KRÓLEWSKIE ŻYCIE

„Miał poczucie, że jest rezerwowy”. To księżna Kate skłóciła Harry’ego i Williama?!

Wszyscy myśleli, że chodziło o Meghan...

Ksenia Krasko 8 sierpnia 2020 07:15

Już w przyszłym tygodniu ukaże się książka Finding Freedom: Harry and Meghan and the Making of A Modern Royal Family, o której piszą wszystkie media. Sądząc po opublikowanych fragmentach, czeka nas wiele niespodzianek i nieznanych faktów o życiu brytyjskiej rodziny królewskiej. Jeden z nich może zaskoczyć niektórych fanów royalsów – doniesienia o kłótni Harry’ego i Williama pojawiły się już dawno, a odpowiedzialną za konflikt braci miała być księżna Meghan. Książka wskazuje jednak, że mogła to być księżna Kate.

Książę Harry i książę William pokłócili się o księżną Kate

Magazyn Us Weekly ujawnia w najnowszym numerze kolejny fragment głośnej biografii, który sugeruje, że książę Harry „miał poczucie, że jest rezerwowy”. Kiedy w życiu księcia Williama pojawiła się Kate, relacja braci znacznie się pogorszyła, chociaż wszystko wskazywało na to, że Harry i Kate świetnie się dogadują.

Nie chodziło jednak tylko o to, że Harry’emu brakowało Williama. Podobno nie podobało mu się życie w cieniu starszego brata, który ma odziedziczyć królewski tron. „Harry był zazdrosny, chciał podjąć walkę o władzę. Cała uwaga skupiona była na przyszłym królu i jego żonie”, ujawnia magazyn.

„Królowa Elżbieta II i jej asystenci poświęcili dużo czasu i energii na przygotowanie księżnej Kate do jej przyszłej roli. Dlatego Harry czuł się całkowicie wykluczony. Kiedy Kate stała się znaczącą postacią w rodzinie królewskiej, był wściekły”, dodaje osoba z bliskiego kręgu rodziny królewskiej.

Zgodnie z biografią, ​​książę William pokłócił się z księciem Harrym jeszcze przed jego związkiem z Meghan – Harry poznał ją pięć lat po ślubie swojego brata. Jeśli wierzyć książce, William nie był zadowolony, że relacja pary tak szybko się rozwija. „William jest spokojniejszy i bardziej rozsądny, a Harry działa zgodnie z tym, co podpowiada mu serce”, twierdzą autorzy.

Chociaż rzecznik Meghan Markle i Harry’ego przekazał, że para książęca nie udzielała wywiadów autorom biorafii i nie przyczyniła się w żaden sposób do jej wydania, książę William twierdzi, że doskonale wiedzieli, co robią. „William uważa, że ​​Meghan i Harry chcą zmienić historię i zaprezentować się w korzystniejszym świetle”, przekazała US Weekly osoba, związana z rodziną królewską.

Biografia Finding Freedom: Harry and Meghan i Making of A Modern Royal Family ukaże się już 11 sierpnia. Jakie jeszcze tajemnice ujawni? Czekamy na premierę! 

Książę Harry i książę William
Fot. Getty Images

Księżna Meghan, książę Harry, biografia, książka, Amazon
Fot. Amazon

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.