Weronika Kostyra 22 kwietnia 2016 10:15
1/5
Dom Jennifer Lopez
Copyright @hiltonhyland.com
1/5

Jennifer Lopez jest nie tylko piosenkarką. Zajmuje się także tańcem, projektowaniem mody i biznesem. I choć wydaje się, że w swoim domu nie spędza zbyt wiele czasu, musi on mieć wszystkie udogodnienia, jakie tylko wymarzy sobie artystka. Wielkie, luksusowe posiadłości to norma wśród gwiazd – spójrzcie tylko na dom Pink. W 2010 roku Jennifer Lopez i jej były mąż Marc Anthony kupili dom z dziewięcioma sypialniami w Hidden Hills koło Los Angeles, gdzie swoje posiadłości ma wiele gwiazd (także Kim Kardashian - która była sąsiadką Jennifer Lopez). Mieszkali tam przez kilka lat razem ze swoimi dziećmi – Maxem i Emme. Po rozwodzie cztery lata później Jennifer Lopez wystawiła dom na sprzedaż na 17 milionów dolarów. Chętni się nie znaleźli, więc niedawno został wystawiony ponownie w niższej cenie. Zobaczcie jak mieszkała latynoska gwiazda.

 

Polecamy także: 8 sypialni, 14 łazienek, kręgielnia, klub nocny - oto dom Alicii Keys. Do kupienia za 15 mln dol.

 

2/5
Dom Jennifer Lopez
Copyright @hiltonhyland.com
2/5

Jennifer Lopez sama zaprojektowała dom tak, by mogła w nim żyć, pracować i wychowywać swoje dzieci tak jak chce. Oprócz dziewięciu sypialni, ten niemal 160-metrowy dom ma trzynaście łazienek, salonów i jadalni, dużą kuchnię i przylegający do niej pokój dla rodziny, który otwiera się na werandę z basenem. Główny apartament posiada dodatkowy pokój dzienny, duże szafy, prywatny taras i ogromną wannę.

 

Polecamy także: Posiadłość projektanta Calvina Kleina. Jest na co poatrzeć!

3/5
Dom Jennifer Lopez
Copyright @hiltonhyland.com
3/5

Cała posiadłość Jennifer Lopez ma trzy akry wielkości i rozpościera się z niej piękny widok na góry z porośnięte bujnymi drzewami oraz panoramę Los Angeles.

 

Polecamy także: Zobacz jak mieszka Natalia Kukulska – willa artystki w Komorowie.

4/5
Dom Jennifer Lopez
Copyright @hiltonhyland.com
4/5

Ukoronowaniem domu, który chce sprzedać Jennifer Lopez, jest skrzydło rozrywki oddzielone wiatą od głównego budynku. W skrzydle znajdują się m.in. 20-osobowe kino, siłownia, studio tańca z własną pralnią, aneksem kuchennym i garderobą, a także barek, studio nagrań z kabiną dźwiękową oraz salon piękności i dużą łazienka dla gości.

 

Polecamy także: Zielona kuchnia, złote zlewy, meble na zamówienie - tak mieszka Cameron Diaz.

5/5
Dom Jennifer Lopez
Copyright @hiltonhyland.com
5/5

Dom Jennifer Lopez posiada osiem kominków oraz garaż na osiem samochodów. Na zewnątrz jest basen i spa, długi podjazd z cegły, wielkie trawniki, plac zabaw dla dzieci, kuchnia na świeżym powietrzu, wieloletnie nasadzenia oraz dostęp do szlaków jeździeckich. Jej sąsiedzi to m.in. Kim Kardashian i Jessica Simpson.

 

Dom był początkowo wystawiony na sprzedaż za 17 milionów dolarów, obecnie dom został ponownie wystawiony za 12,5 miliona dolarów.

 

Polecamy także: 7 sypialni, 10 łazienek... Taylor Swift kupiła dom w Beverly Hills! Jak wygląda w środku?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.