Britney Spears, Sam Asghari, nowy związek Britney Spears, nowy chłopak Britney
Fot. Getty Images/Instagram @samasghari
O TYM SIĘ MÓWI

Oto nowa miłość Britney Spears. Czy księżniczka popu wreszcie się ustatkuje i weźmie trzeci ślub?

Konrad Szczęsny 4 stycznia 2017 19:45
Britney Spears, Sam Asghari, nowy związek Britney Spears, nowy chłopak Britney
Fot. Getty Images/Instagram @samasghari

Britney Spears ma nowego chłopaka! Księżniczka popu spotyka się z 13 lat młodszym modelem, tancerzem i trenerem personalnym Samem Asgharim. Spędzili razem Sylwestra. Czy znajdzie u jego boku szczęście i po raz trzeci wyjdzie z mąż?

Polecamy też: Britney Spears: "Jestem emocjonalnym wrakiem"

Nowy chłopak Britney Spears

Księżniczka popu pochwaliła się zdjęciem z nowym wybrankiem na Instagramie z okazji rozpoczęcia nowego roku. Złożyła też fanom życzenia. W mediach od razu zawrzało, że to jej nowa miłość. Faktycznie, na fotografii on obejmuje ją ramieniem i wydają się szczęśliwi oraz wyluzowani. Kim jest jej nowy partner? To Sam Asghari, tancerz, model i trener personalny, który pojawił się w ostatnim teledysku Britney Spears do piosenki „Slumber Party”.

 

Happy New Year 🎉🎉🎉

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Britney Spears (@britneyspears)

Związki Britney Spears

Britney Spears była dwukrotnie zamężna. Jej pierwsze małżeństwo trwało zaledwie... 55 godzin! Szczęśliwym wybrankiem był kolega z dzieciństwa, Jason Allan Alexander. Natomiast drugim mężem gwiazdy był Kevin Federline, ojciec jej dwóch synów: Seana Prestona i Jaydena Jamesa. Jednak małżeństwo to zakończyło się rozwodem w 2007 r.

 

Inne związki Britney Spears to ten z Justinem Timberlakiem, który trwał od 1999 do 2002 roku, z managerem Jasonem Trawickiem (od 2009, w 2011 r. ogłoszono nawet ich zaręczyny, jednak dwa lata później, na początku 2013 r. ogłosili rozstanie). Ostatni oficjalny związek księżniczki popu to ten z producentem filmowym Charliem Ebersolem, który trwał do czerwca 2015 r.

Film o Britney Spears

W sierpniu 2016 roku światło dzienne ujrzały informacje, że telewizja Lifetime nakręci dwugodzinny film w oparciu o życie księżniczki popu. W Britney Spears wcielić ma się młodziutka Natasha Bassett, którą widzowie kojarzyć mogą z produkcji „AVE, Cezar!” braci Coen.

Obraz będzie pokazywał początki kariery Spears, która już w wieku 16 lat podbiła światowe listy przebojów hitem „Baby... one more time”, później, w połowie pierwszej dekady XXI wieku przeżyła załamanie nerwowe, zaś koniec końców tryumfalnie powróciła na szczyt.

Jednak Britney Spears pomysł nakręcenia filmu na podstawie jej burzliwego życia jest nie w smak. Co prawda sama nie zabrała głosu w tej sprawie, jednak poczynania stacji Lifetime skomentował za pośrednictwem serwisu US Weekly jej rzecznik prasowy.

Britney Spears nie będzie brała jakiegokolwiek udziału w produkcji Lifetime. Projekt nie ma także jej aprobaty” – potwierdził.

Koncerty w Las Vegas

Britney Spears ma ostatnio wiele powodów do radości. Księżniczka popu wróciła do formy i może pochwalić się świetną sylwetką, coraz więcej czasu spędza z synami, zaś we wrześniu 2015 r. okazało się, że na kolejne dwa lata przedłużyła kontrakt na ekskluzywne występy w Las Vegas, za które zgarnie imponującą gażę! Choć stawka owiana jest tajemnicą, za te, które miały miejsce w okresie od grudnia 2013 r. do końca wakacji 2015 r. (a było ich 110!) na jej konto wpłynęło ponoć aż 15 milionów dolarów! Przypomnijmy, że Britney Spears jest rezydentką w Planet Hollywood w Las Vegas. Czy u boku Sama Asghariego ustatkuje się i weźmie trzeci ślub?

 

Be who God created you to be, and stand out for the right reasons

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Sam Asghari (@samasghari)

Polecamy też: Drake i poprzednicy, czyli wszyscy (znani) mężowie, kochankowie i bliscy przyjaciele Jennifer Lopez

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?