Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska, Laura Lewandowska
Fot. Instagram @annalewandowskahpba
Z ŻYCIA GWIAZD

Anna i Robert Lewandowscy nadal nie ochrzcili Laury. Trenerka ujawniła, dlaczego tak się stało

Nie chodzi tylko o epidemię Covid-19!

Redakcja VIVA! 12 grudnia 2020 20:26
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska, Laura Lewandowska
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Anna i Robert Lewandowscy w maju tego roku powitali na świecie drugą córeczkę, Laurę. Tym samym spełnili nie tylko swoje marzenie o większej rodzinie, ale i pragnienie 3-letniej Klary, która bardzo chciała być starszą siostrą. Kiedy młodsza pociecha pary nieco podrosła, fani zaczęli zastanawiać się, czy szczęśliwi rodzice ochrzczą dziewczynkę. Jak przyznała sama trenerka, uroczystość jest zaplanowana, ale przełożona, jednak nie tylko ze względu na panującą epidemię Covid-19.

Anna i Robert Lewandowscy nie ochrzcili Laury. Kiedy to zrobią?

Tygodnik Na żywo informował kilka tygodni temu, że Anna i Robert Lewandowscy chwilowo zrezygnowali z rozmów o chrzcinach Laury. Jak sugerowano, uroczystość przesunięto ze względu na niepewną sytuację z epidemią koronawirusa, jednak okazało się, że nie jest to jedyny powód, dla którego para podjęła taką decyzję.

Podczas niedawnej rozmowy z magazynem Elle ManAnna Lewandowska zdradziła, dlatego tak naprawdę Laura nie jest jeszcze ochrzczona. „Z chrzcinami nadal czekamy. Ze względu na pandemię nie można było podróżować, a teraz pojawiło się więcej dzieci, bo Milena, siostra Roberta, urodziła, więc pewnie zrobimy wspólne chrzciny Laurki i Matyldy. Dla nas jest to bardzo ważne”, przyznała w wywiadzie.

Prawdopodobnie chodzi również o to, że Anna i Robert Lewandowscy są bardzo związani z najbliższymi, dlatego nie wyobrażają sobie tak ważnego dnia bez ich udziału – a ze względu na ograniczenia, nie mogliby wszystkich zaprosić. 

Źródło: Plotek

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.