Britney Spears obrażona na kościół
Fot. (Image Group LA/Disney Channel via Getty Images
Z ŻYCIA GWIAZD

Kościół odmówił Britney Spears ślubu. Duchowni kazali jej zrobić specjalny test wiary...

W nowym wpisie piosenkarka atakuje konkretną parafię

Rafał Kowalski 3 sierpnia 2022 10:06
Britney Spears obrażona na kościół
Fot. (Image Group LA/Disney Channel via Getty Images

Dziewiątego czerwca w przestronnej willi Britney Spears powiedziała „tak” swojemu ukochanemu Samowi Asghari. Okazuje się, że wokalistka marzyła o ślubie kościelnym w konkretnej parafii, ale jej decyzyjni księża odmówili poprowadzenia mszy. Wątpili, czy artystka, jest na pewno wystarczająco wierząca.

Britney Spears o nieudanym ślubie w świątyni

Kilka chwil temu na profilu wokalistki pojawiło się zdjęcie jednego z amerykańskich kościółów. Gwiazda wyjaśniła, że kościół wydał się jej piękny i szybko stał bliski sercu. Bardzo długo Britney Spears marzyła, by to właśnie tam pojawić się w białej sukni i poślubić ukochanego.

Tak się jednak nie stało. Wszystko przez opór duchownych.  „To tu początkowo chciałam wziąć ślub w czasie pandemii COVID-19. Chciałam tam chodzić w każdą niedzielę, bo to piękny kościół. Ale powiedzieli, że jest czasowo zamknięty przez COVID!”, napisała artystka. Wtedy powody wydawały się logiczne.

Niestety kilka miesięcy temu Britney usłyszała niemiłe słowa. „A po dwóch latach, kiedy chciałam wyjść za mąż, powiedzieli mi, że muszę być katoliczką i przejść TEST!”, napisała. „Czy Kościół nie powinien być otwarty dla każdego?”, zapytała retorycznie na koniec.

Britney Spears obrażona na kościół
Fot. Kevin Winter/Getty Images

Szczegóły wesela Britney Spears

Ostatecznie ślub i wesele pary odbyły się w domu piosenkarki. Panna młoda miała mieć aż cztery kreacje, a jej przyjaciele bawili się do białego rana. Wśród gości znaleźli się: Selena Gomez, Drew Barrymore, Paris Hilton i Madonna. Z tą ostatnią Britney pocałowała się dokładnie tak jak kilkanaście lat temu podczas imprezy MTV.

Swój trzeci ślub Britney na pewno zapamięta jako wyjątkowy. Szkoda, że nie mógł odbyć się tam, gdzie sobie wymarzyła… 

CZYTAJ TEŻ: Najbardziej kontrowersyjne stylizacje sceniczne Britney Spears! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…