Izabela Janachowska z synem Christopherem
Fot. Marta Wojtal
Z ŻYCIA GWIAZD

Izabela Janachowska spędziła Święta Bożego Narodzenia w Dubaju!

Wnętrza luksusowego hotelu robią wrażenie!

Olga Figaszewska 27 grudnia 2019 12:51
Izabela Janachowska z synem Christopherem
Fot. Marta Wojtal

Izabela Janachowska wraz z mężem i synkiem spędziła Święta Bożego Narodzenia w… Dubaju! Gwiazda podzieliła się z fanami niesamowitymi widokami z podróży.

Święta Izabeli Janachowskiej w Dubaju

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński wybrali się na świąteczny wypoczynek do Dubaju. Nie mogło zabraknąć przy nich ich ukochanego synka, Christophera. „Święta… magiczny czas. Uwielbiam ten okres w roku”, napisała gwiazda pod wspólnym rodzinnym zdjęciem.

Fotografie urzekły wielbicieli Izabeli Janachowskiej. Serca internautów skradł uroczy synek pary. Chłopiec ma już 8 miesięcy. Aż trudno uwierzyć, że czas tak szybko płynie.

Izabela Janachowska zatrzymała się w ekskluzywnym hotelu. Pięciogwiazdkowy Mandarin Oriental Jumeira położony jest nad Zatoką Perską, a jego wnętrza robią wrażenie! Jak podał portal Jastrząbpost doba w hotelu kosztuje około 7 tysięcy złotych!

Zobaczcie, jak wygląda! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Your morning views #MOdubai #ImAfan #FanOfDubai #MandarinOrientalDubai #Views

Post udostępniony przez Mandarin Oriental Jumeira (@mo_jumeira)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

By the sea #MOdubai #ImAfan #FanOfDubai #MandarinOrientalDubai #Dubai #MyDubai #Weekend

Post udostępniony przez Mandarin Oriental Jumeira (@mo_jumeira)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.