Angelina Jolie, Jennifer Aniston
Fot. Getty Images
Z ŻYCIA GWIAZD

Zachodnie media: Angelina Jolie zaatakowała Jennifer Aniston?!

„Zdradza cię i to się nie zmieni!”

Redakcja VIVA! 30 stycznia 2020 19:45
Angelina Jolie, Jennifer Aniston
Fot. Getty Images

Tą informacją od kilku dni żyją wszystkie zachodnie media. Jak donosi magazyn NW, Angelina Jolie miała zadzwonić do... Jennifer Aniston! Panie uznawane są za rywalki i zdecydowanie nie łączy ich ciepła relacja, stąd niedowierzanie fanów – z jakiego powodu miały do siebie dzwonić?

Angelina Jolie zadzwoniła do Jennifer Aniston?

Media od kilku tygodni poszukują odpowiedzi na jedno pytanie: czy Brad Pitt i Jennifer Aniston naprawdę wrócili do siebie?! Niektóre źródła donoszą, że tak, przepowiadając parze szybki ślub i narodziny dziecka. Inne – że ich słynne wspólne zdjęcia to jedynie oznaką przyjaźni i wzajemnego szacunku.

Brad Pitt, Jennifer Aniston, SAG Awards 2020
Fot. Getty Images

Jednak nie tylko ewentualny powrót ulubionej pary Hollywood budzi emocje. Głośno jest również o Angelinie Jolie, która miała otwarcie przyznać, że rozczarowuje ją zachowanie byłego męża. Jak informuje magazyn NW, aktorka postanowiła rozmówić się z Aniston i zadzwoniła do niej po gali SAG. Połączyła się z pocztą, dlatego zostawiła drwiącą wiadomość: „Brad już teraz cię zdradza i to się nigdy nie zmieni”.

Informator tabloidu twierdzi, że aktorka „nie uwierzyła w to wszystko”, ale jest jej bardzo przykro, że dzieci Brada Pitta są świadkami chorej zazdrości Angeliny Jolie.

Portal GossipCop dementuje te plotki. Powołując się na inne sprawdzone źródła, jak magazyn People, potwierdzają, że Pitt i Aniston są tylko przyjaciółmi. Nie planują ślubu, nie oczekują dziecka, i  – co najważniejsze – Jolie nigdy nie dzwoniła do gwiazdy serialu Friends. 

Angelina Jolie, Brad Pitt
Fot. ONS

Jennifer Aniston, Brad Pitt
Fot. Getty Images

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.