Paweł Deląg, VIVA! kwiecień 2017, 8/2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Długo był singlem, dzisiaj jest zakochany. Paweł Deląg opowiedział o nowej miłości

„Prawdziwe zakochanie zdarza się raz, może dwa razy w życiu", wyznał

Karol Sowa 5 września 2023 07:46
Paweł Deląg, VIVA! kwiecień 2017, 8/2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Paweł Deląg w poniedziałkowy wieczór był gościem podkastu WojewódzkiKędzierski, w którym bardzo się otworzył. Nie jest tajemnicą, że aktor przez wiele lat był singlem, który wciąż poszukiwał drugiej połówki. W przeszłości związany był z kilkoma pięknymi kobietami. Okazuje się, że dzisiaj odnalazł szczęście u boku nowej partnerki. Co wyznał ulubieniec publiczności?

Paweł Deląg jest zakochany

Paweł Deląg od lat konsekwentnie chroni swoją prywatność. Nie lubi się uzewnętrzniać i rzadko opowiada o kulisach zacisza domowego. Od czasu do czasu jednak robi wyjątki. Tak też było ostatnio. W podkaście Piotra Kędzierskiego i Kuby Wojewódzkiego otworzył się na temat nowej miłości. Przyznał wówczas, że jego serce jest już zajęte. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Nie żyje Steve Harwell były wokalista i lider Smash Mouth. Muzyk miał zaledwie 56 lat

Paweł Deląg, VIVA! kwiecień 2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Paweł Deląg o miłości i partnerce

Aktor w niedawnej rozmowie został zapytany o życie uczuciowe. I choć na początku artysta chciał uniknąć odpowiedzi, ostatecznie przyznał, że jest zakochany i tworzy związek z tajemniczą partnerką. Dodał również, że obecnie jest szczęśliwy. 

Na koniec tego tematu podkreślił, że: „Wydaje mi się, bez prawdziwe zakochanie zdarza się raz, może dwa razy w życiu. Że myślisz „nerkę wyjmę", „dam się zastrzelić", „nie wyobrażam sobie życia bez ciebie". To jest naprawdę potem ciężki nokaut, kiedy się okazuje, że nie. Myślę, że coś się wtedy w człowieku kończy, jakaś historia się kończy. U mnie tak było, że coś w środku umiera. W jakiś sposób dojrzewamy i [...] następuje pewien rodzaj zakłócenia", słyszeliśmy. „Miłość zaczyna się od pierwszej iskry w oku. Zakochujesz się przez oczy", skwitował. 

Pawłowi Delągowi gratulujemy i życzymy wszystkiego, co najlepsze. 

CZYTAJ TEŻ: Z nim miała budować nowe życie. Britney Spears i Sam Asghari rozwodzą się po 14 miesiącach małżeństwa

Paweł Deląg, VIVA! kwiecień 2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.