Andrzej Chyra, Viva! 14/2019
Fot. Bart Pogoda/Warsaw Creatives
O TYM SIĘ MÓWI

Przy niej spełnił marzenie o ojcostwie. Historia miłości Andrzeja Chyry i Pauliny Jaroszewicz

„Można się rozpłynąć ze szczęścia”

Olga Figaszewska 25 sierpnia 2023 19:49
Andrzej Chyra, Viva! 14/2019
Fot. Bart Pogoda/Warsaw Creatives

U boku ukochanej odnalazł miłość i szczęście. Andrzej Chyra i Paulina Jaroszewicz wspólnie kroczą przez życie. Gdy zaczynali tworzyć swoją historię, wielu nie wróżyło im przyszłości. W 2015 roku zakochani powitali na świecie synka. Narodziny Tadzia przewartościowały życie Andrzeja Chyry. Wyciszył się, czerpie radość z dojrzałego ojcostwa i cieszy się każdą chwilą z najbliższymi. 

Andrzej Chyra dla syna zmienił swoje życie

Przez długi czas szukał miłości i spokoju. Andrzej Chyra ma za sobą jedno zakończone małżeństwo z Martą Kownacką. Para poznała się na studiach w Akademii Teatralnej, jednak ich związek nie przetrwał próby czasu. Rozwiedli się w 2002 roku. Potem media rozpisywały się o burzliwym związku aktora z Magdaleną Cielecką. Jednak i ta relacja przeszła do historii, ale mimo rozstania, byłych partnerów do dziś łączą przyjacielskie relacje.

Andrzej Chyra, 2010

Andrzej Chyra, 2010
Fot. Marcin Dlawichowski / Forum

Andrzej Chyra nie wiódł spokojnego życia. Pojawiał się na imprezach i zasłynął z imprezowego stylu, a prasa donosiła o jego romansach. Aktor w pewnym momencie wyjawił, że ma za sobą trudną drogę. Zmagał się z chorobą alkoholową, ale dziś po dawnym życiu nie ma śladu.  Wszystko zmieniło się, gdy miał zostać ojcem. Wyciszył się, uspokoił... „Kiedy cokolwiek się spożywa w za dużych ilościach, to tracimy ostrość widzenia. Nie jesteśmy w stanie w pełni obserwować życia, ponieważ umysł jest pijany. Odzyskałem władzę nad swoim rozumem”, zwierzał się w wywiadzie dla Uwagi TVN. To dla swojego syna postanowił walczyć z nałogiem.

„A teraz jak patrzę na te zdjęcia sprzed pięciu-sześciu lat to jestem zdumiony i nagle widzę siebie oczami innych w tamtym czasie i rozumiem, jak mi się to wszystko rozjeżdżało. I potem jak człowiek trzeźwieje, to nagle zaczyna widzieć nie tylko siebie, ale w ogóle widzi dookoła siebie dużo więcej”, zwierzał się w rozmowie z Alicją Resich w podcaście Zbliżenia.

Czytaj też: Magdalena Cielecka i Andrzej Chyra byli ulubioną parą show-biznesu. Dlaczego się rozstali?

Andrzej Chyra, VIVA! sierpień 2006
Fot. Krzysztof Opaliński/MELON

Andrzej Chyra, VIVA! sierpień 2006

Andrzej Chyra i Paulina Jaroszewicz - historia miłości

Andrzej Chyra dziesięć lat temu związał się z młodszą o 24 lata Pauliną Jaroszewicz. Poznali się na planie „W imię…” w 2013 roku, gdzie ukochana była asystentką kierownika produkcji. Coś między nimi zaiskrzyło. Niektórzy nie wróżyli im szczęśliwej i długiej przyszłości, wytykano im różnicę wieku. Oni nie zawracali uwagi na krytyczne opinie, ale budowali wspólną przyszłość. Dwa lata później na świecie pojawił się ich synek, Tadzio. Aktor został ojcem w wieku 50 lat. „Ojcostwo to stan odmienny, kiedy nagle pojawiają się emocje i wyzwania, których wcześniej nie było. To też oddanie i ofiarność, ale i paliwo. Może jest to też taki trochę eliksir młodości”, zwierzał się w Kulisach Sławy Uwaga! TVN.

Sprawdź też: Córka Roberta Jansona wychowała się z dala od show-biznesu. Dziś ma 22 lata i wyrosła na prawdziwą piękność

Andrzej Chyra, Paulina Jaroszewicz, uroczystość wręczenia odznaczeń Gloria Artis zasłużonym dla Polskiej Kultury,  14.10.2015
Fot. VIPHOTO/East News

Andrzej Chyra, Paulina Jaroszewicz, uroczystość wręczenia odznaczeń Gloria Artis zasłużonym dla Polskiej Kultury,  14.10.2015

Andrzej Chyra nie ukrywa, że dojrzałe ojcostwo go odmieniło, przewartościowało wiele spraw i odpowiednio ukierunkowało. Rodzina jest dla niego największym priorytetem. „A kiedy mój ojciec zobaczył mnie pierwszy raz z Tadziem, który miał trzy miesiące, popatrzył na mnie jak na ducha. Nie wiem, co wywołało w nim taki popłoch, bo nigdy nie bałem się o to, jakim będę ojcem. Wiedziałem, że to będzie dla mnie jak chleb z masłem”, mówił w 2019 roku w VIVIE!.

Artysta chciałby przekazać Tadziowi pasję i najważniejsze wartości. Czerpie radość z każdego dnia, chwili spędzonej z synkiem i cieszy się małymi rzeczami. Opowiadał o tym w rozmowie z Krystyną Pytlakowską: „Gdy wyjeżdżamy we dwóch z Tadkiem w taką naszą męską podróż i kiedy patrzę na mojego syna, który jest beztroski, szczęśliwy. To samo przeżywa Paulina, kiedy bawi się z Tadkiem a jest w tym bezkonkurencyjna, albo kiedy odbieramy go od dziadków, a on może się przytulić do rodziców, to można się rozpłynąć ze szczęścia”.

Andrzej Chyra i Paulina Jaroszewicz nie pokazują się na branżowych imprezach, strzegą swojej prywatności, troszcząc się o dobro dziecka.

Życzymy wszystkiego, co najpiękniejsze!  

Źródło: cozatydzien.tvn.pl, radiozet.pl, Telemagazyn.pl

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.