Natalia Szroeder, Quebonfide, Kuba Grabowski
Fot. Instagram @natalia_szroeder
Historie miłosne

Quebonafide wyjawił prawdę na scenie. Co tak naprawdę łączy go z Natalią Szroeder?

Długo ukrywali ten fakt przed mediami!

Marcjanna Maryszewska 9 czerwca 2022 13:57
Natalia Szroeder, Quebonfide, Kuba Grabowski
Fot. Instagram @natalia_szroeder

Quebonafide, a w zasadzie Kuba Grabowski od czterech lat jest w szczęśliwym związku z piosenkarką Natalią Szroeder. Z początku niewiele wiadomo było o ich relacji. Sami długo nie chcieli mówić o łączących ich uczuciach, i choć nadal unikają medialnego zgiełku, o wyjątkowej parze wiemy coraz więcej. Teraz raper wygadał się na scenie i wszystko wskazuje na to, że ich związek wzniósł się na kolejny poziom! 

Quebonafide oświadczył się Natalii Szroeder?

Plotki o zaręczynach rapera i piosenkarki pojawiły się już w 2020 roku, kiedy to Quebonafide gościł w programie u Kuby Wojewódzkiego. Prowadzący określił Natalię Szroeder wówczas jako narzeczoną Kuby Grabowskiego, który natomiast nie wyprowadził go z błędu. Jednak sama artystka jakiś czas później zaprzeczyła tym plotkom i w programie „W łóżku z Oskarem” ogłosiła, że zaręczyn jeszcze nie było

Temat ponownie wrócił do mediów, przy okazji zakończenia trasy koncertowej rapera. Quebonafide razem z ukochaną występują razem na scenie od wielu miesięcy, ale dopiero ostatnio raper zdobył się na bardzo romantyczne wyznanie, które zostało uwiecznione na nagraniu jednej z obecnych na koncercie osób. „Jeszcze mam takie szczęście, że mam narzeczoną super”, ogłosił przed tysiącami fanów.

@_florson_ #quebonafide #nataliashreder #dc #copule #cute ♬ dźwięk oryginalny - florson

Wygląda zatem na to, że Quebonafide i Natalia Szroeder są już narzeczeństwem, choć żadne z nich nie zdecydowało się jeszcze na publiczne potwierdzenie słów rapera. A jak wyglądały początki ich relacji? O parze jest głośno już od 2018 roku.

Czytaj także: „Chciałabym umrzeć z Kamilem w tej samej chwili”. Oto historia miłości Kory i jej męża

Quebonafide i Natalia Szroeder. Historia miłości

Para bardzo mocno chroniła swoją prywatność od samego początku. Gdy pojawiały się pierwsze informacje na temat łączącej ich relacji, nie spieszyli się do potwierdzenia podejrzeń zainteresowanych fanów. Przełomem były zdjęcia wykonane przez paparazzi, które nie pozostawiały wątpliwości co do tego, że ta dwójka się ze sobą spotyka. Quebonafide i Natalia Szroeder zdecydowali się nie ukrywać dłużej, że łączy ich głębsze uczucie.

To raper wykonał pierwszy krok i napisał do piosenkarki… która z początku wcale go nie rozpoznała! „Nie miałam pojęcia kim jest, gdy odezwał się do mnie po raz pierwszy. Od razu z konkretną propozycją (śmiech). Kiedy go wygooglowałam i zobaczyłam, że jego piosenki na YouTubie mają miliony wyświetleń, byłam w szoku!”, mówiła w rozmowie z „Fleszem”.

Para ceni sobie czas spędzony w swoim towarzystwie, w cieple domowego ogniska. Bardzo lubią spędzać czas tylko we dwoje. Choć nie udzielają wspólnych wywiadów i nie wstawiają wspólnych zdjęć, chętnie mówią o swojej miłości. „Natalia jest bardzo ważna. Moje serce jest generalnie aresztowane. Miłość jest w życiu kluczem do otwierania wszystkich zamków”, wyznał Quebonafide w „Dzień Dobry TVN”. Natalia Szroeder natomiast tak mówiła o swoim ukochanym w rozmowie z „Joy”: „Regularnie podbieram mojemu chłopakowi bluzy. Jak ludzie dużo przebywają ze sobą, to zaczynają się wzajemnie inspirować, czy to w kwestiach muzyki, mody, smaków czy spojrzenia na świat. Nagle otwieramy się na rzeczy, o których do tej pory nie mieliśmy pojęcia.”

Warto wspomnieć, że para bardzo często występuje razem na scenie, m.in. z piosenką „TĘSKNIEZASTARYMKANYE”, który wykonywali podczas koncertów Quebonafide. Między zakochanymi zdecydowanie czuć chemię! Życzymy im wielu sukcesów i wszystkiego dobrego!  

Sprawdź również: Anna Karwan zwierzyła się ze swojej trudnej przeszłości. Piosenkarka była kiedyś bezdomna

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.