Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Robert Lewandowski wyprowadził się z domu!

Z jakiego powodu zostawił rodzinę?

Sabina Zięba 11 maja 2020 09:00
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Zaledwie kilka dni temu Lewandowscy podzielili się z fanami szczęśliwą wiadomością, bowiem po raz drugi zostali rodzicami. Popularny piłkarz nie mógł jednak długo się nacieszyć obecnością nowo narodzonej córki, ponieważ musiał... wyprowadzić się z domu! Dlaczego zostawił małżonkę z dwójką małych dzieci?

Wyprowadzka Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski poinformował, że po raz kolejny został ojcem, za pomocą swojego Instagrama w środę 6 maja. Następnie dumni rodzice zdradzili, że ich pociecha dostała na imię Laura. Przez kilka dni cieszyli się swoją obecnością, jednak nie na długo. Jak donosi Fakt, sportowiec wyprowadził się z domu ze względu na swoją pracę.

Okazuje się, że piłkarz przez najbliższe dni będzie mieszkał w hotelu. Wszystko z powodu przepisów wprowadzonych w dobie koronawirusa w związku z rozgrywkami Bundesligi, które rozpoczną się już 16 maja. Sportowcy, zanim pojawią się na murawie, muszą przejść przymusową kwarantannę.

Tę sytuację skomentował dyrektor sportowy Bawarczyków, Hasan Salihamidżić, mówiąc: „Nie wyobrażam sobie, żeby ktoś w naszym klubie miał się zachowywać nieodpowiednio. Nie chcę nawet myśleć o tym, że ktoś mógłby złamać reguły. Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że gra toczy się o kilkaset milionów euro i nie można dopuścić, by jakieś nieodpowiedzialne akcje mogły to wszystko zepsuć”.

Wnioskując po InstaStory Anny Lewandowskiej, do owego pożegnania dojdzie lada moment. W niedzielne popołudnie opublikowała ona zdjęcie męża wyposażonego w przekąski By Ann i podpisała: „Gotowy na wyjazd”. Przypuszczamy, że piłkarzowi tym razem rozłąka przyjdzie wyjątkowo trudno. Oby ten czas minął mu naprawdę szybko!  

Robert Lewandowski, wyjazd, kwarantanna
Fot. Instagram

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.