Brad Pitt i Angelina Jolie
Fot. Getty Images
O NICH SIĘ MÓWI

Angelina Jolie wściekła na Brada Pitta?! „Niesłychany brak szacunku”

Aktor podpadł byłej żonie... Chodzi o Jennifer Aniston?

Ksenia Krasko 23 stycznia 2020 09:45
Brad Pitt i Angelina Jolie
Fot. Getty Images

Czy Jennifer Aniston i Brad Pitt wrócą do siebie? Odpowiedź na to pytanie interesuje właściwie... wszystkich! Niespodziewane spotkanie byłych małżonków na czerwonym dywanie sprowokowało wiele plotek i domysłów, a większość z nich skłania się ku temu, że parę znów połączyło uczucie, chociaż prawdopodobnie jest to jedynie przyjaźń. Świat ponownie zwariował na punkcie Brada i Jen, i wygląda na to, że Angelina Jolie nie jest tym faktem zachwycona...

Angelina Jolie o przemowie Brada Pitta

Jak donosi dziennik The SunAngelina Jolie uważa, że jej były mąż wykazał się „niesłychanym brakiem szacunku” podczas swojego przemówienia na ceremonii wręczenia nagród SAG. Brad Pitt zdobył się na żart o nieudanym małżeństwie, a gwiazda Czarownicy uznała, że to „cios poniżej pasa”. Szczególnie biorąc pod uwagę pogłoski o romansie aktora z Jennifer Aniston.

56-latek otrzymał nagrodę za rolę w filmie Pewnego razu... w Hollywood i odniósł się do swojego bohatera. „Bądźmy szczerzy, to nie było łatwe... Grałem faceta, który ciągle ćpa, chodzi bez koszulki i nie dogaduje się z żoną. To duży wysiłek”, powiedział Pitt. Właśnie ta wzmianka miała zdenerwować jego byłą partnerkę.

Osoba z bliskiego grona znajomych aktorki donosi, że Jolie uznała to za „niesprawiedliwe”. Wytknęła również, że nigdy nie pozwoliłaby sobie na „taki brak klasy i publiczne żarty z problemów małżeńskich”. Dodała, że „nigdy nie zrobiłaby mu czegoś takiego”.

To jednak nie wszystko. Zachodnie media wskazują, że Angelina Jolie nie może pogodzić się z faktem, że Brad Pitt powrócił na szczyt, a jego kariera rozwija się lepiej niż wtedy, gdy byli parą. Przyjaciele aktora są pewni: Jolie martwi się, że bez wysiłku odzyskał dawną chwałę i pozycję. „Brad postąpił mądrze. Nie usprawiedliwiał się, nie próbował zrzucić winy na Angelinę. Po prostu czekał na swoją godzinę triumfu i ciężko pracował. Teraz cieszy się sukcesem – odbiera prestiżowe nagrody filmowe, jest uwielbiany przez widzów, i w ogóle prowadzi szczęśliwe życie”, czytamy w magazynie New Idea.

I chociaż inne źródła twierdzą, że Jolie po prostu skupia się na wychowywaniu dzieci, prawdą jest, że aktorka nie odniosła ostatnio podobnego sukcesu.

Co ciekawe, byli małżonkowie nadal są partnerami biznesowymi – są właścicielami winiarni Château Miraval. Pomimo rozstania w napiętej atmosferze, nie zamierzają wycofywać się z rynku i jeszcze w tym roku wydadzą razem nowego różowego szampana. Winnica pary położona jest przy zamku, w którym się pobrali. Po rozstaniu doszli do wniosku, że przekażą ją szóstce swoich dzieci. 

Brad Pitt, Angelina Jolie
Fot. EastNews

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Viva.pl (@viva_magazyn)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.