KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Kłopoty w raju? Książę Harry i księżna Meghan pokłócili się w święta...

Powód ich kłótni ujrzał światło dzienne

Gabriela Czernecka 28 grudnia 2020 18:22

To dla wszystkich były wyjątkowe święta. Dla członków rodziny królewskiej również. Książę Harry i księżna Meghan spędzili je po raz kolejny w Stanach Zjednoczonych, z dala od Windsorów. Tym razem ich święta były jednak o tyle niezwykłe, że para spędziła je już nie jako członkowie rodziny królewskiej. Jak donoszą jednak zagraniczne serwisy, to dla małżeństwa nie był łatwy czas. Czyżby w związku pary pojawił się kolejny kryzys?

Czy Meghan i Harry mają kryzys w związku?

To miały być jedne z najpiękniejszych chwil w ich wspólnym życiu. Po ciężkim roku pełnym podejmowania ciężkich decyzji i traumatycznych przeżyć księżna Meghan i książę Harry byli podekscytowani wizją ciepłych, spokojnych i rodzinnych świąt. W 2018 roku para spędziła ten czas z królową Elżbietą II, czym zapisali się w historii świąt Windsorów, bowiem dotychczas takiego zaszczytu dostąpili tylko oficjalni członkowie rodziny królewskiej.

Święta u Windsorów: msza
Fot. Getty Images

Dwa lata temu Meghan była jedynie narzeczoną księcia, ale ponieważ chodziło o ulubionego wnuka królowej, ta nie miała oporów przed tym by nieco odbiec od tradycji. Wygląda jednak na to, że Meghan niekoniecznie przypadły do gustu święta u królowej, bowiem już rok później święta Bożego Narodzenia spędziła z mężem, księciem Harrym w Stanach Zjednoczonych. Towarzyszyła im jedynie mama Meghan, Doria Ragland.

W tym roku ponownie para spędziła święta w Los Angeles, ale tym razem w swoim domu. W pierwszy dzień świąt małżeństwo podzieliło się z fanami uroczą kartką świąteczną, na którym widzimy także małego Archiego. Sądzono, że małżeństwo niebawem znów pojawi się publicznie albo chociaż nagra życzenia dla swoich fanów. Niestety wszystko wskazuje na to, że nie był to najlepszy czas dla młodej pary. 

Jak donosi magazyn New Idea między małżonkami doszło do kłótni, a poszło o decyzje biznesowe.  „Meghan nienawidzi tego, kiedy ktokolwiek, nawet Harry, nie zgadza się z jej pomysłami. Bóg wie, dokąd poszła - nie ma wielu opcji, kiedy jest blokada, ale domyślam się, że na pobliską plażę, żeby ochłonąć. Rano nie rozmawiano o niej w domu, więc najwyraźniej wróciła”, donosi źródło gazety.

księżna Meghan
Fot. Chris Jackson - WPA Pool/Getty Images

Osoby z otoczenia pary plotkują, że u małżonków w ostatnim czasie nie dzieje się najlepiej. Normalne życie, codzienne obowiązki i praca kompletnie ich przytłoczyło i Meghan i Harry wciąż nie potrafią odnaleźć się w nowej sytuacji. Ile z tych doniesień jest prawdą i czy faktycznie para zmaga się z kryzysem w związku? Pozostaje nam cierpliwie czekać na nowe informacje w tej sprawie. 

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?