„Czuła, że Brad wywierał na nią presję w tej kwestii”

Ksenia Krasko 14 listopada 2019 11:23

Angelina Jolie i Brad Pitt zaczęli się spotykać w 2005 roku, wkrótce po rozstaniu aktora z Jennifer Aniston. Przez ponad dziewięć lat tworzyli udany związek, aż w 2014 roku zdecydowali się na ślub. Ich małżeństwo trwało jedynie dwa lata, ponieważ Jolie złożyła wniosek o rozwód we wrześniu 2016 roku. I wszystko wskazuje na to, że aktorka... nigdy nie chciała się pobrać.

Angelina Jolie nie chciała wyjść za mąż za Barda Pitta

Jak donoszą zachodnie media, Angelina Jolie nigdy nie narzekała na status relacji z Bradem Pittem. Wręcz przeciwnie – miała przyznać przyjaciołom, że po dwóch nieudanych małżeństwach nie chce kolejnego ślubu. Para pobrała się w 2014 roku, ale właśnie wyszło na jaw, że aktorka zrobiła to wbrew własnej woli. 

Według portalu The Blast, Pitt miał zmusić ukochaną do podjęcia takiej decyzji. „Czuła, że Brad wywierał na nią presję w tej kwestii”, ujawniła osoba z otoczenia gwiazdy. Niechęć do ceremonii wpłynęła na dalsze losy aktorskiej pary. Informator podkreśla jednak, że rozstanie wyszło im na dobre i dopiero teraz czują się szczęśliwi.

W niedawnym wywiadzie Angelina Jolie podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat rozwodu. Aktorka przyznała, że ​​musiała odzyskać pewność siebie i poczucie wolności. „Nie poznawałam samej siebie. Czułam się upokorzona i mało ważna. To wszystko sprawiało mi ogromny ból, czułam się zraniona”, wyznała wtedy aktorka.

Brad Pitt również skomentował rozstanie z wieloletnią partnerką. Aktor wyznał, że powinien wziąć odpowiedzialność za nieudane małżeństwo, a także ujawnił, że wiele rzeczy mógł zrobić inaczej. Teraz chce poświęcić się dzieciom i być dla nich najlepszym ojcem. 

1/5
Copyright @Getty Images
1/5

Rozstanie Angeliny Jolie i Brada Pitta pozostaje jednym z najgorętszych tematów w Hollywood!

2/5
Brad Pitt, Angelina Jolie
Copyright @VISUAL PRESS/EAST NEWS
2/5

Para rozstała się po 12 latach związku, kilkanaście miesięcy po ślubie.

3/5
Angelina Jolie i Brad Pitt z dziećmi
Copyright @East News
3/5

Jolie i Pitt wspólnie wychowują szóstkę dzieci. 18-letni Maddox, 16-letni Pax, 14-letnia Zahara, 13-letnia Shiloh, oraz 11-letnie bliźniaki Knox i Vivienne mogą liczyć na wsparcie rodziców.

4/5
Angelina Jolie z dziećmi
Copyright @Getty Images
4/5

Jak donoszą media, Angelina Jolie nie szuka miłości. Doskonale czuje się jako singielka, poświęcając się dzieciom i rozwijając karierę.

5/5
Brad Pitt, Shiloh, Maddox, Knox
Copyright @Shooting Star/Sipa USA/East News
5/5

Jeśli chodzi o zapracowanego Brada Pitta, co jakiś czas pojawiają się plotki o nowych romansach aktora. Sugerowano nawet, że wrócił do byłej ukochanej, Jennifer Aniston.

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.