Britney Spears i Sam Asghari, 12.04.2018
Fot. J. Merritt/Getty Images for GLAAD
O tym jest głośno

Britney Spears i Sam Asghari wzięli ślub! Uroczystość próbował przerwać były mąż wokalistki

„Jest moją pierwszą i jedyną żoną. Jestem tutaj, aby rozbić wesele”, mówił

Marta Nawacka 10 czerwca 2022 09:03
Britney Spears i Sam Asghari, 12.04.2018
Fot. J. Merritt/Getty Images for GLAAD

Britney Spears zrobiła ogromną karierę już jako nastolatka. Niestety nie wszystko w jej życiu układało się po jej myśli i po trudnym załamaniu nerwowym wokalistka znajdowała się pod kuratelą ojca, który decydował o jej życiu. Po 13 latach udało jej się od tego uwolnić i w końcu mogła powiedzieć sakramentalne „tak” swojemu ukochanemu, Samowi Asghari. Para pobrała się 9 czerwca w domu artystki, jednak nie obyło się bez sensacji... Były mąż Britney próbował przerwać ceremonię.

Ślub Britney Spears i Sama Asghari

Britney Spears i Sam Asghari poznali się w 2016 roku. Mężczyzna był wielkim wsparciem dla wokalistki w trudnym czasie, kiedy znajdowała się pod kuratelą ojca. Kilka miesięcy temu para ogłosiła zaręczyny i zaczęła odliczać dni do ślubu. Wcześniej artystka była żoną Jasona Alexandra, za którego wyszła w 2004 roku. Małżeństwem byli jednak tylko... 55 godzin. Jeszcze w tym samym roku Britney Spears została żoną Kevina Federline'a, z którym doczekała się dwóch synów. Ten związek także jednak nie przetrwał, a rozstanie wokalistka przypłaciła załamaniem nerwowym.

W kwietniu artystka poinformowała, że wraz z ukochanym spodziewa się dziecka. Niestety w połowie maja okazało się, że poroniła ciążę. Britney Spears i Sam Asghari pobrali się 9 czerwca wieczorem w domu piosenkarki. Na uroczystości pojawiło się wiele gwiazd, m.in. Paris Hilton, Madonna czy Drew Barrymore.

Czytaj też: Francois Hollande i Julie Gayet: dzieli ich 18 lat. Właśnie wzięli ślub. Oto ich skandaliczna historia

Britney Spears i Sam Asghari, 22.07.2019
Fot. Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic

Britney Spears i Sam Asghari, 22.07.2019

Były mąż próbował przerwać ślub Britney Spears

Wokalistka i jej ukochany nie mogli się już doczekać aż powiedzą sobie sakramentalne „tak”. „Jestem bardzo zachwycony, że nadszedł ten dzień i są małżeństwem. Wiem, że chciał tego od tak dawna. Jest taki troskliwy i wspierający na każdym kroku”, wyznał magazynowi People Brandon Cohen, menedżer Sam Asghari. W sieci można zobaczyć zdjęcia z przygotowań do tej wyjątkowej uroczystości, która odbyła się w domu Britney Spears. Niestety zakochani nie mogli w pełni cieszyć się tą szczęśliwą chwilą... Były mąż artystki, James Alexander, wtargnął na miejsce i próbował przerwać ceremonię.

Pierwszy mąż wokalistki dostał się na miejsce i przerwać ceremonię, mimo iż nie był na liście gości. Wszystko nagrywał swoim telefonem i relacjonował na żywo w social mediach. „Britney Spears mnie tu zaprosiła. Jest moją pierwszą i jedyną żoną. Jestem tutaj, aby rozbić wesele”, utrzymywał mężczyzna. Konieczna była interwencja ochrony i policji, które go zatrzymały i obezwładniły.  

Zobacz także: Quebonafide wyjawił prawdę na scenie. Co tak naprawdę łączy go z Natalią Szroeder?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…