Marcin Marczak 28 grudnia 2016 13:45
1/9
Jennifer Lopez i Drake
Copyright @instagram
1/9

Drake i Jennifer Lopez są parą? Ta wiadomość elektryzuje media od czasu gdy na Instagramach obojga muzyków równocześnie pojawiło się właśnie to zdjęcie. (U J. Lo na już ponad 0,5 mln. polubień)

 

O romansie kanadyjskiego rapera i latynoskiej gwiazdy plotkuje się już od tygodni. On coraz częściej odwiedza Las Vegas, gdzie ona koncertuje, paparazzi kilkukrotnie przyłapali ich na randkach, teraz niejako na potwierdzenie spekulacji oboje opublikowali wspólne zdjęcie.   

 

Jeśli plotki faktycznie znajdą potwierdzenie 30-letni Drake nie będzie pierwszym muzykiem uwiedzionym przez 48-letnią dziś J.Lo., której piękna twarz, głos i inne atuty potrafią skruszyć serce niejednego twardziela  

 

Postanowiliśmy przypomnieć jej najsłynniejszych partnerów. Na liście brakuje kilku nazwisk. Chodzi m.in. o Rodrigo Santoro, czy  Bradleya Coopera, których owszem widywano w towarzystwie wokalistki, ale sami zainteresowani nigdy tych informacji nie potwierdzili. 

 

Polecamy też: Dom Jennifer Lopez wystawiony na sprzedaż za 12,5 miliona dolarów: 9 sypialni i własne studio tańca!

 

 

 
  

2/9
Jennifer Lopez i Wesley Snipes
Copyright @eastnews
2/9

Z aktorem filmów klasy B. Wesley'em Snipesem Lopez spotykała się przez kilka miesięcy w połowie lat 90. Poznali się na planie „Pociągu z forsą”.

3/9
Jennifer Lopez i Ojani Noa
Copyright @getty
3/9

Pierwszym mężem wokalistki był Ojani Noa, kelner z restauracji w Miami. Para pobrała sie w 1997 r., małżeństwo przetrwało rok. Para rozeszła się 27 marca 1998 r. Na pocieszenie Lopez dała mu pracę menagera w swojej restauracji.  

4/9
Jennifer Lopez i Puff Daddy
Copyright @getty
4/9

Raper P. Diddy zagościł w sercu Lopez w 1999 r., ale żar między nimi ostygł w 2001. W między czasie para musiała stawić czoła oskarżeniom o wszczęcie strzelaniny. Ostatecznie Lopez została oczyszczona z zarzutów.   

5/9
Jennifer Lopez i Puff Daddy
Copyright @getty
5/9

Natomiast Diddy musiał się z nimi mierzyć sam. J Lo. zerwała z nim w 2001., i mimo tego , że raper pisał dla niej piosenki nie była zainteresowana powrotem.

6/9
Jennifer Lopez i Chris Judd
Copyright @getty
6/9

Z byłym tancerzem Crisem Juddem Lopez pobrała się we wrześniu 2001 r., jednak rok później miał miejsce rozwód pary. Powód? Lopez zaczęła spotykać się z bardzo przystojnym aktorem... 

7/9
Jennifer Lopez i Ben Affleck
Copyright @getty
7/9

Lata 2002/2003 należały do Bennifer. Ben Affleck i J.Lo. zaczęli spotykać się na początku 2002 r., a ich związek stał się jednym z najcześciej opisywanych. Zwłaszcza po tym jak w listopadzie para ogłosiła zaręczyny i rozpoczęła przygotowania do ślubu. Te spełzły jednak na niczym - Affleck i Lopez rozstali się na kilka godzin przed zaplanowanym na 12 września 2003 r. ślubem. 

8/9
Jennifer Lopez i Marc Anthony
Copyright @eastnews
8/9

Marc Anthony był chyba najbliżej usidlenia Lopez na dobre. Ich związek trwał od 2004 do 2011 roku. Para ma ze sobą bliźnięta urodzone w 2008 r. 

9/9
Copyright @getty
9/9

W latach 2011 - 14 Jennifer Lopez  się z tańczącym w jej zespole Casperem Smartem.  I nic to, że był on o 18 lat młodszy. Różnicy wieku prawie nie było widać.

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.