Damian Duda 4 marca 2017 14:45
1/6
Molestowane gwiazdy
Copyright @EastNews, Getty Images
1/6

Co jakiś czas w mediach pojawiają się wyznania gwiazd, które otwarcie mówią, że mają za sobą traumatyczne przeżycia. W niedawnym wywiadzie, udzielonemu magazynowi „The-Edit’’, Jane Fonda wyznała, że w dzieciństwie była molestowana. – Byłam gwałcona i wykorzystywana seksualnie jako dziecko powiedziała 79-letnia aktorka.

 

Zobacz też: Jane Fonda: „Byłam gwałcona i wykorzystywana seksualnie jako dziecko”

 

Nie tak dawno opinią publiczną wstrząsnęło wyznanie córki zmarłego króla muzyki POP. Paris Jackson na łamach magazynu „The Rollning Stone’’ powiedziała, że była molestowana. Słowa nastolatki sprawiły, `że temat powrócił jak bumerang. „Myślałam, że nic nie umiem robić i nie zasługuję na to, by żyć. Zadawałam sobie rany nożem i ukrywałam to przed rodziną”, powiedziała Paris.

 

Zobaczcie, które gwiazdy opowiedziały o trudnych przeżyciach z dzieciństwa!

 

Przeczytaj też: O gwałcie, molestowaniu i o tym, że ktoś zabił jej ojca. Poruszający wywiad córki Michaela Jacksona

 

 

 

2/6
Beata Pawlikowska
Copyright @Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik
2/6

Poszliśmy do jego mieszkania, a on zamknął drzwi na klucz i go schował. Miałam niezbyt dobre przeczucia, ale poprosiłam, by pokazał mi opowiadania. Pokazał mi coś innego... Kazał mi się rozebrać, mimo że płakałam. Zgwałcił mnie, a potem zasnął kamiennym snem. Nauczyło mnie to myślenia o konsekwencjach moich czynów’’, wyznała Beata Pawlikowska.
 

3/6
Tori Amos
Copyright @Getty Images
3/6

Tak, miałam na sobie obcisłą czerwoną sukienkę, ale czy to oznacza, że miałam rozszerzać nogi? Dla ciebie, twoich przyjaciół, twojego ojca" – fragment piosenki „Me and a gun" Tori Amos.

4/6
Lady Gaga
Copyright @Getty Images
4/6

Przeszłam przez kilka strasznych momentów w życiu, ale teraz jestem w stanie się z tego śmiać. Przeszłam dwie długie terapie i poradziłam sobie z traumą. Gdy miałam 19 lat, zgwałcił mnie producent muzyczny. Wtedy byłam pustą skorupą samej siebie. Nie byłam sobą”, zwierzyła się Lady Gaga.
 

5/6
Joan Collins
Copyright @Getty Images
5/6

Joan Collins została zgwałcona na pierwszej randce przez aktora, Maxwella Reeda.

Na początku byłam nim zachwycona. Kiedy go poznałam, zaprosił mnie do swojego hotelu, gdzie podał mi colę z rumem, do którego, jak się później okazało, dorzucił jakiś środek odurzający. Potem zgwałcił mnie na kanapie kilka razy".

6/6
Lisa Marie Presley
Copyright @Getty Images
6/6

Jak wyznała osoba z otoczenia córki Elvisa Presleya, Lisa w wieku trzynastu lat była molestowana. – Była niechcianym dzieckiem i marzyła o tym, aby zostać idealną matką. Przyznała mi się, że była molestowana w wieku 13 lat. Przez chłopaka swojej mamy. Teraz jest załamana. Przechodzi piekło – zdradził informator People.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.