Podobni do sławnej mamy?

Konrad Szczęsny 2 grudnia 2021 20:52

Choć jej przeszłość to pasmo klęsk i traumatycznych przeżyć, trudno odmówić jej miana kochającej matki, która świetnie odrobiła najtrudniejsze życiowe lekcje. Britney Spears doczekała się dwóch synów: Seana Prestona i Jaydena Jamesa, owoc jej burzliwego związku z Kevinem Federlinem. Zdjęcia z nimi, które zamieszcza w sieci, zawsze wywołują euforię fanów księżniczki popu. Po tych słodkich maleństwach nie ma już śladu. Zobaczcie, jak się zmienili!

Britney Spears - jaką jest matką?

O jej ogolonej głowie po załamaniu nerwowym i nadużywaniu leków mówiły wszystkie media w 2007 roku. Toksyczny związek z Kevinem Federlinem, głośny rozwód, ogromny stres związany z występami, nieustanna presja ze strony fanów, a także prześladowanie przez paparazzi spowodowały, że Britney Spears w lutym 2008 roku znalazła się na skraju wytrzymałości. Musiała pójść na odwyk i straciła prawa rodzicielskie.

Co prawda udało jej się stanąć na nogi, jednak dla księżniczki pop był to niewątpliwie ogromny wysiłek. Opłaciło się: przez kolejne lata nie tylko zachwycała świetną formą i idealną sylwetką, lecz także wzbudzała podziw, gdy zamieszczała pełne czułości zdjęcia z synami w sieci. Zawsze spędza z chłopcami każdą wolną chwilę, zabiera na egzotyczne wakacje i do parków rozrywki. Przede wszystkim stara się wynagrodzić to, jak wiele musieli wycierpieć jako dzieci: wiele razy zostawali z ojcem (szczególnie starszy z nich), który wyprawiał w tym czasie suto zakrapiane imprezy z kolegami, musieli od momentu narodzin mierzyć się z przytłaczającym zainteresowaniem mediów, zaś sama Britney nie była w stanie zapewnić im takiej opieki, jakiej potrzebowali. Na szczęście te smutne chwile to już przeszłość...

Sprawdź też: Britney Spears kończy 40 lat. Księżniczka popu padła ofiarą sławy, mediów i własnej rodziny

Synowie Britney Spears. Jak teraz wyglądają?

Chłopcy rzadko pokazują się na portalach społecznościowych, ale jak się okazało, jest to ich wybór. Britney Spears pod jednym ze wspólnych zdjęć z synami podkreśliła, że Sean Preston i Jayden James po prostu nie lubią nadmiernego zainteresowania, a także zauważyła, że ​​czas leci bardzo szybko.

Według osób wtajemniczonych, synowie księżniczki pop mają z nią świetne relacje i bardzo ją kochają. Chociaż na stałe mieszkają z ojcem, nie mają specjalnie ustalonego harmonogramu spotkań. Przez cały czas byli również świadomi akcji #FreeBritney i kibicowali mamie  w „walce” z dziadkiem, z którym oboje się nie dogadują.

Britney Spears od wielu lat pozostawała pod opieką swojego ojca Jamiego, który ją ubezwłasnowolnił. Wokalistka nie mogła podjąć żadnej – nawet najprostszej – decyzji, nie miała dostępu do pieniędzy, nie mogła udzielać wywiadów... W sądzie czekało ją kilka rozpraw o odzyskanie pełnej kontroli nad swoim życiem. W końcu się to jej udało.  

W marcu na Instagramie gwiazdy pojawiło się wspólne zdjęcie z synami. „To jest trudne dla każdej mamy, która widzi, jak dzieci szybko dorastają. Mam ogromne szczęście, bo moi chłopcy to prawdziwi dżentelmeni, więc musiałam coś zrobić dobrze i ich fajnie wychować”, pisała. ,,Od jakiegoś czasu nie publikowałam ich zdjęć, ponieważ osiągnęli taki wiek, w którym sami chcą wyrazić swoją tożsamość i całkowicie to rozumiem. Ale zrobiłam wszystko, co w mojej mocy, by zrobić tę przerobioną grafikę, w końcu pozwolili mi ją opublikować", dodawała artystka. 

Zobaczcie, jak teraz wyglądają synowie Britney Spears. Sean ma 16 lat, a Jayden obchodził niedawno 15. urodziny. Podobni do sławnej mamy? 

Czytaj też: Britney Spears zaręczyła się po pięciu latach związku! Kim jest jej narzeczony Sam Asghari?

1/10
Synowie Britney Spears wyrośli na pięknych chłopców
Copyright @Facebook @Britney Spears
1/10

Britney Spears ma dwójkę synów – 16-letniego Seana Prestona i 15-letniego Jaydena Jamesa. Chłopcy mieszkają z ojcem, Kevinem Federlinem, ale mają stały kontakt ze sławną mamą. Zobaczcie, jak bardzo się zmienili!

Polecamy też: Nowa miłość Britney Spears. Czy księżniczka popu weźmie trzeci ślub?

2/10
Synowie Britney Spears wyrośli na pięknych chłopców
Copyright @East News
2/10

Tak synowie Britney Spears wyglądali w sierpniu 2009 roku, półtora roku po tym, jak ich mama doznała załamania nerwowego i odebrano jej prawa rodzicielskie. Zrobiła, co w jej mocy, by jak najszybciej stanąć na nogi i odzyskać utracone zaufanie społeczeństwa i najbliższych.

3/10
Synowie Britney Spears wyrośli na pięknych chłopców
Copyright @East News
3/10

Synowie Britney Spears, Sean Preston i Jayden James w sierpniu 2009 roku.

Zobacz też: Spears, Aguilera, Timberlake. Jak ułożyło się życie gwiazd programu „Klub Myszki Miki”?

4/10
Synowie Britney Spears wyrośli na pięknych chłopców
Copyright @Getty Images
4/10

Tak synowie Britney Spears wyglądali w kwietniu 2013 roku. Jak twierdzą media, słynna mama stara się im za wszelką cenę wynagrodzić traumę dzieciństwa.

Zobacz też: Dramatyczny apel Britney Spears! Artystka prosi o modlitwę o życie swojej siostrzenicy

5/10
Jak wyglądają synowie Britney Spears?
Copyright @Barry King/FilmMagic
5/10

Chłopcy mieszkają z ojcem Kevinem Federlinem, ale mają stały kontakt z matką. Britney Spears często zabiera dzieci na wakacje czy do parków rozrywki, a w dzieciństwie towarzyszyli jej na różnych imprezach branżowych.

Zobacz też: Britney Spears podjęła decyzję o zakończeniu kariery?!

6/10
Synowie Britney Spears wyrośli na pięknych chłopców
Copyright @Facebook @Britney Spears
6/10

Britney Spears często zamieszcza w sieci czułe zdjęcia z synami: Seanem Prestonem i Jaydenem Jamesem. Widać, że chłopcy uwielbiają spędzać czas ze sławną mamą.

Zobacz też: Heroina, kokaina, antydepresanty... Która z gwiazd nie wytrzymała presji sławy?

7/10
Synowie Britney Spears wyrośli na pięknych chłopców
Copyright @Facebook @Britney Spears
7/10

Fani Britney Spears uwielbiają jej zdjęcia z synami. Jak twierdzą, w towarzystwie dzieci księżniczka popu wygląda na szczęśliwą i zrelaksowaną.

Zobacz też: Britney Spears pokazała, jak wygląda bez makijażu! Fani gwiazdy są zachwyceni, ale część internautów zarzuca jej, że...

8/10
Synowie Britney Spears wyrośli na pięknych chłopców
Copyright @Facebook @Britney Spears
8/10

Sean Preston i Jayden James to owoc burzliwego małżeństwa Britney Spears z Kevinem Federlinem, które trwało od 2004 do 2007 roku. Po jego zakończeniu wokalistka doznała poważnego załamania nerwowego.

Zobacz też: Britney Spears: „Jestem emocjonalnym wrakiem”

9/10
Jak wyglądają synowie Britney Spears?
Copyright @Allen Berezovsky/Getty Images
9/10

Obecny partner Britney Spears, Sam Asghari, ma dobry kontakt z synami piosenkarki. Tak Sean Preston i Jayden James wyglądali w 2017 roku.

Zobacz też: Ojciec Britney Spears podniósł rękę na jej syna? Trwa dochodzenie w tej sprawie!

10/10
Jak wyglądają synowie Britney Spears?
Copyright @INSTAGRAM @Britney Spears
10/10

Sean Preston ma już 15 lat, a jego brat Jayden jest o rok młodszy. To najnowsze zdjęcie wokalistki z synami – Britney Spears opublikowała je na swoim Instagramie. Trudno uwierzyć, że chłopcy są już tak dorośli!

Zobacz też: „Akcja #FreeBritney nie jest teorią spiskową lub żartem”

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.