Weronika Kostyra/Olga Figaszewska 23 marca 2017 15:45
1/8
Depp, Winehouse,  Moss
Copyright @East News, Getty Images
1/8

Świat show-biznesu rządzi się własnymi prawami. Sława i popularność kuszą i niewiele osób myśli o ciemnych stronach życia, w którym nie ma miejsca na przyjaźnie i słabości. Jaka jest cena sławy? W świecie gwiazd panuje prosta zasada - żyjesz szybko i intensywnie...

 

Gwiazdy, które zażywały narkotyki

Są słynni, bogaci i utalentowani, ale niekoniecznie szczęśliwi. Angelina Jolie, Johnny Depp, Macaulay Culkin, Britney Spears... Niektóre gwiazdy decydują się otwarcie mówić o swoich uzależnieniach i słabościach. Niektórym nie można już pomóc i dopiero dramatyczny koniec przypomina o nich światu.

 

Zobacz też: Jackson, Prince, Monroe, Presley. Dramatyczne śmierci i oszałamiające kariery. Jak zostać legendą?

 

Zobacz, które gwiazdy miały problem z narkotykami! Co stracili? Czy udało im się pokonać nałóg?

 

Polecamy też: „Gdy miałam 19 lat, zgwałcił mnie producent muzyczny’’. Poruszające wyznania ofiar gwałtów

2/8
Amy Winehouse
Copyright @East News
2/8

Amy Winehouse

Co się stało z Amy? To historia życia, kariery i upadku… Powodem było fatalne love story. "Poznałam kogoś. Trochę niegrzeczny, ale to dobry chłopak. Zakochałam się" - tak mówiła o Blake'u Fielder-Civilu, przystojnym asystencie reżysera teledysków, który lubił dziewczyny, fikuśne kapelusze i twarde narkotyki. Przy nim z nastolatki z problemami Amy zmieniała się szybko w wyniszczony wrak. Była uzależniona od narkotyków i alkoholu. Według "The Sun", artystka zażywała ecstasy i kokainę. Im wyżej pięła się po stopniach kariery, tym bardziej pikował stan jej zdrowia. Była bardzo samotna. Znaleziono ją martwą we własnym łóżku; w dużym domu towarzyszył jej tylko ochroniarz.

 

Polecamy też: „Gdy miałam 19 lat, zgwałcił mnie producent muzyczny’’. Poruszające wyznania ofiar gwałtów

3/8
Angelina Jolie
Copyright @East News
3/8

Angelina Jolie
Ostatnio cały świat żył informacją o rozwodzie Angeliny Jolie i Brada Pitta. Nie każdy pamięta, że słynna aktorka ma również ciemną stronę. Media przypominają coraz częściej o wielu skandalach, które wielokrotnie pojawiały się wokół artystki. Sama Jolie nie boi się poruszać kontrowersyjnych tematów: wyznała. że zakochała się w swoim bracie, mówiła o trudnej relacji z ojcem i zmaganiach z depresją. Do jej burzliwej przeszłości możemy wliczyć uzależnienie od narkotyków, w tym od heroiny i kokainy. „National Enquirer” skontaktował się z dilerem Angeliny, który potwierdził informacje o uzależnieniu gwiazdy od środków odurzających. Magazyn wszedł również w posiadanie nagrania, które jest zapisem rozmowy aktorki, znajdującej się pod wpływem narkotyków.

 

Polecamy też: Kiedyś brała narkotyki i się samookaleczała, teraz oskarża Brada Pitta o przemoc. Ciemna strona Angeliny Jolie

 

4/8
Kate Moss
Copyright @East News
4/8

Kate Moss

Zrobiła zawrotną karierę, a świat show-biznesu i imprez wciągnął ją do tego stopnia, że zyskała sobie przydomek „kokainowa Kate”. O wciągnięcie jej w nałóg oskarżono jej byłego chłopaka, Pete’a Doherty’ego. Modelka kilkakrotnie trafiała na odwyk, ale ostatecznie poradziła sobie z uzależnieniem. Niestety narkotyki, alkohol i papierosy odcisnęły piętno na jej urodzie.

 

Zobacz także: Modelka wszech czasów Kate Moss kończy dziś 43 lata! Jej styl jest niewyczerpanym źródłem inspiracji

5/8
Macaulay Culkin
Copyright @East News
5/8

Macaulay Culkin

Najsłynniejsze dziecko lat 90-tych. Kto z nas nie zna filmu „Kevin sam w domu”… Macaulay Culkin jest idealnym przykładem na to, że show-biznes nie ma skrupułów i nie jest odpowiednim miejscem dla dzieci. Sława i pieniądze przewartościowały, wywróciły do góry nogami jego życie.  Lata zażywanych narkotyków i alkoholu, zmieniły go nie do poznania - wychudzony, przemęczony, wyniszczony. Kilka lat temu media obiegła informacja o upodobaniach Culkina do heroiny i Oxydoconu. W pewnym momencie na narkotyki wydawał 6 tysięcy dolarów miesięcznie. Wpadł w szpony śmiertelnego nałogu w 2004 roku. Doszło do sytuacji, w której jego organizm był na tyle wyniszczony, że aktorowi groziła śmierć.

 

Przeczytaj też: O gwałcie, molestowaniu i o tym, że ktoś zabił jej ojca. Poruszający wywiad córki Michaela Jacksona

 

6/8
Johnny Depp
Copyright @Getty Images
6/8

Johnny Depp

Od lat ma opinię hulaki. Na początku kariery nie radził się sobie z presją sławy i słynął ze skandali z udziałem alkoholu i narkotyków. W tym okresie spotykał się z Kate Moss i razem zostawali na imprezach do samego końca. Następnie przez pewien czas wydawało się, że wydoroślał i zamienił się w przykładnego ojca rodziny. Jednak po rozstaniu z Vanessą Paradis wrócił do starych przyzwyczajeń, które mocno odbijają się na wyglądzie aktora.

 

Zobacz także: Wydawał 2 miliony dolarów miesięcznie. Czy Johnny Depp jest na skraju bankructwa?

7/8
Życie i śmierć Whitney Houston
Copyright @East News
7/8

Whitney Houston

W wywiadach Houston twierdziła, że nie jest diwą, ale swoim zachowaniem i absurdalnymi żądaniami potrafiła zgotować współpracownikom piekło. Tak samo było z narkotykami – zaprzeczała, że jest uzależniona, a jednocześnie wielokrotnie przyjeżdżała do studia po takich dawkach kokainy, że nikt nie mógł nad nią zapanować. Niestety narkotyki zniszczyły jej życie i karierę. Gwiazda zmarła z przedawkowania w lutym 2012 roku.

 

Zobacz także: Żyła w dwóch światach. Alkohol i narkotyki odebrały jej wszystko. 5 lat temu odeszła Whitney Houston

8/8
Britney Spears
Copyright @East News
8/8

Britney Spears


Księżniczka popu lat 90-tych. Britney już w wieku 16 lat podbijała światowe listy przebojów. Wzloty i upadki, uzależnienia, romanse, nieudane małżeństwo... Zrozumiałe, że kontrowersyjne wydarzenia z życia gwiazdy popu nie mogły zostać niezauważone przez media. To, że piosenkarka była narkomanką wynika z ujawnionego werdyktu Sądu Apelacyjnego. Jej były manager zeznał, że depresja i problemy psychiczne były spowodowane zażywaniem narkotyków. Wielokrotnie przyłapywano ją na imprezach, gdy zażywała silne antydepresanty czy leki dostępne na receptę.

 

Zobacz też: Co naprawdę łączyło Britney i Timberlake'a? Nowy film ma rozwiać wszystkie tajemnice

 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.