Wojciech Modest Amaro, Viva!, maj 2014
Fot. Kamil Grygoruk
O TYM SIĘ MÓWI

Wojciech Modest Amaro zostanie dziadkiem. Słynny restaurator ujawnił imię i płeć dziecka

„To najpiękniejsze wydarzenie nowego roku", napisał

Karol Sowa 17 stycznia 2024 20:56
Wojciech Modest Amaro, Viva!, maj 2014
Fot. Kamil Grygoruk

Wojciech Modest Amaro dał się poznać jako jeden z najlepszych polskich restauratorów. W dodatku był jurorem programu Top Chef, czy prowadzącym Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia. I choć w pewnym momencie usunął się w cień, to wciąż utrzymuje kontakt ze swoimi fanami, z którymi niedawno podzielił się radosną nowiną. 

Agnieszka Amaro o powrocie do gastronomii

Wojciech Modest Amaro wraz z żoną Agnieszką prowadzą spokojne i radosne życie. Przypomnijmy, że na jakiś czas zrezygnowali z rozwoju kariery i zamknęli swoje restauracje. Potem przyznali, że wracają do gastronomii. „Zaczęliśmy znowu gastronomiczną przygodę, można tak powiedzieć. W innym wydaniu myślę, że to jest zupełnie coś nowego. Mówiłam już, że mój mąż przeciera szlaki na arenie kulinarnej, to myślę, że tym razem to jest zupełnie nowy projekt, ponieważ zapraszamy gości praktycznie do swojego domu", zwierzali się wówczas. 

CZYTAJ TEŻ: Tak Małgorzata Ostrowska-Królikowska traktuje nieślubnego syna męża. Jej gest wymagał wiele poświęceń...

Agnieszka Amaro, Wojciech Modest Amaro, Viva! 11/2014
Fot. KAROL GRYGORUK/SHOOTME

Wojciech Modest Amaro zostanie dziadkiem

Słynny restaurator na swoim Instagramie podzielił się z fanami radosną nowiną. Wojciech Modest Amaro zostanie dziadkiem. Okazuje się, że córka Agnieszki Amaro z poprzedniego związku jest w ciąży. „Będziemy dziadkami! To najpiękniejsze wydarzenie nowego roku. Rita we can”t wait to meet you", napisał ulubieniec publiczności, przyznając jednocześnie, że na świat przyjdzie dziewczynka o imieniu Rita. 

Zarówno rodzicom, jak i dziadkom z całego serca gratulujemy. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Weronika Marczuk przez lata walczyła, by zostać matką. Dziś jej ukochana córka kończy 4 lata

Agnieszka Amaro, Wojciech Modest Amaro, Viva! 11/2014
Fot. KAROL GRYGORUK/SHOOTME

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.