Magdalena Kumorek, Piotr Dziubek, historia miłości
Fot. Podsiebierska/AKPA, PAP/Adam Warżawa
historie miłosne

Na początku go odrzucała i traktowała chłodno. Magdalena Kumorek i Piotr Dziubek rozstali się w tajemnicy

Oto ich historia miłości

Olga Figaszewska 11 lipca 2023 18:41
Magdalena Kumorek, Piotr Dziubek, historia miłości
Fot. Podsiebierska/AKPA, PAP/Adam Warżawa

Nie należy do grona gwiazd, które często zabierają głos na temat swojego życia prywatnego. Magdalena Kumorek spełnia się na scenie i przed kamerą. Na co dzień jest szczęśliwą mamą. Wspólnie z byłym mężem Piotrem Dziubkiem doczekała się dwójki wspaniałych dzieci. Choć wydawało się, że para tworzy duet idealny, relacja pary nie przetrwała próby czasu. Jak wyglądała ich historia?

Magdalena Kumorek i Piotr Dziubek – historia miłości

Serca widzów podbiła wieloma rolami serialowymi i filmowymi. Debiutowała w Poranku kojota. Szybko stała się jedną z najbardziej rozchwytywanych aktorek. Magdalena Kumorek zyskała ogromną popularność kreacjami Agnieszki Dunin w Samym życiu czy Anny Zawadzkiej w Przepisie na życie. Potem rzadko pojawiała się na ekranie, a fani mogli podziwiać ją głównie na deskach teatru. Teraz powraca jako uczestniczka nowej edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. To będzie dla niej wyjątkowe doświadczenie i ogromne emocje. „Przede mną pracowite wakajki. Idzie nowe. Jest takie powiedzenie: 'Tyle wiemy o sobie na ile nas sprawdzono'. Dużo o sobie już wiem. Tym bardziej ciekawa jestem co jeszcze odkryje. Boje się! Jaram się! Poproszę o kciukasy”, pisała tajemniczo.

Magdalena Kumorek nie uchyla rąbka tajemnicy na temat życia prywatnego. Jednak zawsze na pierwszym miejscu stawiała rodzinę. Razem z byłym mężem -  kompozytorem i muzykiem Piotrem Dziubkiem, doczekała się dwójki pociech. W 2004 zakochani powitali na świecie synka, Franciszka. Z kolei w 2010 roku dołączyła do nich córeczka Nina.

„Staram się ich nie blokować. Jak słyszę od babci: „Nie piszcz, Nineczko, dziewczynki tak nie piszczą”, to momentalnie to ucinam, bo dzieci piszczą, dziewczynki krzyczą, plują i wchodzą na drzewa. Dlatego uczę moją córeńkę, żeby wyrażała siebie każdym porem ciała. Z kolei mam przedziwną sytuację z synem, który ma siedem lat. Sam o sobie mówi, że jest „bojdusza”, więc jak pani nauczycielka powiedziała, że Franek trochę łobuzował, pomyślałam: Nareszcie! Bo on jest taki poukładany. Przed rozpoczęciem roku szkolnego kuzyn wypytywał, czy na pewno chce iść do szkoły. Bo tam są tylko 10-minutowe przerwy. Odpowiedź mojego synka brzmiała: „Grzesiu, jak chcesz do czegoś dojść, to trzeba się uczyć”. Ręce mi opadły…”, opowiadała o wychowaniu dzieci w 2012 w VIVIE!

Czytaj też: Zniknęła z mediów, ale wraca z przytupem. Magdalenę Kumorek będą podziwiać miliony

Magdalena Kumorek, VIVA! 7/2012
Fot. Iza Grzybowska/Move

Magdalena Kumorek, VIVA! 7/2012

Aktorka wspominała, jak wyglądał początek jej relacji z mężem. Magdalena Kumorek była zdystansowana i nie sądziła, że będą razem kroczyć przez życie. A jednak. Połączyła ich praca i miłość do muzyki. „Nawet wydawał mi się dziwny, bo oczy mu się zamgliły, gdy spojrzał na mnie pierwszy raz. Denerwowało mnie, że jest taki nachalny. Odrzucałam go, a on konsekwentnie wykonywał kolejny telefon", opowiadała w Świat i Ludzie. Piotr Dziubek jest cenionym kompozytorem, muzykiem, autorem muzyki do filmów, aranżerem i pianistą.  Z kolei Magdalena Kumorek śpiewa i gra na fortepianie. Aktorka ma na swoim koncie wygraną w Konkursie Interpretacji Piosenek Agnieszki Osieckiej, II miejsce na Ogólnopolskich Spotkaniach Zamkowych „Śpiewajmy Poezję” w Olsztynie czy Grand Prix na Festiwalu Piosenki Francuskiej w Lublinie.

„Wbrew pozorom dość późno zdecydowałam się na aktorstwo. Chodziłam do szkoły muzycznej i do pewnego momentu, podobnie jak moja mama, wierzyłam w to, że zostanę pianistką. Im byłam starsza, tym bardziej zdawałam sobie sprawę z tego, że absolutnie nie wyobrażam sobie spędzać codziennie 10 godzin przy instrumencie. A że życie nie lubi próżni, to gdy zrezygnowałam ze szkoły muzycznej, zaczęłam chodzić na zajęcia kółka teatralnego”, mówiła w 2021 roku Michałowi Misiorkowi.

W tym samym wywiadzie gwiazda wspominała czas, gdy wcielała się w jedną z głównych ról na planie Samego życia. Spędzała na planie po 12 godzin dziennie, kończyła szkołę teatralną i chciała działać na innych polach. W końcu postanowiła odejść z produkcji i wyjechała z Warszawy. W tym samym czasie zaszła w ciążę. Para spodziewała się synka. Aktorka postawiła wszystko na jedną kartę i przeprowadziła się do Wrocławia. Nie miała w sobie żadnego lęku przed przyszłością. „Może dlatego, że byłam tak zmęczona pracą na planie, a po drugie – byłam zakochana. Wtedy człowiek inaczej postrzega rzeczywistość. Po prostu wiedziałam, że jakoś to będzie. I było. Choć na początku wcale nie różowo. Przez wiele miesięcy telefon z propozycjami nie dzwonił. Długo musiałam wydeptywać swoje ścieżki we Wrocławiu, żeby znaleźć jakąś pracę”, opowiadała Michałowi Misiorkowi.  

Piotr Dziubek, mąż Magdaleny Kumorek, Gdynia, 12.05.2012. Nagrodzony za muzykę do filmu
Fot. PAP/Adam Warżawa

Piotr Dziubek nagrodzony za muzykę do filmu "Droga na drugą stronę", Gdynia, 12.05.2012

Magdalena Kumorek, Mazowsze kolęduje z aktorami, Świąteczne wydanie
Fot. Podsiebierska/AKPA

Magdalena Kumorek, Mazowsze kolęduje z aktorami, Świąteczne wydanie "Szansy na sukces", 2019

Magdalena Kumorek i Piotr Dziubek rozwód

Magdalena Kumorek i Piotr Dziubek przez lata tworzyli zgrany duet. Zakochani nie zabierali często głosu na temat swojego życia prywatnego. Z czasem okazało się, że relacja pary nie przetrwała. Po raz pierwszy aktorka opowiedziała o rozwodzie z mężem w rozmowie z Plejadą w 2021 roku.Wyjazd do Indii pomógł jej odzyskać równowagę i zajrzeć w głąb siebie. „Pojechałam tam dwa lata temu w listopadzie, chwilę po rozwodzie. Czułam, że potrzebuję zostawić wszystko i wyjechać w pojedynkę. Chciałam być jeszcze bliżej siebie. Tak, żeby nie móc uciec w gotowanie obiadków, robienie prania czy pracę. Tylko żeby dowiedzieć się, czego ja teraz chcę jako kobieta, samodzielna matka, aktorka. Zależało mi na tym, by znaleźć odpowiedzi na nurtujące mnie pytania, a dostałam znacznie więcej, niż myślałam”, zwierzała się Michałowi Misiorkowi.

Dziś już wie, dokąd chce iść. Nie boi się też tego, że droga, którą obrała może być wyboista i mierzy się ze swoim strachem. Medytacja pomaga jej spotkać się ze sobą. „W pracy jesteśmy trochę inni, w domu trochę inni, przy bliskiej osobie jeszcze inni. Fascynuje mnie to, skąd to wypływa i gdzie jest nasze Źródło. Czasem mam wrażenie, że tego dotykam, właśnie w medytacji. Gdy udaje mi się wyciszyć tę galopadę myśli, zatrzymać tę małpę umysłu, która skacze z jednej myśli na drugą, to czuję, że wchodzę w jakąś inna czasoprzestrzeń, w której jestem w stanie dotknąć esencji tego, skąd jestem i kim jestem”, mówiła.

Życzymy wszystkiego, co najpiękniejsze!  

Sprawdź też: Są razem od 14 lat, nigdy nie zdecydowali się na ślub. Oto historia miłości Ilony Łepkowskiej i Czesława Bieleckiego

Magdalena Kumorek, Dzień dobry TVN, 3 września 2022
Fot. AKPA

Magdalena Kumorek, Dzień dobry TVN, 3 września 2022

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.