Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska, Laura Lewandowska
Fot. Instagram @annalewandowskahpba
Z ŻYCIA GWIAZD

Anna Lewandowska zdradziła, o jakim prezencie od świętego Mikołaja marzy jej córeczka Klara

To dosyć... zaskakujące marzenie

Gabriela Czernecka 29 listopada 2020 21:25
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska, Laura Lewandowska
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Anna Lewandowska ujawniła, co Klara Lewandowska chciałaby otrzymać w prezencie od świętego Mikołaja. Tego nikt się nie spodziewał. Starsza córka Ani I Roberta ma dość zaskakujące marzenie…

Klara Lewandowska napisała list do świętego Mikołaja

Anna i Robert Lewandowski już kilka dni temu rozpoczęli przygotowania do świąt. Para zdradziła, że w ich domu już pojawiła się choinka: „Potrzebujemy normalności, powrotu do naszych przyzwyczajeń i tradycji, dlatego my już dziś ubraliśmy choinkę”, napisała wówczas na Instagramie trenerka.

Teraz zdradziła, że jej córeczka Klara napisała list do świętego Mikołaja. Co zażyczyła sobie Klara? Ania Lewandowska wyjawiła na swojej relacji na InstaStories. Na pytanie mamy, co chciałaby dostać w tym roku, KLara odpowiedziała w dosyć zabawny sposób.

„Co Ty piszesz tam do Świętego Mikołaja? Ale co byś chciała dostać, no powiedz?, pyta córkę Ania. „Ciastko”, odpowiada wprost Klara. Zapytana o jakie, równie szybko precyzuje: „Truskawkowe”. Wygląda na to, że pasja, jaką jest zdrowe odżywianie Ani Lewandowskiej udało się zaszczepić także w córce.  

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.