Britney Spears o rodzinie
Fot. JB Lacroix/WireImage
O TYM SIĘ MÓWI

Nie byli na jej ślubie, mają złe relacje. Synowie Britney Spears przerwali milczenie...

 „Naprawienie naszych kontaktów zajmie po prostu sporo czasu”

Olga Figaszewska 2 września 2022 12:20
Britney Spears o rodzinie
Fot. JB Lacroix/WireImage

Britney Speras niedawno rozpoczęła nowy etap swojego życia. Artystce udało się wydostać spod kurateli ojca, wzięła ślub z ukochanym. Chociaż postać wokalistki wywołuje ogromne emocje, media przedstawiały ją jako kochającą oddaną matkę. Ze związku z Kevinem Federlinem artystka doczekała się dwóch synów: Seana Prestona i Jaydena Jamesa. Wielokrotnie podkreślała, że rola matki jest dla niej najważniejsza.  Teraz nastolatkowie udzielili wywiadu, w którym zdradzają, jak wyglądają ich relacje.  Dlaczego nie pojawili się na jej ślubie?

Jak wyglądają relacje Britney z synami?

Po słodkich chłopcach nie ma śladu. Sean Preston ma już 16, a Jayden James 15 lat. Rzadko pojawiają się w mediach społecznościowych, ponieważ nie lubią nadmiernego zainteresowania. Britney również nie publikuje zbyt wielu zdjęć z pociechami, którzy na stałe mieszkają z byłym mężem wokalistki.

Mówiło się, że gwiazda ma z nimi fantastyczne relacje i chłopcy kibicowali jej w walce o wolność. W 2021 roku Britney Spears zamieściła w sieci post, w którym nie szczędziła im komplementów. „To jest trudne dla każdej mamy, która widzi, jak dzieci szybko dorastają. Mam ogromne szczęście, bo moi chłopcy to prawdziwi dżentelmeni, więc musiałam coś zrobić dobrze i ich fajnie wychować”, pisała. ,,Od jakiegoś czasu nie publikowałam ich zdjęć, ponieważ osiągnęli taki wiek, w którym sami chcą wyrazić swoją tożsamość i całkowicie to rozumiem. Ale zrobiłam wszystko, co w mojej mocy, by zrobić tę przerobioną grafikę, w końcu pozwolili mi ją opublikować", dodawała.

W pewnym momencie w mediach pojawiła się informacja, że gwiazda od dłuższego czasu nie ma z nimi kontaktu. Potwierdzały to doniesienia byłego partnera, Kevina Federline’a. Nastolatkowie przerwali milczenie i wyjawiają, jak wyglądają ich relacje z mamą. W sieci pojawiła się zapowiedź rozmowy ze stacją ITV.

Czytaj też: Kościół odmówił Britney Spears ślubu. Duchowni kazali jej zrobić specjalny test wiary...

Britney Spears z synami, Sean Federline i Jayden James Federline, premiera filmu Smurfy 2, 2013
Fot. Gregg DeGuire/WireImage/Getty Images

Britney Spears z synami, Sean Federline i Jayden James Federline, premiera filmu 2013 rok

Synowie Britney Spears przerywają milczenie

W wywiadzie z Daphne Barak podkreślili, że ich kontakty nie są idealne, a odbudowa więzi między mamą i synami będzie długotrwałym procesem. Obie strony powinny włożyć to dużo wysiłku i pracy.

„Jestem pewien, że da się to naprawić. Naprawienie naszych relacji zajmie po prostu sporo czasu i będzie wymagało dużo wysiłku. Chcę, żeby poczuła się lepiej mentalnie. Jak jej sytuacja się poprawi, chcę znów się z nią zobaczyć”, mówił Jayden James. Młodszy syn ma nadzieję, że uda im się wkrótce spotkać i porozmawiać. „Kocham cię, chcę dla ciebie najlepiej”, dodawał.

Nastolatkowie nie pojawili się też na ślubie mamy. Uważają, że to nie byłby dobry pomysł, gdyby się tam wybrali, ale cieszą się jej szczęściem. „Naprawdę się cieszę, ale nie zaprosiła całej rodziny i gdybyśmy poszli tylko ja i Preston, to nie wiem, jak by się to skończyło”, podkreślał syn wokalistki. Dzieci Britney Spears nie chcą, by ich wizerunek był upubliczniany przez mamę. Rozumieją, że jest popularna i ma na koncie wiele sukcesów, jednak dla nich najważniejszy jest spokój i unikają zainteresowania mediów. Starsza pociecha gwiazdy nie chciała, by jego zdjęcia pojawiały się w sieci, czego Britney miała nie uszanować.

W wywiadzie poruszono także temat kurateli. Nastolatkowie wstawili się za dziadkiem i podkreślali, że chciał on jedynie otoczyć mamę opieką, ponieważ w tym czasie potrzebowała pomocy. Uważają, że Jamie Spears nie zasługuje na krytykę, która na niego spłynęła.

„Chciał być jak każdy ojciec, który pomaga córce spełnić jej marzenia o byciu gwiazdą. Może kuratela trwała zbyt długo, pewnie dlatego mama była zła na niego i ciągłą pracę. Myślę, że faktycznie za długo i za dużo pracowała. […] Próbował jej tylko pomóc. Próbował być ojcem. Ona nie rozumie, jak bardzo mu na niej zależy.”  

Czytaj też: Tak wyglądają synowie Britney Spears! Zobaczcie, jak bardzo się zmienili

Źródło cytatów: Pudelek.pl 

Wideo

Od 35 lat jest szczęśliwym mężem; cieszy się, że synowie nie poszli w jego ślady. Mirosław Baka prywatnie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.