Małgorzata Rozenek-Majdan, Anna Lewandowska
Fot. VIVA!
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Lewandowska, Małgorzata Rozenek-Majdan... Jak gwiazdy spędzają kwarantannę?

Wspólne śpiewanie, trening... Co jeszcze?

Olga Figaszewska 17 marca 2020 09:10
Małgorzata Rozenek-Majdan, Anna Lewandowska
Fot. VIVA!

Lekcje tańca, transmisje z domowych koncertów, wspólne treningi i nie tylko... Gwiazdy starają się efektywnie wykorzystać czas kwarantanny związanej z pandemią koronawirusa. Apelują także do intenautów, by pozostali w swoich domach, zadbali o swoich bliskich i siebie samych. W tym momencie, najważniejsze jest zatrzymanie rozprzestrzeniania się wirusa. 

Kwarantanna gwiazd polskiego show-biznesu

Dla większości artystów to bardzo trudny czas. Odwołano imprezy masowe, zamknięto instytucje kultury, teatry, opery, które są dla nich głównym źródłem utrzymania. Nie brakuje osób, które starają się zamieszczać w sieci materiały, które choć na chwilę pomogą zapomnieć o tym, co dzieje się na świecie. 

Anna Lewandowska inspiruje swoich fanów do codziennych ćwiczeń. Wspierają ją w tym ukochany mąż i dwuletnia Klara! Codziennie w mediach społecznościowych będzie publikować zdjęcia i filmiki motywujące do aktywności fizycznej!

,,Wyzwanie 5️⃣/1️⃣4️⃣ #zostańwdomu Tabata Whole Body🙌🏋️‍♀️ - to trening, z którym zapomnisz chociaż na chwilę o tym, co za oknem. Zrób trening z aplikacji @diet_training_by_Ann popraw swoją wydolność organizmu a potem wróć do codzienności dając najlepszy przykład #zostanwdomu #trenujwdomu", napisała trenerka. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Day 5️⃣!/1️⃣4️⃣. #trainathome Tabata Whole Body🙌🏋️‍♀️ - thanks to this workout you will be able to forget for a bit about what is going on outside. Train with my app @diet_training_by_Ann App is available in 3️⃣ languages ​​pl🇵🇱 eng🇬🇧 de🇩🇪 ________________________________ Wyzwanie 5️⃣/1️⃣4️⃣ #zostańwdomu Tabata Whole Body🙌🏋️‍♀️ - to trening, z którym zapomnisz chociaż na chwilę o tym, co za oknem. Zrób trening z aplikacji @diet_training_by_Ann popraw swoją wydolność organizmu a potem wróć do codzienności dając najlepszy przykład #zostanwdomu #trenujwdomu Wykonaj każde ćwiczenie w tabacie 2️⃣0️⃣ sekund pracy 1️⃣0️⃣ sekund przerwy x 8️⃣ Takich TABAT wykonaj 3️⃣ 🙌 Ps. Rzuć okiem na video. Cały trening znajdziesz w mojej app. Obiecaj, że chociaż spróbujesz🙏 Ps. Kolekcja sportowa @4f_official ➡️ #4fpomaga przekazuje 20% z obrotu ze sprzedaży online na szpital zakaźny MSWiA❤️ __ #trenujzlewa #workOutFromHome #annalewandowska #workout #dietandtrainingbyann #newme #motivation #training #regulartraining

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

Dawkę pozytywnej energii i motywacji znajdziecie także na profilu Qczaja

,,Ale nie martwcie się, ja Was z tą rzycią samych nie zostawię💪🏼😁🍑🔥
Na qczajfitness.pl macie całą masę treningów do wykonania w domu. A jako, że i ja zostaję w chałupie będę się z Wami dzielił ćwiczeniami, cobyście się nie zasiedzieli!", czytamy. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Miłosciwie nam hejtujący próbują przeniknąć w nasze życie niczym koronawirus🦠... a my ze stoickim spokojem stosujemy się do ich zaleceń i... Robimy ze swoją d*pą co chcemy #INOWDOMU ✌🏼🤣🍑🔥 Fitlarawy, Ukochanki i Ukochańce! Rzyć w dom‼️ Ale nie martwcie się, ja Was z tą rzycią samych nie zostawię💪🏼😁🍑🔥 Na qczajfitness.pl macie całą masę treningów do wykonania w domu. A jako, że i ja zostaję w chałupie będę się z Wami dzielił ćwiczeniami, cobyście się nie zasiedzieli!💪🏼☺️ Daniel Józek Qczaj - #kołczrzyci #ukochojsie #inowytrwaj #fitlarwa #inowdomu #wdupiemożeszmiećwszystko #qczaj #qczajfitness #bioreqczaja

Post udostępniony przez Qczaj (@qczaj)

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel postanowili przekonać internautów do tanecznej zabawy z dziećmi!

,,#zostańwdomu 🏠👨‍👩‍👧‍👦😘 i #ruszsięzHAT na profilu @hakiel_akademia_tanca opublikowaliśmy pierwszą choreografię do tańczenia na dywanie, dla dzieci. My tańczymy. Zapraszamy i Was. Nagrywacie swoje tance i nas oznaczajcie 😘", napisała na swoim Instagramie Katarzyna Cichopek.

Z kolei Małgorzata Rozenek-Majdan publikuje urocze zdjęcia z mężem i synkami z domowego zacisza. Czwartego dnia kwarantanny rodzinnie wybrali się na spacer. 

,,Nam podoba się coraz bardziej. Dzieciom coraz mniej 😂🤣 #gangmajdana zachwycony 😂 Zdrówka wszystkim 👍 nie ma tego złego 👍💪🤗 #zostańwdomu", napisała. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pixy i Dixy / Flip i Flap 😂😂😂 kwarantanna #dzień4 ✌️

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Gwiazda TVN dzieli się również z przyszłymi mamami swoimi spostrzeżeniami i obawami. 

,,Wszystkie przyszłe mamy, szczególnie te, które mają niedługo termin porodu, przytulam do serca, bo rozumiem jak bardzo się martwicie. Ja tez czuję się nieswojo, mimo że do terminu mam 2 i pół miesiąca. Jedyne co możemy zrobić to pilnować przestrzegania zaleceń służb sanitarnych i myśleć pozytywnie✌️ wysyłam Wam całą masę pozytywnej energii ❤️❤️❤️❤️❤️ dziękuje", dodała w kolejnym poście.

Barbara Kurdej-Sztan i Rafał Szatan wieczorami zaczarują Was  wspaniałymi koncertami. 

,,Relacja na żywo u @rafal.szatan_this_is_me na następny koncercik - dziś zrobimy wcześniej, około 20tej również dla dzieciaków - z repertuarem disneyowym :))) do usłyszenia", pisała aktorka. 

Małgorzata Kożuchowska spędza czas z rodziną. 

,,Ognisko domowe” instalacja😘❤️ Jesteśmy razem, wspieramy się, dzielimy się obowiązkami i pomysłami jak spędzić ten czas w domu i bliskiej okolicy. Nie ma nudy!!! Damy radę! Pozdrawiamy serdecznie z naszego gniazda🔥🔥🔥", czytamy.

Z nową akcją rusza także Kasia Zielińska! 

,,Kochani, w domu też można ćwiczyć. Podrzucam pomysły. Dla wszystkich, którzy boją się utyć💛 A już zupełnie na poważnie, jutro ruszam z fajną akcją, dla wszystkich Rodziców, którzy chcą mieć chwilę wytchnienia od swych pociech. Dla wszystkich samotnych Mam i samotnych Tatusiów, dla Rodziców, którzy chcą zrobić coś dla siebie albo po prostu chwilę się zdrzemnąć. Cieszę się, bo osoby, które się zgodziły dołączyć do akcji są WSPANIAŁE MĄDRE I KOCHANE!!!! I..... siedzą w domu💛🍀
#zostańwdomu #zostajewdomu"

Aktorka jest także jedną z osób, która apeluje do swoich obserwatorów, by nie bagatelizowali sytuacji. 

,,Nie wychodźmy po pierdoły tylko naprawdę potrzebne rzeczy.
Jeśli chcecie jak najszybciej wyjść do pracy, zacząć normalnie żyć, zarabiać na swoje życie i przyjemności to SŁUCHAJCIE ZALECEŃ ODGÓRNYCH.
Błagam Was‼️‼️‼️‼️‼️", pisała .

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.