Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, VIVA! 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Święta w domu Ani i Roberta Lewandowskich. Trenerka ubrała już choinkę

„Potrzebujemy normalności, powrotu do naszych przyzwyczajeń i tradycji”

Olga Figaszewska 23 listopada 2020 21:15
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, VIVA! 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Anna Lewandowska zaskoczyła fanów! Trenerka już teraz postanowiła udekorować swój dom w świąteczne ozdoby. W salonie stanęła bajeczna choinka. Anna Lewandowska w ubieraniu drzewka mogła liczyć na pomoc Klary!  Zobacz, jak teraz wygląda salon gwiazdy! Wnętrza domu robią wrażenie. 

Anna Lewandowska udekorowała choinkę

Ania Lewandowska jest już gotowa na święta? Oczywiście! Trenerka ubrała już choinkę i pięknymi kadrami podzieliła się z fanami za pośrednictwem Instagrama. Anna Lewandowska ozdobiła drzewko srebrnymi, białymi i czerwonymi ozdobami. Nie zabrakło także jasnych światełek. Oczywiście w przystrajaniu choinki mogła liczyć na Klarę. Przy okazji gwiazda wyjaśniła, dlaczego już w listopadzie przywołuje święta. 

,,Zdjęcie z choinką... W listopadzie. Za wcześnie? Pewnie tak, ale... czy to ważne? Kocham ŚWIĘTA, bo dają mi spokój, za którym tęsknię. To dla mnie czas pełen radości i pięknych chwil w gronie najbliższych. Potrzebujemy normalności, powrotu do naszych przyzwyczajeń i tradycji, dlatego my już dziś ubraliśmy choinkę", napisała trenerka. 

Anna Lewandowska podkreśliła także, że wraz z najbliższymi cały grudzień przeznacza na celebrowanie przedświątecznego nastroju szykując dom na święta, robiąc kalendarz adwentowy dla pociech czy spędzając czas na pieczeniu pierniczków.

,,Chcę cieszyć się tym pięknym czasem najdłużej jak się da, a wieczorem, nawet czasem zasmakować grzane wino", dodała Anna Lewandowska. 

Trenerkę doskonale rozumieją jej fani. Pod postem znalazło się mnóstwo komentarzy.

„U nas też już stoi na balkonie i czeka na swój moment;) ”, „No i cudownie! Ciesz się chwila bo ostatnio każde ważne niestety krótko trwają a i świętować nie można tak jakbyśmy chcieli. ❤️Ja odkąd jestem mama to choinkę ubieram 1.12 a wcześniej nie lubiłam świat . 😘 ”, „Ja bym mogła mieć choinkę cały rok💖💖💖 ”, „Omg😍😍 nigdy nie jest za wcześnie na choinkę ❤️ ”, czytamy.  

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.