KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Fani rodziny królewskiej czekali na te zdjęcia. Tak teraz wygląda Archie Harrison!

Podobny do mamy, czy do taty?

Ksenia Krasko 21 lipca 2020 08:49

Fani Meghan Markle i księcia Harry’ego z niecierpliwością czekają na nowe zdjęcia małego Archiego, jednak para bardzo rzadko pokazuje synka. Małżonkowie robią wszystko, co mogą, aby zapewnić sobie i dziecku jak najwięcej prywatności, ale paparazzi nie odpuszczają. Być może dlatego opublikowane niedawno fotografie prawnuka królowej Elżbiety II natychmiast wywołały poruszenie w sieci.

Syn Meghan i Harry’ego na nowym zdjęciu

Meghan i Harry na początku tego roku podjęli decyzję o rezygnacji ze swoich funkcji w rodzinie królewskiej i wyprowadzce z Wielkiej Brytanii. Wraz z synem przenieśli się więc do Stanów Zjednoczonych. Jak twierdzą znajomi pary, postanowili skoncentrować się na wychowaniu Archiego z dala od rodziny królewskiej.

Według doniesień prasy, wybrali USA również ze względu na Meghan Markle. Była aktorka podobno marzy o dawnej karierze, z której musiała zrezygnować. Co jakiś czas pojawiają się kolejne plotki o nowych projektach, w które angażuje się byłe małżeństwo Sussex, jednak jak dotąd najwięcej uwagi poświęcają różnym akcjom charytatywnym.

Paparazzi wciąż polują na parę, a ich najnowszą „zdobyczą” jest zdjęcie Archiego z babcią, Dorią Ragland. Jedna z niemieckich gazet opublikowała fotografię z ich wspólnego spaceru w ogrodzie posiadłości, którą wynajmują Meghan i Harry.

Internauci zauważyli, że Archie Harrison jest kopią matki, i w ogóle nie przypomina ojca. Niektórzy zastanawiają się nawet, czy fotografia jest prawdziwa, ponieważ chłopiec ma na niej... zbyt ciemne włosy. Inni słusznie zauważają, że jakość zdjęcia pozostawia wiele do życzenia, dlatego nie da się jednoznacznie określić takich szczegółów.

Według ostatnich ustaleń, Doria Ragland miała zamieszkać z córką – podobno zobowiązała się do opieki nad wnukiem, gdy małżeństwo będzie zajęte swoimi sprawami. Nie wiadomo jednak, czy przeprowadziła się do ich posiadłości, ponieważ niedawno paparazzi sfotografowali kobietę na spacerze w pobliżu jej własnego domu.

Wcześniej Meghan i Harry planowali pozwać kanadyjskich fotografów, którzy opublikowali zdjęcia ze spaceru byłej księżnej z synem. Czy pozwą też paparazzi z USA? 

księżna Meghan, książę Harry, Archie Harrison Mountbatten-Windsor
Fot. Getty Images

Archie Harrison ma rok
Fot. Screen Instagram

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.