Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki zostali rodzicami
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News
Z Życia gwiazd

Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki podzielili się z fanami prywatnym nagraniem

Para nie szczędzi sobie czułości

Olga Figaszewska 29 października 2023 07:45
Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki zostali rodzicami
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki od lat tworzą jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Zakochani unikają wspólnych wywiadów, rzadko dzielą się fragmentami z prywatnego życia. Jednak tym razem zrobili wyjątek. Ulubieńcy widzów podzielili się z fanami wyjątkowym nagraniem. Te kadry zachwyciły ich wielbicieli.

Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki zachwycili fanów wspólnym nagraniem

Strzegą swojej relacji i unikają blasku reflektorów. Nie bez powodu Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki są uważani za jedną z najbardziej tajemniczych par polskiego show-biznesu. Ich miłość rozpoczęła się od wspólnej pracy. Poznali się na planie czasu honoru, gdzie wcielali się w zakochanych.  Połączyła ich przyjaźń, która z czasem przerodziła się w poważne uczucie. Zdali sobie sprawę z tego, że mają podobne marzenia, wyznają te same wartości i chcą budować wspólne życie. Oboje pragnęli założyć rodzinę.

Zaręczyli się w 2016 roku. Dwa lata później w tajemnicy przed mediami stanęli na ślubnym kobiercu, a w 2021 zostali rodzicami. „To największe szczęście, jakie mogło mnie spotkać. Słyszałam opinie, że sprowadzenie dziecka na taki świat jest przejawem egoizmu […] Marzę, by moja córka była niezależna i sprawcza. Solidarna z innymi kobietami. Solidarność wydaje mi się w ogóle dziś najważniejsza”, mówiła aktorka w rozmowie z Twoim Stylem.

Czytaj też: Jest jego opoką i największym wsparciem. Andrzej Morozowski i Agata Nowakowska są razem ponad ćwierć wieku

Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki podzielili się z fanami uroczym nagraniem 

Zakochani rzadko publikują w mediach społecznościowych fragmenty z życia prywatnego. W sieci zamieszczają głównie informacje i zdjęcia, dotyczące ich pracy czy nowych projektów. Zakochani często spotykają się na planie zdjęciowym do filmów i seriali. „My lubimy ze sobą pracować. Poznaliśmy się na planie (...). To jest fantastyczne mieć kogoś, z kim możesz porozmawiać o tej swojej roli (...). To jest cudowne mieć takiego partnera", opowiadała Agnieszka Więdłocha w Dzień Dobry TVN.

Tym razem zrobili wyjątek i na Instagramie pojawił się materiał z ich wspólnym udziałem. Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki niedawno wystąpili w kampanii reklamowej. Podzielili się z obserwatorami kulisami planu zdjęciowego.  Nie da się ukryć, że między zakochanymi jest wyjątkowa nić porozumienia.

Pod postem aktor zostawił emotikony serduszka i ognia. Ukochana nie pozostała mu dłużna i odpowiedziała czule na jego wiadomość w podobnym tonie. W komentarzach zaroiło się od wielu ciepłych słów i komplementów. „Uwielbiam was z czas honoru - super parę tworzycie ❤️❤️”, „Kocham ❤️ osobno ❤️ i razem ❤️”, „Najlepsza para 😇”, czytamy.  

Sprawdź też: Dziś jest jego dumą, wcześniej nie chciała iść w jego ślady. Sonia Szyc debiutuje u boku ojca

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.