Brat Małgorzaty Rozenek rozwiedziony. Pokazał zdjęcie nowej partnerki. Kim jest jego ukochana?
Fot. Adam Jankowski/REPORTER
O TYM SIĘ MÓWI

Brat Małgorzaty Rozenek rozwiedziony. Pokazał zdjęcie nowej partnerki. Kim jest jego ukochana?

Juror „You Can Dance - Nowa generacja” pochwalił się nową partnerką

Dorota Falkowska 2 lipca 2021 07:01
Brat Małgorzaty Rozenek rozwiedziony. Pokazał zdjęcie nowej partnerki. Kim jest jego ukochana?
Fot. Adam Jankowski/REPORTER

Misha Kostrzewski zyskał w ostatnim czasie rozgłos, dzięki programowi „You Can Dance”, w którym będzie jurorem. Do niedawna znany tancerz i choreograf był związany z żoną Ksenią, z którą ma trójkę dzieci. Dziś para jest już po rozwodzie, a brat Małgorzaty Rozenek pochwalił się zdjęciem swojej nowej partnerki. 

Misha Kostrzewski jurorem tanecznego show „You Can Dance - Nowa generacja”

W kwietniu Telewizja Polska ogłosiła wiadomość o realizacji tanecznego show „You Can Dance - Nowa generacja”. W programie, ponownie jak w przypadku „You Can Dance” na antenie TVN, wystąpi Agustin Egurrola, który będzie szefem jury. U jego boku zasiądą Klaudia Antos oraz Misha Kostrzewski, z zawodu tancerz, prywatnie znany jako brat Małgorzaty Rozenek-Majdan.

Reaktywacja tanecznego show wzbudziła w ostatnim czasie wiele rozgłosu. Nowe twarze formatu przyciągają zainteresowanie widzów. Tak też się zadziało w przypadku Mishy Kostrzewskiego. Tancerz przez 20 lat był w związku małżeńskim ze swoją pochodzącą z Rosji partnerką Ksenią. Para doczekała się trójki dzieci: Niny, Yanny i Elisabeth.

Zobacz też: Taniec na szpilkach w męskim wykonaniu. Patryk Rożniecki zmienia życie kobiet! 

Brat Małgorzaty Rozenek rozwiedziony. Misha Kostrzewski ma nową partnerkę

Małżeństwo Kostrzewskiego w ostatnich latach zmagało się z kryzysem. Para zdecydowała się na rozstanie już półtora roku temu, jak zdradziło źródło Pudelka.  Obecnie brat Małgorzaty Rozenek układa sobie życie na nowo. Na swoim profilu na Instagramie pochwalił się nową partnerką. Urocza, uśmiechnięta brunetka ze zdjęcia, to „Kinia”, stylistka fryzur.

Juror programu „You Can Dance - Nowa generacja” miał też przedstawić ukochaną swojej rodzinie. W ubiegłą niedzielę para miała złożyć wizytę w domu Majdanów, gdzie wszyscy wspólnie zjedli obiad. Nowa partnerka Mishy podobno otrzymała bardzo ciepłe powitanie w rodzinie i przypadła siostrze Mishy do gustu.  

Przeczytaj także: Fani Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana zachwyceni! Ich rodzina powiększyła się o...

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.