Johnny Depp umiera? Co dzieje się z aktorem?
Fot. East News
o nim jest głośno

Johnny Depp: „Byłem w fatalnym stanie. Codziennie nalewałem sobie wódki”

Aktor gorzko o rozwodzie z Amber Heard

Monika Katarzyna Krupska 22 czerwca 2018 10:59
Johnny Depp umiera? Co dzieje się z aktorem?
Fot. East News

Od kilku tygodni media na całym świecie zastanawiają się co dzieje się u Johnny'ego Deppa? Aktor schudł kilkanaście kilogramów, wygląda na bardzo zmęczonego i wyczerpanego, wręcz jest nie do poznania! Gwiazda Piratów z Karaibów swój stan zdrowia postanowiła skomentować w magazynie Rolling Stone. Wywiad miał miejsce na początku roku, jednak z powodu konfliktu z byłymi menadżerami dopiero teraz mógł zostać opublikowany. Czy faktycznie jest tak źle, jak sugeruje wygląd aktora? 

Stan zdrowia Johnny'ego Deppa 

W 2016 roku po 15 miesiącach małżeństwa Johnny Depp i Amber Heard ogłosili rozwód. Młodsza o 22 lata aktorka i modelka zarzuciła Deppowi nadużywanie alkoholu, narkotyków oraz oskarżyła go o stosowanie przemocy wobec niej. Para nie podpisała intercyzy, w związku z czym Depp stracił miliony...

„Byłem w tak fatalnym stanie, jaki tylko można sobie wyobrazić. Następnym krokiem byłoby pojechanie gdzieś z otwartymi oczami i powrót z zamkniętymi. Nie mogłem tak cierpieć cały czas”, powiedział aktor. 

Dodał, że wtedy pojechał w trasę koncertową z The Hollywood Vampires, pisał w tym czasie pamiętnik, który miał być jego terapią. „Codziennie rano nalewałem sobie wódki do szklanki i pisałem pamiętnik, aż łzy napłynęły mi do oczu i nie widziałem kartek. Zastanawiałem się, czym sobie na to wszystko zasłużyłem. Starałem się być dobry, pomocny i szczery. A mimo to, to wszystko mi się przydarzyło”, wyznał. 

Rozwód Deppa kosztował go prawie całą jego fortunę! „Mój syn musiał usłyszeć o tym od kolegów w szkole, jak jego stary ojciec stracił wszystkie pieniądze. To nie jest w porządku”, podsumował. 

Uzależnienie od narkotyków

Aktor od lat nie może poradzić sobie z używkami. W wywiadzie nie oszukiwał i powiedział o swoim uzależnieniu. „Chciało ci się albo śmiać i być szczęśliwym, albo się pie***yć, albo bić”, mówił o działaniu z metakwalonu w połączeniu z arszenikiem. Dodał, że bombardowanie Pakistanu ładunkami z LSD pomogłyby w schwytaniu Osamy bin Ladena: „Z kilku samolotów, wielkich samolotów, które służą do spryskiwania, zrzucasz LSD 25. Bombardujesz nim i wtedy każda istota opuszcza swoją jamę z uśmiechem na twarzy”, wyznał.  

 

Images taken by the talented @rosshalfin a few days ago. What do you think?

Post udostępniony przez Johnny Depp (@johnnydeppofficial)

 

Chocolat (2000)

Post udostępniony przez Johnny Depp (@johnnydeppofficial)

Johnny i Amber

Johnny Depp i Amber Heart elegancko ubrani na ulicy

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…