Klub Myszki Miki: Christina Aguilera, Justin Timberlake, Britney Spears
Fot. Arnaldo Magnani/Getty Images / Tim Roney/Getty Images
Z ŻYCIA GWIAZD

Spears, Aguilera, Timberlake, Gosling. Jak ułożyło się życie gwiazd programu „Klub Myszki Miki”?

Po udziale w show znaleźli się na samym szczycie

Ksenia Krasko 5 lutego 2021 20:03
Klub Myszki Miki: Christina Aguilera, Justin Timberlake, Britney Spears
Fot. Arnaldo Magnani/Getty Images / Tim Roney/Getty Images

Do tego programu chciało dostać się każde dziecko, które marzyło o karierze w show biznesie. I nic w tym dziwnego, ponieważ Klub Myszki Miki pobijał rekordy oglądalności. Utalentowana młodzież, która brała udział w show, miała szansę na wielką sławę... Swoje pięć minut z powodzeniem wykorzystały te gwiazdy – Britney Spears, Christina Aguilera, Justin Timberlake i Ryan Gosling.

Justin Timberlake: kariera, życie prywatne

Młody Justin Timberlake miał już doświadczenie aktorskie, kiedy trafił do Klubu Myszki Miki, ale program pomógł mu się otworzyć. Podobno podczas kręcenia show zrozumiał, w jakim kierunku chce się rozwijać. Na planie poznał zresztą Joshuę Chaseza, kolegę z zespołu N’Sync, który pod koniec lat 90. podbijał świat popowymi hitami.

Prawdziwa rewolucja w życiu wokalisty miała miejsce w 2002 roku, kiedy grupa przestała istnieć. Zaczął eksperymentować z karierą solową, próbując różne kierunki muzyczne i zdobywając uznanie słuchaczy, którzy nie widzieli już w nim „chłopca z boysbandu”. Jego debiutancki album Justified zdobył dwie nagrody Grammy. Druga płyta, na której znalazły się takie hity jak SexyBack i What Goes Around... przyniosła mu dwie kolejne nagrody Grammy i pierwsze miejsca na światowych listach przebojów.

Gdy osiągnął sukces muzyczny, postanowił udać się na podbój Hollywood. Krytycy zazwyczaj pozytywnie oceniali jego role, a szczególnie wysoką ocenę otrzymał za postać Seana Parkera w nagrodzonym Oscarem filmie The Social Network. W 2013 roku artysta ponownie skupił się na muzyce i wydał dwie kolejne płyty, a w 2018 piąty album – Man of The Woods. Dziś z powodzeniem spełnia się i w muzyce, i świecie filmu.

Zobacz też: Justin Timberlake: od chłopaka z boysbandu do następcy króla muzyki pop

Justin Timberlake w 1999 roku i w 2020 roku

Klub Myszki Miki: Justin Timberlake
Fot. Steve Granitz/WireImage / Rex Features/East News

Zespół N’SYNC, 1999 rok

Zespół *NSYNC w 1999 roku
Fot. Bob Berg/Getty Images

Życie osobiste Justina Timberlake’a wzbudza tyle samo emocji, co jego utwory. Przez kilka lat spotykał się z Britney Spears – para uznawana była za power couple lat 2000. – później z Cameron Diaz, Alyssą Milano i Fergie. W 2012 roku ożenił się z Jessicą Biel, a w 2015 roku po raz pierwszy został ojcem. Od tego czasu artysta i aktorka tworzą zgodne małżeństwo, chociaż niedawno wokalistę podejrzewano o zdradę. Wydał jednak oficjalne oświadczenie, przeprosił publicznie żonę za niestosowne zachowanie na planie filmowym i złagodził konflikt. Wkrótce okazało się, że para powitała na świecie drugiego syna, Phineasa.

Justin Timberlake i Jessica Biel, 2016 rok

Justin Timberlake i Jessica Biel
Fot. John Shearer/Getty Images

Britney Spears: kariera, życie prywatne, akcja #FreeBritney

Punktem zwrotnym w życiu Britney Spears był rok 1993, gdy w wieku dwunastu lat dostała się do show Klub Myszki Miki. Kilka lat później została księżniczką popu i pozostaje jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd na świecie. Życie Britney nie układało się jednak najlepiej – liczne skandale, odwyki, pobyt w szpitalu psychiatrycznym, bolesny rozwód i walka o dzieci (synów Seana Prestona i Jaydena Jamesa) odbiły się na jej zdrowiu i karierze.

Britney Spears w 1999 roku i w 2012 roku

Klub Myszki Miki: Britney Spears
Fot. Getty Images / Tim Mosenfelder/Getty Images

Jednym z najtrudniejszych okresów w życiu Britney Spears był rok 2007. Rozwiodła się wtedy z Kevinem Federlinem i po raz pierwszy trafiła na odwyk. W akcie desperacji ogoliła głowę i zaatakowała samochód paparazzi po tym, jak zignorował jej prośbę o nie robienie zdjeć. W wyniku tych wydarzeń sąd zdecydował, że nie może sprawować opieki nad dziećmi... W 2008 roku próbowała odzyskać swoje prawa, jednak nie udało jej się i załamana trafiła do kliniki psychiatrycznej. Właśnie wtedy ojciec artystki złożył wniosek o tymczasową opiekę nad córką. I nigdy się z niej nie wycofał.

Zgodnie z ustaleniami mediów, Jamie Spears ma kontrolę nie tylko nad majątkiem Britney, ale i nad jej życiem. Podobno bez jego zgody piosenkarka nie może podjąć żadnej decyzji, nawet w tak prostych i codziennych sprawach, jak zakupy czy wyjście do kina. Wielbiciele księżniczki popu twierdzą, że wysyła ona tajne wiadomości z prośbą o pomoc na swoich portalach społecznościowych, a w zeszłym roku w sieci pojawił się list, który miał dowodzić, że jest ubezwłasnowolniona. To wszystko doprowadziło do stworzenia ruchu #FreeBritney, którego celem jest przywrócenie osobistej i finansowej niezależności piosenkarki.

Zobacz też: „Akcja #FreeBritney nie jest teorią spiskową”. Wokalistka walczy o wolność?

Britney Spears spotykała się między innymi z Justinem Timberlakem i aktorem Colinem Farrelem. Ma na koncie jedno z najkrótszych małżeństw w show biznesie – była żoną Jasona Alexandra jedynie przez 55 godzin. Wydawało się, że ustatkuje się u boku tancerza Kevina Federline’a, z którym doczekała się dwójki synów, jednak tak się nie stało. Dziś związana jest z Samim Asgharim, ale fani piosenkarki uważają, że mężczyzna ma na nią zgubny wpływ i po cichu współpracuje z jej ojcem.

Britney Spears i Sam Asghari, 2019 rok

Britney Spears i Sam Asghari
Fot. Kevin Winter/Getty Images

Christina Aguilera: życie prywatne, kariera

Christina Aguilera rozpoczęła karierę w wieku ośmiu lat, kiedy wygrała konkurs talentów w rodzinnej Pensylwanii. Kiedy miała 12 lat, trafiła do Klubu Myszki Miki, a wkrótce potem nagrała swój pierwszy album. Od tego czasu pozostaje na szczycie. Jak sama wspominała w wielu wywiadach, show biznes nie chciał jej przyjąć z otwartymi ramionami. Chociaż miała głos i brała udział w wielu konkursach muzycznych, często słyszała odmowę. Nigdy się nie poddała. Minęło ponad dwadzieścia lat, i teraz sama Aguilera wybiera nowe talenty, zasiadając w jury amerykańskiej edycji programu The Voice

Jej pierwszy album, nazwany po prostu Christina Aguilera, został wydany w 1999 roku i odniósł ogromny sukces, chociaż uważano, że był to typowy pop dla nastolatków. Artystkę nieustannie porównywano do jej największej „rywalki” Britney Spears, ale w końcu panie wybrały zupełnie inne ścieżki kariery. Gdy na rynku ukazała się płyta Stripped, stało się jasne, że Aguilera nie jest już grzeczną wokalistką. Kuse ubrania i mocny makijaż komponowały się z wielkim hitem Dirrty, singlem z nowego albumu.

Christina Aguilera w 1999 roku i po zmianie wizerunku w 2003 roku

Klub Myszki Miki: Christina Aguilera
Fot. Arnaldo Magnani/Getty Images / Gregory Pace/FilmMagic

Rok po wydaniu drugiej płyty artystka znów przeszła drastyczną metamorfozę, kreując się na hollywoodzką blond divę. Zaczęła eksperymentować z innymi gatunkami muzycznymi, w tym z jazzem, bluesem i soulem. Nie da się ukryć, że dopiero wtedy była w stanie w pełni zaprezentować swój potężny głos. Tak powstała płyta Back to Basics z 2006 roku. W późniejszym czasie nagrała jeszcze trzy albumy studyjne.

Dziś Christina Aguilera jest nie tylko jedną z najbardziej docenianych wokalistek na świecie, ale też aktorką, ikoną stylu i szczęśliwą matką. Ma dwoje dzieci – 12-letniego syna Maxa, którego urodziła w relacji z producentem muzycznym i byłym mężem Jordanem Bratmanem, oraz 4-letnią córkę Summer Rain. Jej ojcem jest obecny wieloletni narzeczony piosenkarki, Matthew Rutler.

Christina Aguilera, Matthew Rutler, Max Bratman, Summer Rain, 2019 rok

Christina Aguilera z mężem i dziećmi
Fot. Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic

Ryan Gosling: życie prywatne, kariera aktorska

Tak naprawdę Ryan Gosling rozpoczął karierę artystyczną w wieku kilku lat, gdy wraz z siostrą wykonywał covery popularnych piosenek na weselach w rodzinnym miasteczku. Umiejętność śpiewania pomogła mu zresztą dostać się do Klubu Myszki Miki. Z czasem zdecydował, że woli aktorstwo od śpiewu, ale muzyka pozostała w jego życiu – jest członkiem zespołu Dead Man’s Bones, skomponował także część ścieżki dźwiękowej do filmu Blue Valentine.

Ryan Gosling w 2003 roku i w 2010 roku

Klub Myszki Miki: Ryan Gosling
Fot. Randall Michelson/WireImage / John Shearer/WireImage

Po zakończeniu Klubu, Gosling otrzymał kilka ról drugoplanowych, między innymi w serialu Droga do Avonlea. Większą popularność zdobył, gdy wcielił się w tytułowego Młodego Herkulesa, ale prawdziwą sławę przyniósł mu film Fanatyk. Od tego czasu zagrał w kilkunastu produkcjach. W 2007 został nominowany do Oscara za główną rolę w filmie Szkolny chwyt, a dziesięć lat później za udział w słynnym już musicalu La La Land.

Ryan Gosling jest jednym z tych aktorów, którzy pilnie strzegą prywatności. Wiadomo jednak, że od prawie dziesięciu lat związany jest z aktorką Evą Mendes, z którą wychowuje dwie córki – 6-letnią Esmeraldę i 4-letnią Amandę Lee. 

Ryan Gosling i Eva Mendes, 2012 rok

Ryan Gosling i Eva Mendes
Fot. Sonia Recchia/Getty Images

18-24 KWIETNIA
szaleństwo zakupów
-40% przy zakupach za min. 50 zł
-40% przy zakupach za min. 50 zł
Skorzystaj z kodu WIOSNA40 i o... więcej»
Kod rabatowy:WIOSNA40
Zobacz
+
-40% przy zakupach za min. 50 zł
Online

Skorzystaj z kodu WIOSNA40 i otrzymaj 40% zniżki na produkty nieprzecenione, oznaczone tym kodem na eveline.pl/skorzystaj-z-promocji przy zakupach za min. 50 zł. Oferta ważna tylko na eveline.pl w dniach 18-24.04.2024. Kody rabatowe nie łączą się. Szczegóły na stronie.

Oferta ważna:18 - 24.04.2024
Kod rabatowy:WIOSNA40
Zobacz
Do -40% na najlepsze marki sportowe!
Do -40% na najlepsze marki sportowe!
Rabat do 40% na sprzęt, odzież... więcej»
Kod rabatowy:SPORT
Zobacz
+
Do -40% na najlepsze marki sportowe!
Online
Stacjonarnie

Rabat do 40% na sprzęt, odzież i akcesoria sportowe dostępny w sklepie stacjonarnym i na Sportano.pl. Szczegóły w sklepie i na stronie.

Oferta ważna:18 - 24.04.2024
Kod rabatowy:SPORT
Zobacz
-20% na wybrane produkty
-20% na wybrane produkty
Rabat 20% na kolczyki oraz akc... więcej»
Kod rabatowy:SZALENSTWO24
Zobacz
+
-20% na wybrane produkty
Online
Stacjonarnie

Rabat 20% na kolczyki oraz akcesoria przy zakupach za min. 299 zł. Rabat 20% na zegarki do 8 000 zł. Szczegóły w salonach i na wkruk.pl

Oferta ważna:18 - 24.04.2024
Kod rabatowy:SZALENSTWO24
Zobacz
-20% przy zakupach za_min 200 zł
-20% przy zakupach za min 200 zł
Rabat na całą kolekcję, zarówn... więcej»
Kod rabatowy:DIVERSE2024
Zobacz
+
-20% przy zakupach za min 200 zł
Online
Stacjonarnie

Rabat na całą kolekcję, zarówno rzeczy pełnowartościowych jak i przecenionych. Warunkiem skorzystania z promocji jest minimalny paragon o wartości 200 zł oraz okazanie/wpisanie kuponu dostępnego w wersji elektronicznej (online) Szaleństwa Zakupów oraz na stronach www partnerów  Elle; Glamour; Viva.

Akcja nie łączy się z innymi akcjami/promocjami. Oferta i szczegóły dostępne w sklepach stacjonarnych i na diversesystem.com.

Oferta ważna:18 - 24.04.2024
Kod rabatowy:DIVERSE2024
Zobacz
Twoja ulubiona biżuteria teraz -20%
Twoja ulubiona biżuteria teraz -20%
Skorzystaj z rabatu i kup wyją... więcej»
Kod rabatowy:SZALENSTWO
Zobacz
+
Twoja ulubiona biżuteria teraz -20%
Online
Stacjonarnie

Skorzystaj z rabatu i kup wyjątkową biżuterię w doskonałej cenie. Z hasłem “SZALENSTWO” -20% na autorskie wyroby ze srebra i srebra złoconego oraz apaszki. Promocja obowiązuje na www.umiar.pl (wpisz kod podczas finalizacji zakupów), a także w butiku stacjonarnym marki na warszawskiej Saskiej Kępie. Szczegóły w butiku i na stronie.  

Najniższa cena apaszki ze zdjęcia z 30 dni przed obniżką - 455 zł.  

Cena produktu po zastosowaniu rabatu – 364 zł 

Najniższa cena kolczyków ze zdjęcia z 30 dni przed obniżką - 885 zł 

Cena produktu po zastosowaniu rabatu - 708 zł

Oferta ważna:18 - 24.04.2024
Kod rabatowy:SZALENSTWO
Zobacz
Do -30% na wybrane nowości
Do -30% na wybrane nowości
Rabat do -30% na wybrane nowoś... więcej»
Zobacz
+
Do -30% na wybrane nowości
Online
Stacjonarnie

Rabat do -30% na wybrane nowości z kolekcji Wiosna/Lato 2024 i wiele więcej! Oferta dostępna w sklepach stacjonarnych i na gomez.pl. Szczegóły u sprzedawcy i na stronie www.  

Produkt widoczny na zdjęciu nie jest objęty rabatami.

Oferta ważna:18 - 24.04.2024
Zobacz
REKLAMA

Wideo

Maciej Musiał zadzwonił do Dagmary Kaźmierskiej z przeprosinami. Wcześniej zamieścił w sieci niestosowny komentarz

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.