KRÓLEWSKIE ŻYCIE

„Miał poczucie, że jest rezerwowy”. To księżna Kate skłóciła Harry’ego i Williama?!

Wszyscy myśleli, że chodziło o Meghan...

Ksenia Krasko 8 sierpnia 2020 07:15

Już w przyszłym tygodniu ukaże się książka Finding Freedom: Harry and Meghan and the Making of A Modern Royal Family, o której piszą wszystkie media. Sądząc po opublikowanych fragmentach, czeka nas wiele niespodzianek i nieznanych faktów o życiu brytyjskiej rodziny królewskiej. Jeden z nich może zaskoczyć niektórych fanów royalsów – doniesienia o kłótni Harry’ego i Williama pojawiły się już dawno, a odpowiedzialną za konflikt braci miała być księżna Meghan. Książka wskazuje jednak, że mogła to być księżna Kate.

Książę Harry i książę William pokłócili się o księżną Kate

Magazyn Us Weekly ujawnia w najnowszym numerze kolejny fragment głośnej biografii, który sugeruje, że książę Harry „miał poczucie, że jest rezerwowy”. Kiedy w życiu księcia Williama pojawiła się Kate, relacja braci znacznie się pogorszyła, chociaż wszystko wskazywało na to, że Harry i Kate świetnie się dogadują.

Nie chodziło jednak tylko o to, że Harry’emu brakowało Williama. Podobno nie podobało mu się życie w cieniu starszego brata, który ma odziedziczyć królewski tron. „Harry był zazdrosny, chciał podjąć walkę o władzę. Cała uwaga skupiona była na przyszłym królu i jego żonie”, ujawnia magazyn.

„Królowa Elżbieta II i jej asystenci poświęcili dużo czasu i energii na przygotowanie księżnej Kate do jej przyszłej roli. Dlatego Harry czuł się całkowicie wykluczony. Kiedy Kate stała się znaczącą postacią w rodzinie królewskiej, był wściekły”, dodaje osoba z bliskiego kręgu rodziny królewskiej.

Zgodnie z biografią, ​​książę William pokłócił się z księciem Harrym jeszcze przed jego związkiem z Meghan – Harry poznał ją pięć lat po ślubie swojego brata. Jeśli wierzyć książce, William nie był zadowolony, że relacja pary tak szybko się rozwija. „William jest spokojniejszy i bardziej rozsądny, a Harry działa zgodnie z tym, co podpowiada mu serce”, twierdzą autorzy.

Chociaż rzecznik Meghan Markle i Harry’ego przekazał, że para książęca nie udzielała wywiadów autorom biorafii i nie przyczyniła się w żaden sposób do jej wydania, książę William twierdzi, że doskonale wiedzieli, co robią. „William uważa, że ​​Meghan i Harry chcą zmienić historię i zaprezentować się w korzystniejszym świetle”, przekazała US Weekly osoba, związana z rodziną królewską.

Biografia Finding Freedom: Harry and Meghan i Making of A Modern Royal Family ukaże się już 11 sierpnia. Jakie jeszcze tajemnice ujawni? Czekamy na premierę! 

Książę Harry i książę William
Fot. Getty Images

Księżna Meghan, książę Harry, biografia, książka, Amazon
Fot. Amazon

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.