Paris Jackson w kampanii KVDB
Fot. Getty Images
Dzieci gwiazd

Jedyna córka Michaela Jacksona skończyła 25 lat. Paris wyrosła na prawdziwą piękność

Ojciec zaszczepił w niej pasję do muzyki

Aleksandra Frankowska 16 listopada 2023 12:51
Paris Jackson w kampanii KVDB
Fot. Getty Images

Paris Jackson to jedyna córka legendy muzycznej, Michaela Jacksona. Po śmierci ojca, dorastała na oczach całego świata. Jej matką jest Debbie Rowe, która była również żoną Jacksona przez krótki czas. Po rozwodzie nie miała kontaktu z dziećmi, co zmieniło się po śmierci wokalisty. Paris, która skończyła 25 lat, wyrosła na prawdziwą piękność. Jak teraz wygląda?

ZOBACZ TEŻ: Są razem mimo przeciwności. Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk świętują kolejną rocznicę

Paris Jackson skończyła 25 lat

Za życia ojca, jej prywatność była bardzo strzeżona. Kiedy odszedł, Paris sama zdecydowała, że chce być osobą publiczną i iść w jego ślady. Muzyka od zawsze była jej miłością, którą zaszczepił w niej ojciec. W 2020 roku wydała swój pierwszy album. Regularnie koncertuje, a tłumy fanów pod sceną świadczą o tym, że robi to doskonale. Talent zdecydowanie odziedziczyła po Michaelu.

Paris skończyła już 25 lat. Zachwyca nietypową urodą, a wszyscy dopatrują się w niej podobieństwa do legendarnego ojca. My widzimy jednak podobieństwo do matki, Debbie Rowe, z którą Paris ma teraz bardzo dobry kontakt.

Paris Jackson
Fot. Dimitrios Kambouris/Getty Images

Paris Jackson, 01.05.2017 rok

ZOBACZ RÓWNIEŻ: „Byłeś częścią naszego DNA". Tak Jennifer Aniston pożegnała Matthew Perry'ego. Aktorka opublikowała fragment ich ostatniej rozmowy

Paris Jackson o ojcu

Chociaż o ojcostwie Jacksona nie mówiło się najlepiej, zwłaszcza, kiedy Michael w Berlinie wystawił swojego syna z balkonu pokazując go światu, Paris zawsze miała o nim świetne zdanie. Mówiła, że był doskonałym ojcem, który wpajał dzieciom najważniejsze wartości. Nigdy nie chciał, aby luksus przysłonił im oczy. Pragnął, aby żyły normalnym życiem, tak jak ich rówieśnicy. Po jego śmierci, dzieci niezwykle za nim tęskniły. Tak jest po dziś dzień, a pamięć o Jacksonie nigdy nie zginie w ich sercach.

Michael jackson, paris jackson, prince jackson, blanket jackson, 27.11.2008 rok
Fot. Mohamed Hadid via Getty Images

Michael Jackson, Paris Jackson, Prince Jackson, Blanket Jackson, 27.11.2008 rok

Dzieci Michaela Jacksona: Prince, Blanket, Paris
Fot. Samir Hussein/WireImage

Prince Michael Jackson, Blanket Jackson, Paris Jackson, 2011 rok

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Kocha muzykę, ale już podważano jej sukcesy. Córka Aldony Orman o cieniach posiadania znanego nazwiska

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.