Britney Spears, Jamnik
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Britney Spears podjęła decyzję o zakończeniu kariery?!

Syn wokalistki ujawnił zaskakujące informacje

Sabina Zięba 5 marca 2020 20:30
Britney Spears, Jamnik
Fot. East News

Jeszcze będąc dzieckiem, Britney Spears wkroczyła do show-biznesu stając się niekwestionowaną gwiazdą Klubu Myszki Miki. Drzwi do jej kariery stanęły otworem, a każdy nastolatek na świecie wiedział, kim jest młoda wokalistka. Jednak popularność w tak młodym wieku, oprócz imponującego majątku, przyczyniła się również do załamania nerwowego oraz problemów z używkami. Gdy artystka przezwyciężyła najgorsze chwile, znów zaczęła śpiewać, lecz nigdy nie udało jej się wrócić na szczyt. Teraz jeden z synów wokalistki zdradził, że ta chce poświęcić się życiu rodzinnemu i... już całkowicie zakończyć karierę!

Koniec kariery Britney Spears

Założenie konta na Instagramie przez jednego z synów Britney Spears odbiło się szerokim echem w mediach. Choć Jayden Federline zrobił to zaledwie kilka dni temu, zdążył ujawnić wiele informacji z prywatnego życia wokalistki. Wszystko przez transmisję na żywo, podczas której odpowiadał na pytania swoich obserwujących.

13-latek wypowiedział się na temat nowego partnera piosenkarki, Sama Asghari, swojego ojca, Kevina Federline, a także dziadka, Jamiego, z którym Britney od kilku miesięcy walczy w sądzie o zniesienie kurateli nad jej życiem.

O pierwszym z nich mówił w samych superlatywach. Zdradził: „Lubię go. Jest spoko, jest miły. To dobry facet”. Inaczej rzecz się miała z dziadkiem chłopaka. Gdy jeden z słuchaczy zaproponował, by nastolatek zabił Jamiego, ten odparł: „Kolego, myślałem dokładnie o tym samym (...) Tak, zwykły z niego ch*j. To niezły zj*b. Niech już umrze”. Wyznał również, że Kevina nie interesuje, co robi jego dziecko: „Cóż, mojego ojca to po prostu nie obchodzi. Mam najlepszego tatę na świecie - to po prostu Jezus”.

Najwięcej emocji wzbudziła jednak informacja o dalszym przebiegu kariery Britney Spears. Gdy odpowiadał na temat twórczości matki, zdradził: „W sumie nie widziałem, żeby pracowała nad nową muzyką. Nie sądzę... Nie mam pojęcia. Pamiętam, że raz ją zapytałem: Mamo, co się stało z Twoją muzyką?, ona odpowiedziała mi: Nie mam pojęcia kochanie. Możliwe, że po prostu zakończę karierę. Powiedziałem jej wtedy: Co? O czym Ty mówisz? Masz świadomość, jak dużo zarabiasz na tym pieniędzy?”.

Wiadomo, że chłopak miał zamiar zdradzić jeszcze więcej informacji z prywatnego życia, gdy osiągnie 5 tys. obserwujących. Jednak po tym, jak wyznania Jaydena obiegły media, jego profil stał się prywatny, a on sam przestał komentować całą sprawę.

Myślicie, że jeszcze to zrobi?  

Britney Spears z synami

Synowie Britney Spears wyrośli na pięknych chłopców
Fot. Facebook @Britney Spears

wokalistka z byłym partnerem, Kevinem Federlinem

Britney Spears, Kevin Federline
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.