Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Lewandowska pokazała twarz małej Klary! 

Dziewczynka to cała mama? Internauci nie mają wątpliwości!

Olga Figaszewska 20 marca 2020 08:56
Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba
Klara Lewandowska lada chwila będzie świętowała swoje trzecie urodziny! Dziewczynka rośnie jak na drożdżach. Każde zdjęcie, na którym się pojawia wzbudza zachwyt fanów Anny i Roberta Lewandowskich. Power couple postanowili, że będą chronić wizerunku swojej córki i nie pokazują w mediach społecznościowych twarzy Klary. Ale w ostatnim czasie trochę się to zmieniło! Najnowsza fotografia tylko to potwierdza! Klara to wykapana mama? A może tata?

Klara Lewandowska na wspólnym zdjęciu z mamą

Dotychczas na zdjęciach publikowanych przez Annę i Roberta Lewandowskich widać ich córeczkę, pozującą tyłem. Fani zauważyli jednak, że Klara coraz częściej pojawia się na nich z profilu. A teraz trenerka umieściła na swoim Instagramie zdjęcie z odsłoniętą buzią swojej pociechy.
 
Fotografia urzekła wielbicieli gwiazdy i trudno przejść obok niej obojętnie. A co prezentuje? Śpiąca Klara obejmuje ciążowy brzuszek mamy. Ten widok rozczulił internatów! 
 

,,Klarcia ❤️🤰🏻... Przytulona do brzuszka smacznie śpi . NAJPIĘKNIEJSZE uczczucie!!!!", napisała Anna Lewandowska.

Wielbiciele Anny Lewandowskiej nie szczędzą jej komplementów. Są zachwyceni dziewczynką!

,,Klarcia❤️ Słoneczko mamusi i tatusia😁", ,,Jejku Aniu w końcu choć troszkę pokazałaś buziaka Klary - jaka słodka ❤️❤️❤️ Choć z profilu ja widzę podobieństwo do taty ale !! Po ostatnich story z jej udziałem stwierdzam , że sprawność fizyczną ma po mamusi", ,,Nie ma jak sen w ramionach mamusi.", ,,Słodziak", ,,Piękna dziewczynka!", czytamy w komentarzach.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

6️⃣/1️⃣4️⃣ #trainathome CHALLENGE My LITTLE helper is showing one of the exercises for today's training😎 (unfortunately I can't do Burpees now 🤪🤰🏻) FUT BURNING🙌💪 Perform EACH EXERCISE for 45-60 SECONDS IN 5 SERIES. The whole workout is available in my app @diet_training_by_ann _________________________ 6️⃣/1️⃣4️⃣ dzień WYZWANIA #trenujezlewą Moja MAŁA pomocnica w roli "trenera" 😎 bo mama zwolniona z Burpeesów 🤪🤰🏻 Program FUT BURNING SPALAMY TKANKĘ TŁUSZCZOWĄ🙌 ➡️KAŻDE ĆWICENIE WYKONAJ W CZASIE 4️⃣5️⃣-6️⃣0️⃣ SEKUND W 5️⃣ SERIACH. Całość treningu znajdziesz w app @diet_training_by_ann Wzmacnia całe ciało, rzeźbi mięśnie i poprawia wydolność organizmu. Z tym programem szybko przygotujesz formę na lato… Znajdziesz w nim zestaw cardio oraz wzmocnisz brzuch, pośladki i core. #annalewandowska #workout #STAYATHOME #zostańwdomu #dietandtrainingbyann #fit #cardio

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.