Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
Z ŻYCIA GWIAZD

Anna i Robert Lewandowscy wystosowali poruszający apel do fanów: „Zmobilizujcie się”

Ich zdjęcie bije rekordy popularności!

Gabriela Czernecka 30 marca 2020 11:45
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Zarówno Ania Lewandowska, jak i Robert Lewandowski bardzo poważnie podchodzą do kwestii koronawirusa. Para zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia zastosowała domową izolację. Małżeństwo choć spędza ten czas razem i starają się robić to jak najbardziej kreatywnie, to też zdarza im się mieć chwile słabości. Mimo to, Ania i Robert pozostają w swoim mieszkaniu i do tego samego nakłaniają swoich obserwatorów. Wciąż jednak wielu nie dostrzega poważnego zagrożenia, jakie niesie za sobą pandemia koronawirusa i ignoruje apele władz, by nie wychodzić z domu bez powodu. Para postanowiła wystosować na swoim Instagramie poruszający apel. Wobec niego nie da się przejść obojętnie!

Anna i Robert Lewandowscy na Instagramie w maseczkach

Anna Lewandowska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z Robertem Lewandowskim. Małżeństwo pozuje na nim w maskach ochronnych. Pod fotografią para zwróciła się do fanów z ważnym apelem: „Zdjęcie nieprzypadkowe (z ogrodu). Przeczytajcie do końca. Nie wiem, czy mieliście okazję oglądać wywiad z ratownikiem medycznym na TVN24? My tak, i bardzo nas on poruszył. Tym, którzy stoją na pierwszej linii frontu należy się nasza bezwzględna pomoc i wsparcie. O kim mowa? O grupie ludzi, którzy robią wszystko, żeby pomoc nam w ciężkiej codzienności. Pracownicy służby zdrowia, policjanci, ratownicy, handlowcy...”, zaczyna swój wpis. 

„Jest jedna rzecz, którą możemy zrobić najlepiej: stosować się do zaleceń, zostać w domu wbrew narastającym frustracjom. Jakkolwiek to zabrzmi - mamy wpływ na dalszy rozwój tego, co się wydarzy. Mamy wpływ na życie naszych rodzin i rodzin tych, którzy poświęcają się dla nas. Zwracam się do moich kochanych obserwujących... Mimo, że pogoda sprzyja długim spacerom, a siedzenie w zamkniętym domu to ostatnia rzecz, której z początkiem wiosny Wam potrzeba, to jest bardzo ważny czas. Zmobilizujcie się i zostańcie w domach. Nie spotykajcie się w większych grupach, zróbcie to nie tylko dla siebie, ale dla Waszych najbliższych i dla tych którzy ratują życie chorych 24 godziny na dobę”, pisze Anna Lewandowska. 

Trudno się z nią nie zgodzić. Wielu wciąż wydaje się, że ich to nie dotyczy, a przecież wszyscy jako społeczeństwo zmagamy się z tą trudną sytuacją. Już kilka dni temu Anna Lewandowska zamieściła na swoim Instagramie wpis, w którym przyznała, że przymusowa kwarantanna nie jest łatwa również dla niej. Podzieliła się wówczas z fanami refleksją dotyczącą tego, co dzieje się na świecie w związku z pandemią koronawirusa. „Doceniam "bycie TU i TERAZ ". Jednak świat dzisiaj wygląda inaczej niż miesiąc temu. Jak pomimo tego co nas wszystkich dotyka, poradzić sobie z różnymi myślami i pytaniami? Nie zawsze jesteśmy w stanie kontrolować wydarzenia, które dzieją się wokół nas, ale mamy wpływ jak na nie reagować - dla własnego zdrowia”, napisała. 

Przypomnijmy, że para kilka dni temu przekazała milion euro polskim szpitalom, by wesprzeć ich w walce z koronawirusem. Codziennie para zachęca też swoich fanów, by zadbali o bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych i pozostali w domu. Ogromnie wspieramy tę postawę i również zachęcamy do pozostania w domu. W tym czasie możecie dołączyć do naszej akcji na Instagramie #VIVAzostańwdomu gdzie wraz z gwiazdami podpowiadamy, jak spędzić ten wolny czas jak najbardziej kreatywnie!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Viva.pl (@viva_magazyn)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.