Iza Kuna, VIVA! listopad 2017
Fot. Aldona Karczmarczyk/Van Dorsen Artists
O TYM SIĘ MÓWI

Izabela Kuna wspomina ślub z pierwszym mężem: „Popłakałam się. Ludzie myśleli, że ze szczęścia”

„Za nic nie widziałam nas razem”, dodaje

Olga Figaszewska 21 stycznia 2023 17:50
Iza Kuna, VIVA! listopad 2017
Fot. Aldona Karczmarczyk/Van Dorsen Artists

Izabela Kuna szczęście i miłość odnalazła u boku Marka Modzelewskiego. W jednym z najnowszych wywiadów aktorka otworzył się na temat życia uczuciowego. Gwiazda ma za sobą zakończone małżeństwo. Niedawno Izabela Kuna wróciła wspomnieniami do dnia pierwszego ślubu. Jej relacja z byłym mężem, z którym doczekała się córki nie przetrwała. Co aktorka mówi o miłości?

Izabela Kuna o pierwszym małżeństwie i miłości

Cieszy się sympatią i uznaniem widzów. Fani cenią ją za talent i poczucie humoru. Oprócz występowania na scenie czy przed kamerą pisze książki. Na ogół nie zwierza się na temat życia prywatnego. Aktorka otworzyła się w nowym wywiadzie dla Wysokich Obcasów i opowiedziała o pierwszym małżeństwie. Z ówczesnym partnerem, łączyła ją pasja do zawodu. Wspólnie wychowywali córeczkę Nadię. Jednak ich relacja nie przetrwała. Okazuje się, że w dniu ślubu Izabela Kuna nie była przekonana, czy postępuje właściwie wychodząc za swojego wybranka. 

„Wysilałam się i za nic nie widziałam nas razem. Aż się popłakałam. Ludzie myśleli, że ze szczęścia. A ja nie mogłam sobie wyobrazić nas jako starych ludzi. No i się sprawdziło”, opowiadała w Wysokich Obcasach.

Prawdziwą miłość miała odnaleźć później. Po rozwodzie zbudowała swoje życie na nowo z ukochanym Markiem Modzelewskim, lekarzem i dramaturgiem. Poznali się w teatrze przy okazji premiery sztuki aktorki w Teatrze Narodowym w 2004 roku.

Zobacz też: Iza Kuna i Marek Modzelewski poznali się w pracy. Od prawie 20 lat są idealną parą. Jaki jest sekret udanego związku? 

Izabela Kuna z ukochanym, Markiem Modzelewskim

Iza Kuna, VIVA! listopad 2017
Fot. Aldona Karczmarczyk/VAN DORSEN ARTIST

Iza Kuna, VIVA! listopad 2017

Od tamtej pory są nierozłączni. Mają wspólną pasję, podobne poczucie humoru, są nietuzinkowi. Zdarza im się razem współpracować. A co ich różni? Partner aktorki jest zdyscyplinowany, konsekwentny, a ona chaotyczna. On nie przepada za tłumami, a Izabela Kuna w mgnieniu oka potrafi rozkręcić imprezę. Wspólnie doczekali się syna Stanisława.

„Nigdy nie starałam się go zmienić, przerobić według swoich oczekiwań, podobnie zresztą Marek zawsze dawał mi wolność i akceptował we mnie wszystko. Są rzeczy, które wkurzają nas w sobie nawzajem na maksa, ale nauczyliśmy się z tym żyć. Ludzie się nie zmieniają i nie należy ich do tego zmuszać, lepiej się przyzwyczaić albo dać sobie spokój”, wspominała jakiś czas temu w Zwierciadle.

Wtedy też okazało się, że para nie myśli o ślubie ze względu na dotychczasowe doświadczenia. „Marek oświadczał mi się dwa razy. Raz już było nawet blisko. Nadia zrobiła długą listę gości, zaplanowaliśmy nawet, gdzie będą spać, wszystko opracowane było w najdrobniejszych szczegółach. Ale coś poszło nie tak. A teraz chyba oboje nie widzimy powodu, dla którego na starość mielibyśmy zmieniać coś, co od 17 lat jakoś funkcjonuje. Ale może na starość ja się oświadczę i to będzie impreza staruszków, jakiej świat nie widział”, mówiła w 2021 roku.

Aktorka jest pewna uczucia, które żywi do Marka Modzelewskiego. Są razem od ponad 18 lat.  „Jest dla mnie bardzo dobry. Z Markiem myślę często o tym, jak będziemy wyglądać za 20 lat, serio. To mnie wzrusza. Chciałabym go wtedy ciągle lubić”, mówi w Wysokich Obcasach. Gwiazda podkreśliła, że rzadko otwiera się na temat miłości. Dlaczego? „Trochę się obawiam takiego chwalenia i opowieści o szczęśliwym związku. Potem może być wstyd, gdy się wszystko rozpadnie. Para pojawia się razem na okładce magazynu, a później trzeba tę okładkę drzeć na pół”, wyjawiła.

Życzymy dużo szczęścia! 

Czytaj też: Kevin Costner namówił Whitney Houston na rolę w „Bodyguardzie”. Jakie relacje łączyły ich prywatnie?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.