Anna Lewandowska, Viva 19/2019
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame
Z ŻYCIA GWIAZD

Anna Lewandowska o koronawirusie: „Bardzo chciałabym być teraz w Polsce, gdzie nasza rodzina”

Trenerka opublikowała poruszający wpis...

Gabriela Czernecka 16 marca 2020 17:08
Anna Lewandowska, Viva 19/2019
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame

Anna Lewandowska wraz z mężem Robertem Lewandowskim i córką Klarą na co dzień mieszkają w Niemczech. Tam spędzają więcej czasu niż w Polsce, ale trenerka na swoim Instagramie przyznaje, że w obecnej sytuacji głównie i tak żyją informacjami na temat tego, co dzieje się w ojczyźnie. Zarówno Ania, jak i Robert zdecydowali się umieścić na swoich social mediach krótkie wpisy dotyczące koronawirusa, zachęcając, by w miarę możliwości nie wychodzić z domu i dostosować się do zaleceń Ministerstwa Zdrowia. Teraz Ania Lewandowska, zapytana o to, czy będąc w ósmym miesiącu ciąży, obawia się koronawirusa, wystosowała kolejny post. Fani są poruszeni jej wyznaniem! 

Anna Lewandowska o koronawirusie

Ostatnio Ania i Robert Lewandowscy zdecydowali się umieścić na swoich profilach w mediach społecznościowych wpisy dotyczące koronawirusa. Wirus rozniósł się już po całym świecie, liczba zarażonych w Europie rośnie. Piłkarz i jego żona dali znać, jak wygląda sytuacja z ich punktu widzenia. Ania Lewandowska opublikowała zdjęcie, na którym widać jej ciążowy brzuszek. „W Niemczech (póki co) szkoły i przedszkola funkcjonują normalnie. Jednak my żyjemy głównie wiadomościami z Polski. Dlatego, zostawiamy małą w domu. #zostańwdomu. To nie będą ani wakacje ani ferie za to z pewnością będzie to czas dla nas, dla rodziny. Zachowujmy ostrożność, dbajmy o siebie i swoich bliskich”, napisała wówczas. 

Teraz zapytana przez fanów, jak radzi sobie z tym, że jest w ósmym miesiącu ciąży Anna Lewandowska znów dodała wpis na Instagramie. Żona Roberta Lewandowskiego nie ukrywa, że sama ma obawy, ale nie zamierza poddawać się panice: „Momentami czuję determinację i wolę walki, oczywistą chęć pomocy innym, a jednocześnie lęk pomieszany z przerażeniem. Dokładnie takie uczucia towarzyszą mi od kilku dni. 
Nie, nie boję się samego wirusa, nie chcę wpadać w panikę, tym bardziej w aktualnym stanie. Jednak najbardziej obawiam się konsekwencji, jakie przyniesie żniwo koronawirusa”, zaczyna swój wpis.

Anna Lewandowska w obecnej sytuacji, jak sama przyznaje, obawia się o rodzinę: „Obawiam się o moich bliskich, którzy są w Polsce, którzy są daleko od nas. Obawiam się o innych, czy starczy rąk do pomocy, i o opiekę medyczną. Zawsze staram się patrzeć pozytywnie, ale tutaj myślę czy wszyscy podołamy tak nagłej zmianie rzeczywistości.  My zostajemy w domu, razem.  Świat się zatrzymał. Szkoły zamknięte, przedszkola, granice… 😔 Teraz jest to czas na pokorę, jest to pewna lekcja i od nas zależy co z niej wyniesiemy. W końcu może i postawieni pod ścianą ... mamy czas na wyciszenie, na zatrzymanie. Świat zatrzymał się… tu i teraz i daje nam możliwość zastanowienia nad wieloma rzeczami... Wyciągamy z tego wnioski.

Jak sama pisze: „To dla nas wszystkich NOWA LEKCJA... Doceniajmy to co mamy i kogo mamy przy sobie ❤kochajmy.  Wiem, że wszyscy czujemy tą samą obawę, dlatego wspierajmy się w tym ciężkim czasie,  wymieniajmy się uśmiechem, dbajmy o siebie i najbliższych, a przede wszystkim doceniajmy to, co mamy.  Właśnie! Dzisiejsze DOCENIANIE nabiera zupełnie innej wartości. Nie sądzicie? Obiecuję, że mimo 8-ego miesiąca ciąży, będę Was motywować i inspirować jak tylko mogę. Tak bardzo chciałabym być teraz w Polsce… tam gdzie nasza rodzina…❤️😓 Wasza Ann❤️”, czytamy na Instagramie Ani Lewandowskiej

Pozostaje nam życzyć wszystkim dużo zdrowia i spokoju!  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.