Paweł Deląg, Paweł Deląg, Viva! 3/2020
Fot. Zdjęcia Wojtek Biały
niezwykłe relacje

Paweł Deląg dowiedział się o ślubie syna trzy dni przed terminem. Chwilę później dowiedział się, że zostanie dziadkiem

"Uczucie jest zaskakujące. Nie byłem na to gotowy"

Marcjanna Maryszewska 5 września 2023 12:05
Paweł Deląg, Paweł Deląg, Viva! 3/2020
Fot. Zdjęcia Wojtek Biały

Paweł Deląg po raz pierwszy od dawna zrobił wyjątek, uchylając rąbka tajemnicy na temat swojej rodziny. Ujawnił, że od jakiegoś czasu jest w szczęśliwym związku, lecz na tym nie poprzestał — nie zabrakło zwierzeń dotyczących starszego syna. Aktor opowiedział o swojej nowej roli... dziadka, do której nawet nie miał czasu się przygotować! A to nie koniec życiowych wyzwań, przed którymi postawił go los...

Jego starszy syn wziął ślub i został ojcem. Jak zareagował Paweł Deląg?

Choć Paweł Deląg aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, prezentując fanom rodzinne kadry, rzadko obnaża swoją prywatność w wywiadach. Nic dziwnego, że dopiero teraz na jaw wyszła jego nowa miłość. W najnowszym odcinku podcastu WojewódzkiKędzierski przyznał, że od dłuższego czasu jest zakochany i tworzy związek z kobietą, której tożsamość na ten moment pozostaje tajemnicą.

Paweł Deląg, VIVA! kwiecień 2017, 8/2017

Paweł Deląg, VIVA! kwiecień 2017, 8/2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

To nie koniec prywatnych zwierzeń aktora. W dalszej części opowiedział o roli dziadka. To jedno z największych życiowych wyzwań. "Uczucie jest zaskakujące. Nie byłem na to gotowy i wyraźnie powiedziałem w rodzinie, że zwracać się do dziadka może tylko Rozalia, czyli moja wnuczka, więc trochę czasu mam. Nagle coś się otwiera" — przyznał w rozmowie, podkreślając, że wciąż nie czuje się gotów na samodzielną opiekę nad dziewczynką: "Jak Rozalia trochę podrośnie i będzie o czym pogadać, to bardzo chętnie".

CZYTAJ TAKŻE: Długo był singlem, dzisiaj jest zakochany. Paweł Deląg opowiedział o nowej miłości

Jednak tym, co szczególnie zaskoczyło go w ostatnim czasie, był niespodziewany ślub syna. Paweł Deląg, podobnie jak  reszta rodziny, dowiedział się o uroczystości zaledwie trzy dni przed planowanym terminem. "Sytuacja była szczególna. Już wtedy nadciągnęła wojna, a raczej napaść Rosji na Ukrainę. To był szczególny moment, dla nas coś się zaczyna, osobiste święto rodzinne, a tutaj duże wydarzenie. Wszyscy zapamiętaliśmy ten dzień. Ślub był ładny, nieduży, w gronie rodzinnym", wspominał.

Paweł Deląg i jego syn Paweł — relacje

Aktor jest ojcem dwójki wspaniałych synów: 30-letniego Pawła Juniora, oraz osiem lat młodszego Mikołaja. " [Synowie — przyp. red.] podążają ścieżką producencką. […] Mikołaj dopiero stawia pierwsze kroki w tym zawodzie, ale bardzo mnie to cieszy, bo to znaczy, że w pewien sposób zaraziłem ich miłością do tego filmowego świata" — chwalił się niegdyś Paweł Deląg na łamach Gentelman. Razem ze starszym z synów trzy lata temu zapozował w sesji dla magazynu VIVA!. Opowiedzieli wówczas o relacji, która dopiero z czasem wyewoluowała w piękną i szczególną więź.

Paweł Deląg, Paweł Deląg, Viva! 3/2020

Paweł Deląg, Paweł Deląg, Viva! 3/2020
Fot. Zdjęcia Wojtek Biały

Dziś panowie są bliskimi przyjaciółmi. Kiedyś często miały miejsce poważniejsze starcia. "Nie da się żyć bez twardej wymiany na argumenty. Ważne, żeby to były argumenty, które trzymają się kupy. My, rodzice, chcemy, żeby nasze dziecko szybko rozłożyło skrzydełka i poleciało, a ono czasami za bardzo nie chce. Próbujemy zachęcić je na różne sposoby: kijem i marchewką, ale dziecko samo dojrzewa, samo kombinuje i musi znaleźć swoją ścieżkę" — podkreślał aktor w rozmowie z Beatą Nowicką.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Jacek Borkowski odnalazł miłość. Tak dzieci aktora zareagowały na jego błyskawiczne oświadczyny

Paweł Junior spełnia swoje marzenia jako producent filmowy. Pierwsze doświadczenia zawodowe udało mu się zebrać dzięki drobnemu wsparciu taty, choć ostatecznie sam ciężko zapracował na swoje nazwisko. "Paweł wzbudza sympatię ludzi swoim zaangażowaniem, pracowitością, tym, że nie daje sobie taryfy ulgowej. Uwierzyłem, że Paweł jest w stanie sam osiągnąć szczyt", chwalił go dumny ojciec. A w dalszej części rozmowy dodawał, że ma wiele wiary w możliwości starszego syna: "Chciałbym dla Pawła, żeby odważnie realizował swoje marzenia, nie bał się upaść, ale też myślał pozytywnie i śmiało. Żeby realizował swój potencjał. I aby przyniosło mu to poczucie harmonii i szczęścia".  

Paweł Deląg, Paweł Deląg, Viva! 3/2020

Paweł Deląg, Paweł Deląg, Viva! 3/2020
Fot. Zdjęcia Wojtek Biały

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.