Lisa Marie Presley, Elvis Presley
Fot. East News
O NIEJ SIĘ MÓWI

Córka Elvisa Presleya uczciła go w rocznicę śmierci. Niedawno mówiono, że przez uzależnienia idzie w ślady ojca...

Weronika Kostyra 18 sierpnia 2017 20:00
Lisa Marie Presley, Elvis Presley
Fot. East News

 

Lisa Marie Presley, jedyna córka Elvisa Presleya uczciła pamięć ojca we wzruszający sposób. Razem ze swoimi dziećmi wzięła udział w nocnym czuwaniu z fanami. Jeszcze niedawno mówiono, że przez uzależnienie od narkotyków jest bliska śmierci…

 

Rocznica śmierci Elvisa Presleya

Jak co roku fani zebrali się pod domem Elvisa w Graceland, aby uczcić jego pamięć. W okrągłą 40 rocznicę śmierci dołączyła do nich 49-letnia córka „króla rock and rolla” wraz z ośmioletnimi córkami-bliźniaczkami Harper i Finley Lockwood oraz 24-letnim synem Benjaminem Keoughiem.

Czuwanie ze świecami pod domem, w którym Elvis Presley umarł, trwało do rana. Jest to element kulminacyjny tzw. „tygodnia Elvisa”, corocznego spotkania fanów. Udowodnili oni, że legenda „króla” jest nadal żywa. Matka Lisy, Priscilla Presley, przemówiła do tłumu i podziękowała za podtrzymywanie dziedzictwa jej męża: „Elvis nigdy by nie uwierzył w to, co tu się dzieje”, dodała.

 

Lisa Marie Presley, córka Elvisa Presleya
Fot. East News

 

„Król Rock and Rolla”, Elvis Presley, zmarł 40 lat temu w swojej posiadłości w Graceland. Był wtedy uzależniony od leków i narkotyków, miał nadwagę i cierpiał na depresję i bezsenność. Lisa Marie miała wtedy 9 lat. Jej życie na zawsze pozostało naznaczone cierpieniem. Matka nie zajmowała się nią i w wieku 13 lat była molestowana przez chłopaka Priscilli. Nie miała także szczęścia w miłości – wychodziła za mąż aż cztery razy, między innymi za Michaela Jacksona i Nicholasa Cage’a. Narkotyki bardzo wcześnie pojawiły się w jej życiu, nieobca była jej także depresja. Bliscy i przyjaciele martwili się, że pójdzie w ślady ojca. Szczególnie po tym, jak kilka miesięcy temu wyszło na jaw, że jej czwarty mąż, Mickael Lockwood, przechowywał na swoim komputerze pornografię dziecięcą i prawdopodobnie molestował ich córki. Dzieci zostały odebrane rodzicom, a Lisa wniosła o rozwód.

 

Przez ostatnie miesiące była podobno w bardzo złym stanie, czego zupełnie nie widać na ostatnich zdjęciach. Córki już do niej wróciły, dzięki namowom swojej przyjaciółki Pink poszła też na terapię. Miejmy nadzieję, że to wystarczy, by odzyskała spokój.

 

Elvis Presley rocznica śmierci
Fot. East News

 

 

 

Zobacz także: „Byłam molestowana seksualnie’’. Dramatyczne wyznanie córki Elvisa Presleya

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.