Córeczka Ani i Roberta Lewandowskich wkrótce skończy trzy latka!

Olga Figaszewska 15 marca 2020 15:56

Anna i Robert Lewandowscy spędzają z córeczką czas domu. Mała Klara od kilku dni nie chodzi do przedszkola w związku z pandemią koronawirusa. Spędzają wspólne chwile na zabawach, gotowaniu, rozmowach i oczywiście... ćwiczeniach! Anna Lewandowska zamieściła w sieci urocze nagranie, na której jej pociecha trenuje w domowej siłowni! Wideo ujęło internautów!

Klara Lewandowska podbiła serca internautów

Klara Lewandowska w maju będzie obchodziła swoje trzecie urodziny. Czas szybko płynie! A po córeczce Anny i Roberta Lewandowskich widać, że podobnie jak rodzice, uwielbia aktywność fizyczną. Dlatego nic dziwnego, że trenerka postanowiła podzielić się z fanami umiejętnościami swojej pociechy.

Widzimy na nagraniu, jak mała Klara wykonuje ćwiczenia, które wcześniej podpatrzyła u Ani i Roberta.

„Moja mała również chce Was zmotywować”, napisała pod wideo.

Wielbiciele gwiazdy są zachwyceni. „Cudowna dziewczynka ❤️😊 ”, „A jak prawidłowo wykonane😍. Ale odgłosy w tle tez ciekawe🙈 ”, „Przyszła trenerka,naśladuje mamusie😘Brawo Klarcia ”, „Rośnie Ci mocna konkurencja😂", czytamy. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Challeng #stayhome day 3️⃣/1️⃣4️⃣ Tx7 from @Diet_training_by_Ann 👉 Build your physical condition and endurance, and burn fat thanks to the exercises included here, which you should do 5 times a week. _____ Wyzwanie DZIEŃ 3️⃣/1️⃣4️⃣ #trenujwdomu @diet_training_by_ann Moja mała również chce Was ZMOTYWOWAĆ 🥰🏋️‍♀️ BURBEES wydaniu Klary 🥰 Program TX7➡️ Cardio, 🙌 TAK JAK OBIECAŁAM CODZIENNIE BĘDĘ UDOSTĘPNIAŁA PLAN TRENINGOWY DLA WAS ❤️💚 (przesuń w bok filmik) Każde ćwiczenie wykonaj w CZASIE 4️⃣5️⃣/6️⃣0️⃣ sekund, w 5️⃣ seriach. (cały długi program znajdziesz w app) PIERWSZE 7dni appki jest zupełnie za free-sprawdźcie ją zanim zakupicie. _______ #annalewandowska #zostajewdomu #STAYATHOME #challenge #zostańwdomu #workout #dietandtrainingbyann #newme #motivation #training #regulartrainig

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

Anna i Robert Lewandowscy podkreślali, że zawsze chcieli inspirować swoją pociechę i zaszczepiać w niej pasję do sportu.

„(…) I choć jak każda z mam będę uczyła się być dobrym rodzicem przez całe życie, to wiem że należy się nie poddawać i dawać jak najlepszy przykład. Bo cóż jest większym SUKCESEM ŻYCIOWYM niż szczęśliwe i spełnione dziecko, które wspieraliśmy na jego drodze?

Dobre nawyki należy wyrabiać od najmłodszych lat. Mam nadzieję, że uda mi się zaszczepić Klarze miłość do sportu. Jako zawodowiec muszę przyznać, że trening fitness mimo młodego wieku idzie jej całkiem nieźle, mama nóżka do góry, córeczka nóżka do góry”, pisała pod jednym z pierwszych treningów z prawie dwuletnią córeczką.

Widać, że córeczka Ani i Roberta Lewandowskich czerpie ogromną radość ze wspólnych ćwiczeń z rodzicami. Klara uwielbia też pływać! I świetnie sobie radzi. 

„Nasza mała pływaczka ❤ 🏊‍♀️(…)Pływanie Klarci ➡ to zasługa @_rl9", podkreśliła trenerka.  

Co wybierze w przyszłości? Ma wiele możliwości. A u jej boku są osoby, które zawsze posłużą jej dobrą radą! Klara niedługo skończy trzy latka! W naszej galerii przypominamy najsłodsze zdjęcia pociechy Ani i Roberta Lewandowskich. Zobaczcie, jak się zmieniała.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Our little swimmer ❤ Dear parents, how do you help your kids in water? Any advice is extremely valuable 🙏🏼 Please, let me know in the comments below. Klara’s Swimming ➡ all thanks to @ rl_9 ___________ Nasza mała pływaczka ❤ 🏊‍♀️ ▫️ Drodzy rodzice💁‍♀️dajcie znać w komentarzu, jakie mieliście pomysły na oswajanie dzieci z wodą?🤗🙏🏻 ▫️ Pływanie Klarci ➡ to zasługa @_rl9 ▫️ Na pewno gry i zabawy to najlepszy sposób, aby zaangażować nasze dzieci do aktywności fizycznej. Pamiętam skakanie do basenu, grę w berka? A chodzenie na grzyby? Tańczenie do muzyki? Treningi karate, choćby przymrużeniem oka? Bieganie po podwórku? W dobie smartfonów i Internetu musimy poświęcać aktywności fizycznej szczególną uwagę. ▫️ Postarajmy się, żeby aktywność fizyczna była ciekawa i inspirująca dla dziecka. Nasze szkraby zawsze będą wybierać aktywności, które są dla nich po prostu przyjemne, bo każdy człowiek naturalnie dąży do tego co łatwe i… przyjemne 🙂 ▫️ Każde bieganie można zamienić na wyścig w poszukiwaniu skarbów, a standardowe rzucanie frisbee można zastąpić frisbee z rzucaniem do celu. __________ #annalewandowska #swimmingpool #summer #babyonboard

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My girls ❤️ best wishes to all wonderful Women! 🌹@annalewandowskahpba

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

1/11
Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Copyright @Instagram @annalewandowskahpba
1/11

Wkrótce rodzina Ani i Roberta Lewandowskich się powiększy. Mała Klara doczeka się siostrzyczki albo braciszka! 

2/11
Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Copyright @Instagram @annalewandowskahpba
2/11

Ania Lewandowska wypracowała sobie z córeczką cudowną więź

3/11
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska
Copyright @Instagram/@annalewandowskahpba
3/11

Ania i Robert z córeczką

4/11
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska
Copyright @Instagram/@_rl9
4/11

Ania i Robert Lewandowscy zaszczepiają w Klarze miłość do podróży

5/11
Klara Lewandowska, Anna Lewandowska
Copyright @Instagram/@annalewandowskahpba
5/11

Klara często towarzyszy tacie podczas treningów, meczów i dopinguje go z widowni. 

6/11
Tak Anna Lewandowska, Robert Lewandowski i Klara Lewandowska świętowali drugie urodziny dziewczynki
Copyright @Instagram @annalewandowskahpba
6/11

Tak Anna Lewandowska, Robert Lewandowski i Klara Lewandowska świętowali drugie urodziny dziewczynki

7/11
Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Copyright @Instagram/@annalewandowskahpba
7/11

Anna Lewandowska stara się zaszczepić w córeczce miłość do sportu

8/11
Klara Lewandowska, Robert Lewandowski
Copyright @Instagram/@annalewandowskahpba
8/11

Robert Lewandowski wielokrotnie podkreślał, że ojcostwo całkowicie go odmieniło.

9/11
Anna Lewandowska, urodziny Anny Lewandowskiej, Klara Lewandowska
Copyright @Instagram @annalewandowskahpba
9/11

A jeszcze niedawno Klara była taka malutka

10/11
Klara Lewandowska - efekt Klary / Instagram
Copyright @Instagram
10/11

Każde zdjęcie Klary Lewandowskiej opublikowane przez Annę Lewandowską podbija internet

11/11
Klara Lewandowska - efekt Klary / Instagram
Copyright @Instagram
11/11

Pierwsze urodziny Klary!

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Pandemia nie zmieniła mojego życia, to ja sama je zmieniłam…”, mówi AGNIESZKA MACIĄG. Kraśko, Olejnik, Rodowicz, Rusinek, Szczygieł, Wojciechowska… o emocjach i rodzinnych relacjach w izolacji domowej. JACEK SANTORSKI radzi, jak nie zwariować w czasie pandemii. Zmierzch zachodniej cywilizacji? Beata Pawlikowska w egzystencjalnych rozważaniach w dobie koronawirusa.