Małgorzata Socha, VIVA! 21/2022
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Socha zabrała dzieci na wyjątkowe wydarzenie. To ich wielki debiut na czerwonym dywanie

"Cudownie było się przenieść do tej bajki!"

Olga Figaszewska 19 grudnia 2023 11:01
Małgorzata Socha, VIVA! 21/2022
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ

Za nami uroczysta premiera filmu Akademia Pana Kleksa. W poniedziałkowy wieczór goście zebrani w gmachu Teatru Wielkiego - Opery Narodowej przenieśli się do świata bajki. Wydarzenie przyciągnęło tłumy gwiazd, a także ich pociechy. Wśród gości nie zabrakło Małgorzaty Sochy z rodziną. Aktorka w mediach społecznościowych zamieściła uroczy kadrem z mężem i dziećmi.

Małgorzata Socha z dziećmi na czerwonym dywanie

Zachwyca w kolejnych produkcjach, cieszy się ogromną sympatią wśród fanów, spełnia się w pracy. Jednak największe marzenie spełniła już dawno temu. Wspólnie z ukochanym mężem, Krzysztofem Wiśniewskim stworzyła ciepły i kochający dom. Dziś wychowują trójkę wspaniałych pociech: Zofii, Basi i Stasia.  To oni są dla niej najważniejsi.

Małgorzata Socha stara się spędzać z nimi każdą wolną chwilę, zaraża ich swoimi pasjami. Doskonale wie, że budowanie relacji składa się z małych rzeczy i długich rozmów na każdy temat. „Mam od dawna poukładane priorytety. Na pierwszym miejscu są dzieci, Krzysiek, a praca na dalszym. Zawsze zależało mi na tym, żeby mieć rodzinę. Dzisiaj, mając troje dzieci, mogę ci z ręką na sercu powiedzieć, że cieszę się, że nie przespałam ważnych momentów w życiu. […] Teraz mam taki moment w życiu, że najważniejsi są Zosia, Basia i Staś. To oni mnie potrzebują”, mówiła Katarzynie Piątkowskiej w jednym z wywiadów dla VIVY! z 2020 roku.

Sprawdź też: Ewa Wachowicz swojego wymarzonego mężczyznę poślubiła w tajemnicy. Teraz ujawniła kulisy małżeństwa

Małgorzata Socha, Akademia Pana Kleksa - premiera filmu, 18 grudnia 2023
Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Małgorzata Socha, Akademia Pana Kleksa - premiera filmu, 18 grudnia 2023

Małgorzata Socha z córką, premiera filmu „Akademia Pana Kleksa”, Warszawa, 18.12.2023 rok
Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Małgorzata Socha z córką, premiera filmu „Akademia Pana Kleksa”, Warszawa, 18.12.2023 rok

Dzieci Małgorzaty Sochy na premierze filmu Akademia Pana Kleksa

Małżonkowie zawsze strzegli wizerunku swoich pociech. Gdy w sieci pojawiały się ich wspólne zdjęcia, aktorka starała się zasłaniach ich twarze albo kadrować fotografie w odpowiedni sposób. Jakiś czas temu zrobiła wyjątek. Małgorzata Socha tłumaczyła w wywiadach, że dzieci podjęły decyzję, ponieważ chcą być widocznie.

W poniedziałek, 18 grudnia cała rodzina uczestniczyła w wyjątkowym wydarzeniu. Mowa o premierze filmu Akademia Pana Kleksa. Małgorzata Socha i Krzysztof Wiśniewski wraz z Zosią, Barbarą i Stasiem pojawili się na czerwonym dywanie.

„Akademia Pana Kleksa! Cudownie było się przenieść do tej bajki!”, wyznała aktorka na Instagramie, gdzie podzieliła się z fanami serią kadrów z najbliższymi. Wygląda na to, że to wielki debiut Zofii, Barbary i Stanisława na czerwonym dywanie. Z pewnością był to wieczór pełen wrażeń i niezapomnianych emocji! 

A pod postem zaroiło się od ciepłych słów i zachwytów. "Wspaniała rodzinka", "Klasa. Cudownie wyglądacie", "Cudownie", czytamy.  

Czytaj też: Premiera „Akademii Pana Kleksa”! Wśród sław synowie Anny Przybylskiej

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.