Jennifer Aniston, Brad Pitt
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Koniec plotek? Znajomi ujawnili prawdę o związku Jennifer Aniston i Brada Pitta

Ich słowa rozwiewają wszelkie wątpliwości...

Sabina Zięba 24 stycznia 2020 08:00
Jennifer Aniston, Brad Pitt
Fot. Getty Images

Cały świat oszalał widząc ujęcia Brada Pitta i Jennifer Aniston z tegorocznej gali SAG Awards. Fani w każdym zakątku Ziemi stwierdzili, że mowa ciała byłych małżonków jedynie potwierdza krążące od wielu tygodni plotki o ponownym zejściu się pary. Jak jest naprawdę? Do przyjaciół aktorów dotarł jeden z najbardziej wiarygodnych magazynów. Co powiedzieli?

Znajomi o związku Pitta i Aniston

Choć od momentu rozstania Pitta i Aniston w 2005 roku, nie utrzymywali oni ze sobą bliższych relacji przez wzgląd na związek przystojnego aktora z Angeliną Jolie, wszystko zmieniło się po ich rozstaniu. Wówczas mówiono, że artysta zjawił się na 50. urodzinach byłej żony w Sunset Tower Hotel w West Hollywood, a znajomi utrzymywali: „Jej przyjaciele byli szczęśliwi, widząc Brada na przyjęciu. Ich rozwód odbył się przecież dawno temu, a Jen często o nim wspominała w rozmowach”.

Wiadomo, że po tym wydarzeniu bardzo się do siebie zbliżyli. W przeciągu ostatniego roku ich relacje weszły na dawne tory. Potwierdzeniem miało być spotkanie pary na Screen Actors Guild Awards 19 stycznia 2020 roku. Nie szczędzili sobie czułości i poruszeni oglądali swoje przemowy podczas odbioru statuetek. Jennifer Aniston obserwowała byłego męża siedząc na widowni i śmiejąc się z jego żartów, natomiast Pitt podziwiał aktorkę patrząc na telebim ustawiony za kulisami. Nie przeszkadzał mu fakt, że robi to na oczach fotoreporterów. 

Teraz magazyn People dotarł do znajomych pary i zapytał, co naprawdę łączy dawnych małżonków. Niestety osoby z ich środowiska uspokajają: „Są przyjaciółmi i chcą dla siebie tylko szczęścia. Jennifer cieszy się, że Brad wrócił do jej życia jako przyjaciel, ale to wszystko. Jen cieszyła się z wygranej Brada. Gratulowali sobie nawzajem i tyle”. Inna osoba, która nie chciała ujawniać swojego nazwiska, podaje: „To była emocjonująca noc, ale Aniston nie umawia się z Bradem”.

Myślicie, że to możliwe, by jeszcze do siebie wrócili?  

Brad Pitt i Jennifer Aniston podczas SAG Awards 2020

Sag Awards, Brad Pitt, Jennifer Aniston
Fot. Getty Images

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.