Robert Janson, Emma Janson
Fot. Krzysztof Jarosz / Forum
Z życia gwiazd

Córka Roberta Jansona wychowała się z dala od show-biznesu. Dziś ma 22 lata i wyrosła na prawdziwą piękność

Zjawiskowe rude włosy odziedziczyła po sławnym ojcu

Aleksandra Frankowska 25 sierpnia 2023 15:57
Robert Janson, Emma Janson
Fot. Krzysztof Jarosz / Forum

Robert Janson, charyzmatyczny lider zespołu Varius Manx to również dumny ojciec rudowłosej piękności Jego córka Emma ma obecnie 22 lata, a po rodzicach odziedziczyła zjawiskową urodę. W przemyśle muzycznym, Robert zdobył sławę dzięki kreacji kilkadziesiąt nieśmiertelnych polskich przebojów. Jednak mimo wielkiego rozgłosu, Janson zawsze był znany z dużego dystansu do świata show-biznesu, co skutkowało tym, że rzadko dzielił się informacjami na temat swojego życia prywatnego. Córka Emmę skrzętnie ukrywał przed światem, dając jej przestrzeń do samodzielnego rozwoju bez ciągłego światła fleszy.

ZOBACZ TEŻ: Dzieliło ich 13 lat, połączył romans. Robert Janson później powiedział, że w związku jest miejsce tylko dla jednej gwiazdy

Robert i Emma Janson: relacja ojca i córki

Robert Janson to artysta, który bardzo rzadko pokazuje się z rodziną na różnego rodzaju imprezach czy eventach związanych ze światem muzyki. Choć czasami był widywany z żoną, to córka Emma pozostawała poza zasięgiem kamer. Takie podejście pozwoliło na wytworzenie wyjątkowej i prawdopodobnie bardzo silnej relacji pomiędzy ojcem a córką, która rozwijała się z dala od zgiełku show-biznesu. W 2016 roku Emma wraz z ojcem pojawiła się na Festiwalu w Opolu, co wywołało ogromny entuzjazm u fanów, którzy mogli podziwiać piękną dziewczynę i jej zjawiskowe, ciemno-rude włosy.

Robert Janson, żona Beata, córka Emma, dzień dziecka w Domu Dochodowym, 30.05.2009 rok
Fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA

Robert Janson, żona Beata, córka Emma, dzień dziecka w Domu Dochodowym, 30.05.2009 rok

Robert Janson, Emma Janson
Fot. Krzysztof Jarosz / Forum

Robert Janson, żona Beata, córka Emma, Wypieczona zabawa z gwiazdą - Miele i fundacja Niezapominajka, 18.02.2009 rok

Co teraz robi Emma Janson, córka Roberta Jansona?

Emma swoją pasją i talentem dzieli się ze światem poprzez Instagram. Jej profil obfituje w artystyczne zdjęcia, co wskazuje na to, że Emma zajmuje się fotografią i filmem. Na podstawie postów, które publikuje, możemy również wnioskować, że obecnie dzieli swoje życie pomiędzy Londynem i Warszawą.

CZYTAJ TEŻ: Tragiczny wypadek scementował ich miłość. Oto historia Roberta i Beaty Jansonów

Wychowana w duchu artystycznym przez ojca-muzyka, Emma rozwija swoją własną artystyczną ścieżkę. Jej prace nie tylko przyciągają uwagę internautów, ale także świadczą o głębokim zrozumieniu sztuki i wrażliwości na otaczający ją świat.

Robert Janson, Emma Janson
Fot. Krzysztof Jarosz / Forum

Robert Janson, córka Emma, festiwal w Opolu, 04.06.2016 rok
Fot. Krzemiński Jordan/AKPA

Robert Janson, córka Emma, festiwal w Opolu, 04.06.2016 rok

Emma Janson to młoda artystka, która, choć przez lata była trzymana z dala od świateł reflektorów, teraz sama zaczyna świecić jaśniejszym światłem. Jej talent, pasja i determinacja wskazują, że ma przed sobą obiecującą przyszłość w świecie sztuki i kultury. Warto śledzić jej dalsze losy, gdyż może nas jeszcze wielokrotnie zaskoczyć. 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Tłum gwiazd, laureaci konkursu i niezwykły muzyczny gość. Tak zapamiętamy VIVA! Photo Awards 2023

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA BOSACKA: opowieść o miłości, rozstaniu, przebaczeniu i nowym początku. ANASTAZJA I TOMEK JAKUBIAK: scenariusz na znalezienie wielkiej miłości. EWA KRAWCZYK: Krzysztof, moja miłość. ROSALYNN I JIMMY CARTER: historia niezwykłego związku. JAN EMIL MŁYNARSKI: muzyka to krok w stronę wolności. WANDA TRACZYK-STAWSKA: o najpiękniejszej Wigilii w obozie jenieckim w 1944 roku.