Britney Spears,  Sam Asghari, 2019
Fot. Matt Winkelmeyer/Getty Images
historia miłości

Z nim miała budować nowe życie. Britney Spears i Sam Asghari rozwodzą się po 14 miesiącach małżeństwa 

Oto historia miłości pary

Olga Figaszewska 4 września 2023 20:31
Britney Spears,  Sam Asghari, 2019
Fot. Matt Winkelmeyer/Getty Images

Wydawało się, że teraz już nic nie stanie jej na drodze do szczęścia. To miała być historia z happy endem, a wszystko wskazuje na to, że będzie inaczej... Britney Spears i Sam Asghari byli małżeństwem przez 14 miesięcy. Niedawno okazało się, że ich związek przeszedł do historii. 29-letni tancerz złożył wniosek o rozwód, a jako powód podał „różnice nie do pogodzenia”. Tak wyglądała ich miłość. 

Britney Spears u jego boku miała zbudować szczęśliwą przyszłość. Tak poznała Sama Asghariego

Britney Spears ma za sobą burzliwą przeszłość… Nie układało jej się w życiu uczuciowym. Artystka ma na koncie dwa zakończone małżeństwa. Pierwszym mężem gwiazdy pop był Jason Allen Alexander. Małżeństwo przetrwało zaledwie 55 godzin. Drugim mężem wokalistki był Kevin Federline. Para pobrała się w 2004 roku po kilku miesiącach znajomości. Wspólnie doczekali się dwóch synów: Seana Prestona i Jaydena Jamesa. Jednak i ta relacja nie przyniosła jej szczęścia…  

Byli partnerzy zostali się w 2007 roku. Britney ciężko przeżyła rozwód, który przypłaciła załamaniem nerwowym. Trafiła do szpitala psychiatrycznego, odebrano jej prawo do opieki nad dziećmi. Próbowała potem odbudować relacje z najbliższymi, a także wrócić na scenę. Od 2008 roku pozostawała pod kuratelą ojca. „Powiedziano mi, że nie mogę wyjść za mąż, ani urodzić dziecka. Mam założoną spiralę, żeby nie zajść w ciążę. Chciałam ją wyjąć, żeby móc zacząć próbować zajść w ciążę, ale nie pozwala mi się pójść w tym celu do lekarza, bo kontrolujący mnie ludzie nie chcą, żebym miała więcej dzieci”, mówiła zeznając w sądzie.

W końcu Britney Spears udało się zawalczyć o swoją wolność i 12 listopada 2021 roku wyzwoliła się spod jego wpływów. Miała nadzieję, ze teraz zbuduje życie na nowo u boku ukochanego Sama Asghariego. To on był dla niej największym wsparciem w trwającym konflikcie z ojcem. „Teraz ważne jest, aby ludzie zrozumieli, że nie mam szacunku dla kogoś, kto próbuje kontrolować nasz związek i nieustannie rzuca nam przeszkód”,  mówił partner Britney Spears.

Sprawdź też: Nie byli na jej ślubie, mają złe relacje. Synowie Britney Spears przerwali milczenie...

Para poznała się w 2016 roku na planie teledysku do piosenki artystki „Slubmer Party”. Model i tancerz o irańskich korzeniach od razu zwrócił na siebie jej uwagę. Podczas przerwy między ujęciami odkryli, że wiele ich łączy. Przed zakończeniem zdjęć wymienili się numerami telefonów.

Wkrótce potem wybrali się na randkę do japońskiej restauracji, gdzie serwowano ich ulubione sushi. Stali się nierozłączni i od tamtej pory pragnęli jednego – trwać u swojego boku, założyć rodzinę. Britney jest starsza od Sama o 13 lat. Oni sami nigdy nie zwracali uwagi na dzielącą ich różnice wieku.

Britney Spears zaręczyła się z ukochanym po 5 latach związku

Britney Spears przyjęła oświadczyny  ukochanego we wrześniu 2021 roku, po pięciu dniach od zniesienia ubezwłasnowolnienia. Otrzymała od ukochanego pierścionek zaprojektowany przez znanego nowojorskiego jubilera wart 70 tysięcy dolarów. Zakochani nie chcieli dłużej zwlekać i coraz częściej wspominali o ślubie.

Po roku okazało się, że księżniczka popu jest w ciąży! „Małżeństwo i dzieci są naturalną częścią silnego związku przepełnionego miłością i szacunkiem. Bycie ojcem to coś, o czym zawsze marzyłem i traktuję to bardzo poważnie. To najważniejsze zadanie, którego kiedykolwiek musiałem się podjąć”, pisał model.

Niestety, zaledwie miesiąc później para przekazała smutną wiadomość. Piosenkarka straciła upragnioną ciążę. „Z największym smutkiem musimy przekazać, że straciliśmy nasze cudowne dziecko na początku ciąży. To jest druzgocący czas dla każdego rodzica […] Nasza miłość do siebie jest naszą siłą. Będziemy kontynuować próby powiększenia naszej cudownej rodziny. Jesteśmy wdzięczni za wasze wsparcie. Prosimy o uszanowanie prywatności, w tym trudnym czasie”, pisała Britney Spears w maju 2022 roku.

Sprawdź też: Władysław Kowalski był już żonatym mężczyzną, kiedy zakochał się w Kalinie Jędrusik

Britney Spears i Sam Asghari – tak wyglądał ich ślub

Stanęli na ślubnym kobiercu 9 czerwca 2022 roku w domu piosenkarki w Los Angeles. Na uroczystości zjawiła się śmietanka amerykańskiego show-biznesu – Madonna, Drew Barrymore, Donatella Versace, Selena Gomez czy Paris Hilton.

„Wow! Zrobiliśmy to! Wzięliśmy ślub! To był wspaniały dzień! Rano złapała mnie trema, ale o drugiej po południu nareszcie to do mnie dotarło... Wychodzę za mąż! Miałam atak paniki i musiałam szybko wziąć się w garść... Ekipa, która dekorowała nasz dom, poradziła sobie wyśmienicie. Ceremonia była jak za snu, a impreza była jeszcze lepsza”, relacjonowała.  

„Jestem bardzo zachwycony, że nadszedł ten dzień i są małżeństwem. Wiem, że chciał tego od tak dawna. Jest taki troskliwy i wspierający na każdym kroku”, mówił menadżer Sama.

Czytaj też; Britney Spears i Sam Asghari wzięli ślub! Uroczystość próbował przerwać były mąż wokalistki

Britney Spears rozwodzi się z mężem, Samem Asgharim

Tymczasem po 14 miesiącach od ślubu, media obiegła informacja rozstaniu Sama Asghariego i Britney Spears. Już na początku 2023 roku mówiło się o kryzysie w ich związku i zauważano, że wokalistka nie publikuje już wspólnych zdjęć z ukochanym, nie nosi obrączki i usunęła zdjęcia, na których pozują razem. Plotkowano też o głośnych kłótniach między zakochanymi.

W końcu model zamieścił w mediach społecznościowych oświadczenie, w którym potwierdził, że ich relacja przechodzi do historii. „Po sześciu latach miłości i wsparcia wraz z żoną zdecydowaliśmy się zakończyć naszą wspólną podróż. Zachowamy wzajemne miłość i szacunek, zawsze życzę jej jak najlepiej. Takie rzeczy się zdarzają. Proszenie o prywatność wydaje się absurdalne, więc po prostu proszę wszystkich, w tym media, o bycie miłym i rozważnym”, przekazał. Głos zabrała także Britney Spears: „Jak wszyscy wiedzą, Hesam i ja nie jesteśmy już razem. Sześć lat to sporo czasu, więc jestem trochę zszokowana, ale... Nie jestem tutaj, aby wyjaśnić dlaczego, ponieważ to szczerze niczyja sprawa! Szczerze mówiąc, nie mogłam już znieść bólu! W jakiś telepatyczny sposób otrzymałam tak wiele wiadomości, które roztopiły moje serce, dziękuję!”, wyznała.

Sam Asghari  miał złożyć pozew rozwodowy, tłumacząc, że przyczyną rozpadu ich relacji są różnice nie do pogodzenia. W sieci pojawiły się spekulacje, że chciał przejąć nad ukochaną kontrolę, ponieważ nie mógł sobie poradzić z faktem, że Britney żyje na własnych zasadach.  „Przed zakończeniem kurateli Sam bardzo ją wspierał. Kiedy to się skończyło, Britney poczuła się wolna, to ostatecznie zmieniło dynamikę w jej związku z Samem. Britney czasami się kłóciła, miała wrażenie, że Sam nie pozwala jej robić wielu rzeczy bez niego. Britney nigdy nie pozwoli, by inna osoba ją kontrolowała i czuła, że ​​zaczyna się to powtarzać”, mówił w sierpniu 2023 roku  informator Entertainment Tonight. Z kolei według nieoficjalnych informacji podanych Page Six, partner miał zarzucać wokalistce przemoc fizyczną i zdradę. Tancerz ma wnioskować o wysokie alimenty i zamierza podważyć intercyzę, którą podpisał przed ślubem.

Czytaj też: Cała Polska mówi o ich romansie... Co tak naprawdę łączy Dawida Podsiadło i Marię Dębską?

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.