Małgorzata Rozenek-Majdan z dziećmi, Radosław Majdan, VIVA! 10/2021; Majdanowie, VIVA! 10/2021
Fot. Stanisław K. Rozenek
Z ŻYCIA GWIAZD

Fani Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana zachwyceni! Ich rodzina powiększyła się o...

To przeuroczy prezent!

Rafał Kowalski 28 czerwca 2021 11:56
Małgorzata Rozenek-Majdan z dziećmi, Radosław Majdan, VIVA! 10/2021; Majdanowie, VIVA! 10/2021
Fot. Stanisław K. Rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan ma ogromne szczęście do bliskich. Otaczający ją na co dzień mąż i synowie obdarzają ją ogromną miłością, słuchają jej potrzeb i oddają dobrą energię, którą przekazuje im prezenterka. Dzisiejszego poranka gwiazda TVN została zaskoczona przez ukochanego, który 27 dni po jej urodzinach wręczył jej kolejny prezent. W ten sposób rodzina Majdanów znów się powiększyła.

Małgorzata Rozenek-Majdan dostała pieska. Jakie ma imię?

Od kilku lat Małgorzata Rozenek-Majdan jest właścicielką trzech buldożków – George’a, Sisi i Lili. Pieski stanowią według prezenterki i jej męża tak zwany Gang Majdana. Teraz gang powiększył się o… Franceskę!

To miniaturowy piesek, którego Radosław Majdan wręczył dziś ukochanej. Ta nie kryła zaskoczenia, ponieważ była to niespodzianka – piłkarz trzymał szczeniaczka za plecami tak, by niedawna solenizantka go nie widziała. „Radzio mnie woła: pamiętasz, jak mówiłem, że mam dla Ciebie drugi prezent urodzinowy... Poznajcie Franceskę. Aaaaaaa Kocham ich!”, napisała szczęśliwa 43-latka.

Nowy pies rodziny Majdanów - krytyka i zachwyt internuatów

Internauci w zdecydowanej większość od razu zaczęli gratulować Małgosi uroczego,  nowego członka rodziny. Część jej fanów zaczęła jednak też zastanawiać się, czy taki malutki piesek (prawdopodobnie chihuahua) to dobry wybór rasy, gdy w domu są już 3 większe psy oraz roczne zaczynające chodzić dziecko. „Piesek przeuroczy, ale to są tak delikatne i wrażliwe pieski, że połączenie tego maleństwa z już dorosłymi dużymi psami o takich gabarytach jak buldogi itp. i malutkim dzieckiem jest słabe . One boją się w wielu rzeczy czują swoją kruchość”, czytamy w jednym z komentarzy.

CZYTAJ TEŻMałgorzata Rozenek-Majdan w żałobie: „Straciliśmy najlepszego przyjaciela”

Małgorzata Rozenek-Majdan nie odpowiedziała jeszcze na ten wpis, ale pod inną opublikowaną opinią  wyznała, że nagrała reakcję buldogów na nowego członka gangu i pieski zachowywały się spokojnie. Miały stanąć zdziwione i patrzeć wzrokiem mówiącym „to pies czy wydra?”.

Mamy nadzieję, że rozładowanie napięcie przez prezenterkę pozwoli nie wywołać kolejnej burzy w sieci, a wszyscy domownicy domu Majdanów pokochają się z Franceską od razu. 

Małgorzata Rozenek-Majdan z dziećmi, Radosław Majdan, VIVA! 10/2021; Majdanowie, VIVA! 10/2021
Fot. Stanisław K. Rozenek

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.