O TYM SIĘ MÓWI

Zachodnie media: Angelina Jolie nie chciała ślubu z Bradem Pittem!

„Czuła, że Brad wywierał na nią presję w tej kwestii”

Ksenia Krasko 14 listopada 2019 11:23

Angelina Jolie i Brad Pitt zaczęli się spotykać w 2005 roku, wkrótce po rozstaniu aktora z Jennifer Aniston. Przez ponad dziewięć lat tworzyli udany związek, aż w 2014 roku zdecydowali się na ślub. Ich małżeństwo trwało jedynie dwa lata, ponieważ Jolie złożyła wniosek o rozwód we wrześniu 2016 roku. I wszystko wskazuje na to, że aktorka... nigdy nie chciała się pobrać.

Angelina Jolie nie chciała wyjść za mąż za Barda Pitta

Jak donoszą zachodnie media, Angelina Jolie nigdy nie narzekała na status relacji z Bradem Pittem. Wręcz przeciwnie – miała przyznać przyjaciołom, że po dwóch nieudanych małżeństwach nie chce kolejnego ślubu. Para pobrała się w 2014 roku, ale właśnie wyszło na jaw, że aktorka zrobiła to wbrew własnej woli. 

Według portalu The Blast, Pitt miał zmusić ukochaną do podjęcia takiej decyzji. „Czuła, że Brad wywierał na nią presję w tej kwestii”, ujawniła osoba z otoczenia gwiazdy. Niechęć do ceremonii wpłynęła na dalsze losy aktorskiej pary. Informator podkreśla jednak, że rozstanie wyszło im na dobre i dopiero teraz czują się szczęśliwi.

W niedawnym wywiadzie Angelina Jolie podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat rozwodu. Aktorka przyznała, że ​​musiała odzyskać pewność siebie i poczucie wolności. „Nie poznawałam samej siebie. Czułam się upokorzona i mało ważna. To wszystko sprawiało mi ogromny ból, czułam się zraniona”, wyznała wtedy aktorka.

Brad Pitt również skomentował rozstanie z wieloletnią partnerką. Aktor wyznał, że powinien wziąć odpowiedzialność za nieudane małżeństwo, a także ujawnił, że wiele rzeczy mógł zrobić inaczej. Teraz chce poświęcić się dzieciom i być dla nich najlepszym ojcem. ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.