Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska, Laura Lewandowska
Fot. Instagram @annalewandowskahpba
Z ŻYCIA GWIAZD

Anna i Robert Lewandowscy nadal nie ochrzcili Laury. Trenerka ujawniła, dlaczego tak się stało

Nie chodzi tylko o epidemię Covid-19!

Redakcja VIVA! 12 grudnia 2020 20:26
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska, Laura Lewandowska
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Anna i Robert Lewandowscy w maju tego roku powitali na świecie drugą córeczkę, Laurę. Tym samym spełnili nie tylko swoje marzenie o większej rodzinie, ale i pragnienie 3-letniej Klary, która bardzo chciała być starszą siostrą. Kiedy młodsza pociecha pary nieco podrosła, fani zaczęli zastanawiać się, czy szczęśliwi rodzice ochrzczą dziewczynkę. Jak przyznała sama trenerka, uroczystość jest zaplanowana, ale przełożona, jednak nie tylko ze względu na panującą epidemię Covid-19.

Anna i Robert Lewandowscy nie ochrzcili Laury. Kiedy to zrobią?

Tygodnik Na żywo informował kilka tygodni temu, że Anna i Robert Lewandowscy chwilowo zrezygnowali z rozmów o chrzcinach Laury. Jak sugerowano, uroczystość przesunięto ze względu na niepewną sytuację z epidemią koronawirusa, jednak okazało się, że nie jest to jedyny powód, dla którego para podjęła taką decyzję.

Podczas niedawnej rozmowy z magazynem Elle ManAnna Lewandowska zdradziła, dlatego tak naprawdę Laura nie jest jeszcze ochrzczona. „Z chrzcinami nadal czekamy. Ze względu na pandemię nie można było podróżować, a teraz pojawiło się więcej dzieci, bo Milena, siostra Roberta, urodziła, więc pewnie zrobimy wspólne chrzciny Laurki i Matyldy. Dla nas jest to bardzo ważne”, przyznała w wywiadzie.

Prawdopodobnie chodzi również o to, że Anna i Robert Lewandowscy są bardzo związani z najbliższymi, dlatego nie wyobrażają sobie tak ważnego dnia bez ich udziału – a ze względu na ograniczenia, nie mogliby wszystkich zaprosić. 

Źródło: Plotek

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.