Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
Z ŻYCIA GWIAZD

Anna Lewandowska zdobyła się na szczere wyznanie: „Nic nie będzie takie samo”

Co miała na myśli żona Roberta Lewandowskiego?

Gabriela Czernecka 27 marca 2020 11:17
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Anna Lewandowska podzieliła się z fanami refleksją dotyczącą tego, co dzieje się na świecie w związku z pandemią koronawirusa. Wraz z mężem bardzo mocno przeżywa obecną sytuację. Para kilka dni temu przekazała milion euro polskim szpitalom, by wesprzeć ich w walce z koronawirusem. Codziennie para zachęca też swoich fanów, by zadbali o bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych i pozostali w domu. Teraz trenerka personalna zamieściła na swoim Instagramie post, w którym opisała obecną sytuację. Padły poruszające słowa!

Anna Lewandowska o koronawirusie:  Nic nie będzie już takie same

Z pandemią możemy walczyć na wiele sposób. Jednym z najczęstszych, ale i najprostszych zdecydowanie jest pozostanie w domu. Do tego od kilkunastu dni zachęcają polskie gwiazdy w swoich social mediach. Część z nich zdecydowała się zaangażować również w kwestii finansowej i wesprzeć polskich lekarzy w walce z koronawirusem.  I tak Dominika Kulczyk przekazała 20 mln złotych, a choćby Kuba Błaszczykowski na ten cel przeznaczył 400 tysięcy złotych. Do ich grona dołączyli również Anna Robert Lewandowscy, którzy przeznaczyli na ten cel milion euro. „Dziś wszyscy jesteśmy świadomi trudności sytuacji jaka nas otacza. Dziś wszyscy gramy w jednej drużynie. Bądźmy silni w tej walce i bądźmy jednomyślni. Jeśli możemy w sposób bezpieczny komuś pomóc to róbmy to. Dobro wraca. Ta sytuacja dotyka każdego z nas, nie wybiera, dlatego raz jeszcze prosimy: Stosujmy się do zaleceń, słuchajmy tych, którzy się na tym dobrze znają. Bądźmy odpowiedzialni. Wierzymy, że szybko wrócimy do normalności. Bądźmy razem, bądźmy solidarni”, mówią Anna i Robert Lewandowscy. 

Małżeństwo na swoich Instagramach codziennie zachęca do pozostania w domu. Para bardzo mocno przeżywa tę sytuację. Szczególnie o swoje zdrowie obawia się Anna Lewandowska, która jest w drugiej ciąży. Jak sama mówi pandemia koronawirusa zmusiła ją do wielu refleksji. Pod zdjęciem zrobionym podczas zabawy z córką Klarą w  basenie wypełnionym kulkami pisze: „Doceniam "bycie TU i TERAZ ". Jednak świat dzisiaj wygląda inaczej niż miesiąc temu. Jak pomimo tego co nas wszystkich dotyka, poradzić sobie z różnymi myślami i pytaniami? Nie zawsze jesteśmy w stanie kontrolować wydarzenia, które dzieją się wokół nas, ale mamy wpływ jak na nie reagować - dla własnego zdrowia”, czytamy.

Jak sama przyznaje, środa była dla niej przełomowym dniem: „Zapytałam, KIEDY TO SIĘ SKOŃCZY??!! Pękło we mnie. Ale dałam sobie chwilę na oddech i zaczęłam spisywać, co będzie, kiedy wrócimy do normalności. Bo nic nie będzie już takie samo… Za to z pewnością będziemy jeszcze mocniej doceniać każdy dzień, każdy normalny codzienny dzień... (przynajmniej mam taką nadzieję) Teraz skupiam się na tym co będzie kiedy wrócą „zwyczajne dni” - jakie to będzie na nowo WYJĄTKOWE”, wyznała.

Do całej sytuacji, choć zdarzają się jej momenty zwątpienia, stara się jednak podchodzić do wszystkiego z optymizmem: „Szczęśliwie wiem, że to, co się teraz dzieje niedługo będzie tylko wspomnieniem, a najważniejsze, będzie to, że wyjdziemy z tego jako silniejsi ludzie z innym postrzeganiem świata. Nauczymy się doceniać "normalność"... Musimy jednak sumiennie odrobić lekcję, którą właśnie otrzymaliśmy”, kończy swój wpis.  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.