Małgorzata Ostrowska-Królikowska, VIVA! 2021
Fot. Grażyna Gudejko
DZIECI GWIAZD

Tak Małgorzata Ostrowska-Królikowska traktuje nieślubnego syna męża. Jej gest wymagał wiele poświęceń...

Aktorka w pełni zaakceptowała nieślubnego syna Pawła Królikowskiego

Maria Elas 16 stycznia 2024 21:00
Małgorzata Ostrowska-Królikowska, VIVA! 2021
Fot. Grażyna Gudejko

Małgorzata Ostrowska-Królikowska i jej mąż Paweł Królikowski przywitali na świecie pięcioro dzieci. Gdy aktor zmarł, jego żona wyznała, że Paweł Królikowski miał jeszcze jedno dziecko ze związku poza małżeństwem. Jak dziś wyglądają ich relacje? Postawa aktorki wiele ją kosztowała...

Małgorzata Ostrowska-Królikowska przyznała, że jej mąż miał nieślubne dziecko

Przez lata uchodzili za perfekcyjne małżeństwo. Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Paweł Królikowski połączyła nie tylko pasja do aktorstwa, ale także duża, kochająca rodzina. Niestety jedna z najbardziej znanych par polskiego show-biznesu miała za sobą poważny kryzys. Po narodzinach ich drugiego dziecka, Jana (ur. 1992 r.) stosunki pomiędzy małżonkami znacznie się ochłodziły. To właśnie w tamtym czasie Paweł Królikowski miał dopuścić się niewierności, która zaowocowała ciążą kochanki aktora. Wtedy na świat przyszedł Maciej. Chłopak otrzymał nazwisko po matce i wraz z nią się wychowywał. 

Przez lata niewiele osób wiedziało o istnieniu nieślubnego syna aktora. Sprawa ujrzała światło dzienne dopiero po jego śmierci, gdy Małgorzata Ostrowska-Królikowska zdecydowała się wszystko sprostować. „Tak, potwierdzam. Nie będę komentować sprawy z szacunku do syna Pawła, ponieważ nie jest to osoba publiczna, a temat dotyczy spraw osobistych. Ponadto jest to człowiek dorosły, wobec czego nie będę odnosić się do tematu” wyjawiła Super Expressowi. Dodała również, że Maciej „traktowany jak pełnoprawny członek rodziny”. To wyznanie zszokowało niejedną osobę. Mało kto w stanie jest wybaczyć zdradę, nie wspominając o pełnej akceptacji dziecka, które poczęło się z nieprawego łoża. 

Zobacz także: Z żoną jest od ponad 30 lat, adoptowali dwójkę dzieci. Wojciech Malajkat oddał im serce, ograniczył dla nich pracę

Fot. Piotr Fotek / East News
Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Paweł Królikowski, Prezentacja jesiennej ramówki telewizji Polsat, 29.08.2013

Małgorzata Ostrowska-Królikowska zaakceptowała nieślubnego syna męża 

Jak podawał portal ShowNews, informator ze środowiska aktorki przyznał, że Małgorzata Ostrowska-Królikowska już lata temu zaakceptowała zdradę męża oraz jego syna. Jak pisali: „Małgosia już dawno pogodziła się ze zdradą męża. Schowała dumę do kieszeni i wybaczyła mu. Temat nieślubnego dziecka jest dla niej dawno zamknięty i była zdziwiona, że akurat teraz media poruszyły ten wątek”.

Co więcej, aktorka systematycznie spotyka się z synem Pawła Królikowskiego: „Gosia co roku zaprasza Macieja na Festiwal im. Pawła Królikowskiego. W ubiegłe lato chłopak towarzyszył rodzinie podczas imprezy w Kudowie-Zdroju. Na widowni siedział w pierwszym rzędzie obok dziadków, czyli rodziców Pawła Królikowskiego” przeczytać możemy na stronie serwisu.  

Czytaj również: Starszy poszedł w ślady ojca, młodszy wybrał własną drogę. Czym zajmują się synowie Krzysztofa Globisza?

Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Paweł Królikowski
Fot. PRESS PHOTO CENTER/EAST NEWS

Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Paweł Królikowski

Małgorzata Ostrowska-Królikowska, VIVA! 2021
Fot. Grażyna Gudejko

Małgorzata Ostrowska-Królikowska z synami, VIVA! 2021

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.