Fot. Podlewski / Krzysztof Jarosz / Forum
niezwykłe relacje

Cała Polska mówi o ich romansie... Co tak naprawdę łączy Dawida Podsiadło i Marię Dębską?

Zainteresowani do tej pory nie ujawnili prawdy...

Marcjanna Maryszewska 4 września 2023 15:07
Fot. Podlewski / Krzysztof Jarosz / Forum

Co naprawdę łączy Dawida Podsiadło i Marię Dębską? To pytanie od kilku tygodni zadają sobie internauci. Muzyk przygotowuje się do trasy koncertowej, aktorka także rzuciła się w wir pracy na planie. W napiętych grafikach udało im się jednak znaleźć kilka wyjątkowych chwil dla siebie. Według relacji osób postronnych ich relacje są dalekie od przyjacielskich... Jaka jest prawda?

Dawid Podsiadło — związki

Życie uczuciowe muzyka od lat owiane jest tajemnicą. Dawid Podsiadło niechętnie zwierza się dziennikarzom ze swoich miłości, natomiast media wielokrotnie rozpisywały się o domniemanych obiektach jego westchnień. Na początku swojej kariery miał być zaręczony z tajemniczą Eweliną. Później łączono go m.in. z Zofią Wichłacz czy Vanessą Aleksander... A jeszcze nie tak dawno głośno było o jego związku ze skrzypaczką Magdaleną Laskowską, z którego wygadał się w podcaście WojewódzkiKędzierski. Praca i wspólne zainteresowania miały zbliżyć ich do siebie. Ponoć bardzo poważnie myśleli o wspólnym życiu, a ukochana mówiła na niego Dawcia.

CZYTAJ TAKŻE: „Przetańczyliśmy całą noc. Wiedzieliśmy już, że trudno będzie się rozstać”. Historia miłości Mai Ostaszewskiej i Michała Englerta

O Dawidzie i Magdalenie nie mówiło się natomiast w kontekście rozstania, co do którego pojawiają się coraz to nowsze przesłanki. Czy wokalista i skrzypaczka faktycznie zakończyli swoją relację? Ostatnio artysta miał być widywany w towarzystwie zupełnie innej kobiety — znanej aktorki, Marii Dębskiej.

Dawid Podsiadło, VIVA!, 23/2015

Dawid Podsiadło, VIVA!, listopad 2015, 23/2015
Fot. Łukasz Ziętek

Dawid Podsiadło i Maria Dębska — co ich łączy?

Czy to coś poważnego? Do tej pory żadne z nich nie zabrało oficjalnie głosu, a jedynie pojawiają się w miejscach publicznych. Świadkowie widujący ich twierdzą, że para nie szczędzi sobie czułości i doskonale czuje się w swoim towarzystwie. Pierwsze przesłanki pojawiły się na początku sierpnia, po tegorocznym OFF Festivalu. Dawid Podsiadło miał nie kryć się z osobą towarzyszącą, którą była właśnie Maria Dębska.

Jak twierdzą informatorzy portalu gwiazdy.wp.pl, para była widziana w hotelu w Katowicach, a następnie w aucie podczas wspólnej podróży do Warszawy. "Trudno powiedzieć, jaki charakter ma relacja artysty i aktorki" — podkreśla serwis, który jako pierwszy zasugerował prawdopodobieństwo zaistnienia romantycznej relacji między tą dwójką.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Anna Samusionek i Paweł Burczyk byli małżeństwem jak z obrazka. Mało kto wiedział o ich miłości...

Tymczasem zaledwie kilka dni temu parę widziano na koncercie alt-J w jednym z warszawskich klubów. Tym razem portal ShowNews podzielił się relacją z wydarzenia od jednego ze swoich informatorów. "Dawid i Marysia nie mogli od siebie oderwać wzroku, cały czas rozmawiali i się śmiali, ewidentnie mają się ku sobie. Ich zachowanie zdecydowanie wskazywało na to, że łączy ich coś więcej niż koleżeństwo. Nie szczędzili sobie czułych gestów i pocałunków" — ujawniono.

W 2022 roku Maria Dębska zakończyła małżeństwo z Marcinem Bosakiem. Piękną aktorkę łączono z wieloma mężczyznami z branży, lecz do niedawna nikt nie pomyślałby, aby na liście potencjalnych kandydatów umieścić Dawida Podsiadło... Czy parę faktycznie łączy coś więcej? Dopóki sami nie zdecydują się zabrać głosu, bardzo trudno o ostateczny werdykt. Mamy jednak nadzieję, że w ich życiach nie brakuje szczęścia i miłości.  

Maria Dębska, Warszawa, 20.04.2022

Fot. Krzysztof Jarosz / Forum

Dawid Podsiadło, 26.09.2019

Fot. Podlewski / AKPA

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.