Jacek Borkowski z dziećmi, Jacek Borkowski, VIVA! lipiec 2016
Fot. Artur Wesołowski
O TYM SIĘ MÓWI

Jacek Borkowski odnalazł miłość. Tak dzieci aktora zareagowały na jego błyskawiczne oświadczyny

„Jestem im wdzięczny”, mówi

Olga Figaszewska 5 września 2023 08:41
Jacek Borkowski z dziećmi, Jacek Borkowski, VIVA! lipiec 2016
Fot. Artur Wesołowski

Niedawno Jacek Borkowski podzielił się z fanami cudowną wiadomością. W jego życiu nastąpiły zmiany! Aktor zaskoczył wyznaniem o zaręczynach z tajemniczą Jolantą. Poprosił ukochaną o rękę po trzech miesiącach związku. Jak jego dzieci zareagowały na tak szybkie tempo? W jednym z wywiadów Jacek Borkowski wyznał, co mu powiedziały.

Jacek Borkowski o ukochanej Jolancie. Przy niej odnalazł spokój

Po śmierci ukochanej żony, Magdaleny Gotowieckiej aktor stracił wiarę w miłość. Parę rozdzieliła śmierć. Żona Jacka Borkowskiego chorowała na białaczkę, odeszła w wieku 42 lat.  Aktor długo szukał szczęścia, próbował na nowo ułożyć sobie życie. I choć był w kilku relacjach, nie przetrwały one próby czasu. W końcu na jego drodze pojawiła się miłość i nadzieja. Jego serce zabiło mocniej do Jolanty Popławskiej. To przy niej po raz pierwszy od prawie ośmiu lat poczuł spokój. Oświadczył się ukochanej po trzech miesiącach związku. Nie chciał dłużej zwlekać, ponieważ poczuł, że spotkał na swojej drodze kobietę, przy której chce dalej kroczyć przez życie.  

„Po śmierci Magdy straciłem grunt pod nogami, to mnie wiele kosztowało. Przy Joli pierwszy raz od prawie ośmiu lat poczułem spokój i poczucie bezpieczeństwa. Ja uwielbiam mieć obok siebie kobietę, bo to daje mi poczucie, że jestem mężczyzną, że mam kim się opiekować. Jestem po prostu tradycjonalistą”, mówi w rozmowie z Faktem.

Z czułością mówi o ukochanej Jolancie. Poznali się cztery lata temu na koncercie aktora w Katowicach. Ale to prawdziwe uczucie pojawiło się dopiero po czasie.  „Zobaczyłem fantastyczną kobietę, piękną, mądrą, inteligentną. Zobaczyłem pięknego człowieka, bez żadnego udawania, bez ostrzykania, które teraz jest tak modne wśród pań. Zobaczyłem naturalne piękno”, opowiadał.

Czytaj też: U jej boku poczuł się spokojnie i bezpiecznie po raz pierwszy od śmierci żony. Jacek Borkowski niedawno się zaręczył

Jacek Borkowski zdradził, jak dzieci zareagowały na błyskawiczne zaręczyny

Dla aktora najważniejsze jest to, że partnerka świetnie dogaduje się z jego trójką dzieci z dwóch związków. Karolina Borkowska jest owocem jego drugiego małżeństwa. Dziś to dorosła kobieta, która spełnia się w życiu zawodowym i prywatnym. Dwójki młodszych pociech: Madzi i Jacka juniora, aktor doczekał się z ukochaną Magdaleną. Gdy żona Jacka Borkowskiego odeszła, wychowywał ich samodzielnie. Artysta jest dumny z trójki swoich dzieci, są jego oczkiem w głowie. Zawsze stawiał ich na pierwszym miejscu.

„Parę rzeczy może w życiu mi się nie udało, ale dzieci udały mi się jak jasny gwint. Jak na nie patrzę, to widzę wspaniałą, mądrą, inteligentną, wymarzoną trójkę ludzi. Czego mogłem, to ich nauczyłem i jestem z tego bardzo dumny i szczęśliwy. […] Dzieci od zawsze były na pierwszym miejscu, były priorytetem. Praca, zainteresowania były na drugim miejscu. Dzieci zawsze były najważniejsze. Nie ma nic ważniejszego niż one, ja bez tego nie mógłbym funkcjonować”, opowiadał w wywiadzie dla Faktu.

Jacek Borkowski z dziećmi, Jacek Borkowski, VIVA! lipiec 2016, main topic
Fot. Artur Wesołowski

Jacek Borkowski w sesij VIVY! z dziećmi: Magdą i Jackiem juniorem, Viva! 2016 rok

Jacek Borkowski z dziećmi Warszawa, 28.01.2019 r. Premiera sztuki Osadzeni.
Fot. Krzysztof Jarosz / Forum

Jacek Borkowski z dziećmi Warszawa, 28.01.2019 r. Premiera sztuki Osadzeni.  

Jacek Borkowski z córką Magdą  i synem Jackiem juniorem, Warszawa, 08.11.2022 r. Premiera filmu Prorok.
Fot. Krzysztof Jarosz / Forum

Jacek Borkowski z córką Magdą  i synem Jackiem juniorem, Warszawa, 08.11.2022 r. Premiera filmu Prorok.

Okazuje się, że dzieci bardzo polubiły wybrankę aktora. Czekają na każdy przyjazd pani Jolanty. Kiedy Jacek Borkowski zdradził im, że planuje się oświadczyć ukochanej, przyjęły informację z radością. Cała trójka mocno go wspierała. Aktor jest poruszony, że tak o niego dbają i pragną jego szczęścia.

Dzieci zareagowały bardzo dobrze, cała trójka, jak pojechałem do Krakowa z pierścionkiem, czekała przy telefonach. Obiecałem im, że jak tylko poznam odpowiedź Joli dam im znać czy jest ok. Oni nawet na Facebooku utworzyli taką grupę, by jednocześnie dostać informację. Było to bardzo urocze, jestem im wdzięczny za to, że dbają o ojca i nie chcą, żeby był sam”, tłumaczy Jacek Borkowski. 

Życzymy dużo szczęścia!  

Sprawdź też: Tworzą idealne i szczęśliwe małżeństwo. Oto historia Katarzyny Zielińskiej i Wojciecha Domańskiego

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Odmienił swoje życie i kupił dom we Włoszech. Poznaj Sycylię Piotra Wojtasika 

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.