Los nie szczędził jej bolesnych ciosów

Konrad Szczęsny 22 czerwca 2018 19:59

Gdy miała zaledwie dziewięć lat, jej tata został znaleziony nieprzytomny w łazience swojej posiadłości w Memphis i wkrótce potem zmarł. Jednak był to dopiero początek gehenny, przez którą w ciągu 50-letniego życia musiała przejść Lisa Marie Presley. Córka króla rock'n'rolla była zamężna czterokrotnie, próbowała odnieść sukces w muzyce – bezskutecznie. Co więcej, dwóch z jej byłych mężów jest podejrzewanych o pedofilię. Obecnie głośno jest natomiast o problemach finansowych 50-latki, której majątek, wart 100 milionów dolarów, skurczył się do zaledwie... 14 tysięcy! 

Życie osobiste Lisy Marie Presley: cztery nieudane małżeństwa, molestowanie seksualne

Gdy po śmierci Elvisa Priscilla Presley związała się z innym mężczyzną mało kto podejrzewał, że ten okaże się oprawcą i pedofilem. Mroczną prawdę o tym, jak wyglądało jej dorastanie, Lisa Marie Presley wyznała ponad rok temu.

„Była niechcianym dzieckiem i marzyła o tym, aby zostać idealną matką. Przyznała mi się, że była molestowana w wieku 13 lat. Przez chłopaka swojej mamy”, podkreślał jej znajomy w rozmowie z magazynem People.

Do listy jej życiowych traum należy także przygoda z narkotykami, wizyty w szpitalach psychiatrycznych w związku ze stanami depresyjnymi i cztery nieudane małżeństwa, w tym dwa, które odcisnęły na jej psychice duże piętno.

Pierwsze to to z królem popu, Michaelem Jacksonem. Choć trwało zaledwie od 18 maja 1994 do 18 stycznia 1996 roku, pozostawiło w niej ślad na długie lata. Głównie dlatego, że pod adresem artysty wielokrotnie padały zarzuty dotyczące molestowania seksualnego nieletnich. Biorąc pod uwagę bagaż osobistych doświadczeń Lisy Marie Presley, musiało być to dla niej ogromną traumą. Tym bardziej, że jej czwarty mąż, Michael Lockwood, przez kilka lat dopuszczał się czynności seksualnych z ich dwiema córkami, bliźniaczki Finley Aaron Love i Harper Vivienne Ann. Wyszło to na jaw, gdy córka króla popu poinformowała media, że na jego komputerze znalazła setki zdjęć i filmów pedofilskich z udziałem ośmiolatek. Było to też bezpośrednią przyczyną złożenia przez córkę Elvisa Presleya pozwu rozwodowego i odebrania przez sąd córek rodzicom.

Lise Marie Presley była tak załamana sytuacją, że musiała za namową serdecznej przyjaciółki, P!nk, skorzystać z pomocy specjalistów i odbyć terapię. Wysiłek opłacił się, bowiem odzyskała córki.

Niestety, jej szczęście nie trwało długo...

Córka Elvisa Presleya straciła 100 milionów dolarów spadku po ojcu

Jak donoszą media za oceanem, obecnie w Sądzie Najwyższym w Kalifornii trwa postępowanie z powództwa Lisy Marie Presley przeciwko byłemu menadżerowi, Barry'emu Siegelowi. Zarzuca mu ona, że przez lata zdefraudował znaczną część jej majątku, w tym spadek po ojcu, szacowany na 100 milionów dolarów. Obecnie jej fundusze wynoszą... zaledwie 14 tysięcy dolarów!

Z jednej strony straciła ona bajońskie sumy z powodu bankructwa produkcji American Idol, w którą zainwestowała znaczące kwoty. Z drugiej zaś według źródeł dziennikarzy serwisu Dailymail, Barry Siegel miał wykonywać przelewy opiewające na kwotę 700 tysięcy dolarów z konta Listy na swoje własne. Były menadżer odpiera jednak te zarzuty i twierdzi, że Lise Marie wydała bajońskie sumy na zbytki, w tym głównie wystawne, luksusowe życie 

Czy prawda na ten temat ujrzy kiedykolwiek światło dzienne?  

1/5
Lisa Marie Presley, córka Elvisa Presleya
Copyright @East News
1/5

Lisa Marie Presley z córkami, które były molestowane przez swojego ojca, bliźniaczkami Finley Aaron Love i Harper Vivienne Ann.

 

 

2/5
Lisa Presley
Copyright @Getty Images
2/5

W 2017 roku media obiegła wiadomość, że były mąż Lisy Marie Presley, Michael Lockwood (na zdjęciu), molestował ich córki, bliźniaczki Finley Aaron Love i Harper Vivienne Ann.

3/5
Michael Jackson, Lisa Marie Presley
Copyright @ONS
3/5

Od 18 maja 1994 do 18 stycznia 1996 roku Lisa Marie Presley były żoną podejrzewanego o czyny pedofilskie króla popu, Michaela Jacksona.

4/5
Nicolas Cage, Lisa Marie Presley
Copyright @ONS
4/5

Lisa Marie Presley była także przez 3,5 miesiąca żoną... Nicolasa Cage'a! „Kiedy zorientowałam się, że jestem tylko eksponatem w jego kolekcji, odeszłam”, tłumaczyła.

5/5
Lisa Marie Presley
Copyright @Getty Images
5/5

Obecnie Lisa Marie Presley procesuje się z byłym menedżerem Barrym Siegelem o bajońskie sumy z jej majątku, które ten miał przez lata zdefraudować.

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.