Jennifer Aniston, Brad Pitt
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Koniec plotek? Znajomi ujawnili prawdę o związku Jennifer Aniston i Brada Pitta

Ich słowa rozwiewają wszelkie wątpliwości...

Sabina Zięba 24 stycznia 2020 08:00
Jennifer Aniston, Brad Pitt
Fot. Getty Images

Cały świat oszalał widząc ujęcia Brada Pitta i Jennifer Aniston z tegorocznej gali SAG Awards. Fani w każdym zakątku Ziemi stwierdzili, że mowa ciała byłych małżonków jedynie potwierdza krążące od wielu tygodni plotki o ponownym zejściu się pary. Jak jest naprawdę? Do przyjaciół aktorów dotarł jeden z najbardziej wiarygodnych magazynów. Co powiedzieli?

Znajomi o związku Pitta i Aniston

Choć od momentu rozstania Pitta i Aniston w 2005 roku, nie utrzymywali oni ze sobą bliższych relacji przez wzgląd na związek przystojnego aktora z Angeliną Jolie, wszystko zmieniło się po ich rozstaniu. Wówczas mówiono, że artysta zjawił się na 50. urodzinach byłej żony w Sunset Tower Hotel w West Hollywood, a znajomi utrzymywali: „Jej przyjaciele byli szczęśliwi, widząc Brada na przyjęciu. Ich rozwód odbył się przecież dawno temu, a Jen często o nim wspominała w rozmowach”.

Wiadomo, że po tym wydarzeniu bardzo się do siebie zbliżyli. W przeciągu ostatniego roku ich relacje weszły na dawne tory. Potwierdzeniem miało być spotkanie pary na Screen Actors Guild Awards 19 stycznia 2020 roku. Nie szczędzili sobie czułości i poruszeni oglądali swoje przemowy podczas odbioru statuetek. Jennifer Aniston obserwowała byłego męża siedząc na widowni i śmiejąc się z jego żartów, natomiast Pitt podziwiał aktorkę patrząc na telebim ustawiony za kulisami. Nie przeszkadzał mu fakt, że robi to na oczach fotoreporterów. 

Teraz magazyn People dotarł do znajomych pary i zapytał, co naprawdę łączy dawnych małżonków. Niestety osoby z ich środowiska uspokajają: „Są przyjaciółmi i chcą dla siebie tylko szczęścia. Jennifer cieszy się, że Brad wrócił do jej życia jako przyjaciel, ale to wszystko. Jen cieszyła się z wygranej Brada. Gratulowali sobie nawzajem i tyle”. Inna osoba, która nie chciała ujawniać swojego nazwiska, podaje: „To była emocjonująca noc, ale Aniston nie umawia się z Bradem”.

Myślicie, że to możliwe, by jeszcze do siebie wrócili?  

Brad Pitt i Jennifer Aniston podczas SAG Awards 2020

Sag Awards, Brad Pitt, Jennifer Aniston
Fot. Getty Images

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.