Ewelina Kudeń-Nowosielska, Bartłomiej Nowosielski,  Premiera spektaklu "Miłość i polityka" w reż. Anny Oberc; Miłość i polityka, 2024
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
Z Życia gwiazd

Znają ich wszyscy, niemal nikt nie wie, że są małżeństwem. Żona aktora jest zjawiskowo piękna!

Bartłomiej i Ewelina Nowosielscy prywatnie stronią od blasku fleszy. Poznaj sekrety ich relacji!

Olga Figaszewska 21 czerwca 2024 19:45
Ewelina Kudeń-Nowosielska, Bartłomiej Nowosielski,  Premiera spektaklu "Miłość i polityka" w reż. Anny Oberc; Miłość i polityka, 2024
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Cieszą się ogromną sympatią, widzowie pokochali ich za sprawą serialu M jak miłość. Ale nie każdy wie, że prywatnie łączą ich więzy krwi. Co wiemy o Ewelinie Kudeń-Nowosielskiej i Bartłomieju Nowosielskim? W produkcji występuje także ich młodsza córka, Hania!

Ewelina Kudeń-Nowosielska i Bartłomiej Nowosielski – historia miłości

Idealny duet na scenie i w życiu prywatnym. Ewelina Kudeń-Nowosielska i Bartłomiej Nowosielski są nierozłączni. Przed laty połączyła ich wspólna pasja, od tamtej pory kroczą razem przez życie. On – jest nie tylko uzdolnionym aktorem, a także cenionym lektorem. Występował w produkcjach: Przyjaciółki, Na dobre i na złe, Popiełuszko. Wolność jest w nas, BrzydUla, Chichot losu, Barwy szczęścia, O mnie się nie martw, Ranczo czy Korona królów. Bartłomiej Nowosielski ogromną sympatię zyskał rolą Tadeusza Kiemlicza w serialu M jak miłość. Nie każdy wie, że na ekranie ulubionego serialu Polaków możemy podziwiać także jego żonę.

Ewelina Kudeń-Nowosielska, fantastyczna aktorka, która zajmuje się także dubbingiem! Na swoim koncie ma role w Klanie, Na Wspólnej, Lekarzach czy O mnie się nie martw. Ukochana Bartłomieja Nowosielskiego w M jak miłość wciela się w postać Weroniki Stępień, wyrodnej matki serialowej Poli, którą gra z kolei… młodsza córka małżonków – Hania. Nie da się ukryć, że rodzina Nowosielskich opanowała plan produkcji! „To wielkie szczęście, że mamy siebie na planie 💓 To był dłuuuugi, ale piękny dzień”, pisała Ewelina Kudeń-Nowosielska pod wspólnym kadrem z córką.

Czytaj też: Piotr i Agata Rubik świętują 16. rocznicę ślubu! Miłość to ich największa siła...

Hania jako pierwsza pojawiła się na planie M jak miłość. Zapragnęła spróbować swoich sił przed kamerą i wygrała casting! „Zasiadamy całą rodziną przed telewizorem, jak jest odcinek z Hanią. To jest nasze święto. Jestem pełen podziwu dla niej, bo połknęła tego bakcyla. Jest od nas zdecydowanie lepsza! Dzieci mają w sobie taką naturalność, ale z dziećmi się bardzo ciężko gra”, opowiadał w jednym z wywiadów Bartłomiej Nowosielski [cytat za Kultura Gazeta.pl]. Jednak najciekawsze jest to, że choć rodzina gra razem w serialu, ich bohaterowie nie mieli okazji się spotkań. Fani produkcji są często zaskoczeni, gdy odkrywają, że aktorów łączą prywatnie więzy krwi. Zakochani występują u swojego boku w spektaklu Związek Otwarty.

Ewelina Kudeń-Nowosielska, Bartłomiej Nowosielski, Wiosenna ramówka, TVP, 2023 rok
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Ewelina Kudeń-Nowosielska, Bartłomiej Nowosielski, Wiosenna ramówka, TVP, 2023 rok

Ewelina Kudeń-Nowosielska i Bartłomiej Nowosielski - przepis na udaną relację

Ewelina Kudeń-Nowosielska i Bartłomiej Nowosielski doskonale znają blaski i cienie aktorskiego fachu. Wspierają się, czerpią ze swoich doświadczeń. Widać, że ich relacja oparta jest na przyjaźni i ogromnym uczuciu. W mediach społecznościowych  zamieszczają często rodzinne kadry, a także wesołe filmiki. Bije od nich fantastyczna energia i optymizm. Od czasu do czasu pojawiają się u swojego boku na czerwonym dywanie, jednak z reguły stronią od blasku fleszy.

Czytaj też: Nie potrzebuje ciągle być na świeczniku. "Żyję swoim życiem, nikomu nic nie udowadniając", mówi Marina Łuczenko-Szczęsna

Wraz z rosnącą popularnością, coraz częściej są zaczepiani przez fanów na ulicy. Cieszą się, gdy widzowie mają odwagę zamienić z nimi słowo czy zrobić sobie zdjęcie.  „Oczywiście, że my z Eweliną zdajemy sobie sprawę z tego, że granie w serialu wiąże się z jakąś popularnością, rozpoznawalnością. Nie mówię ze sławą, bo to jest niedobre słowo. My bardzo zrobimy sobie zdjęcie, damy autograf czy przywitamy się”, mówił w jednej z relacji na Instagramie Bartłomiej Nowosielski [cytat za Superseriale.se.pl].

Ewelina Kudeń-Nowosielska, Bartłomiej Nowosielski,  Premiera spektaklu
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Ewelina Kudeń-Nowosielska, Bartłomiej Nowosielski, Premiera spektaklu "Miłość i polityka" w reż. Anny Oberc; Miłość i polityka, 2024

Małżonkowie całą swoją miłość przelewają na swoje ukochane córki: 11-letnią Zosię i 8-letnią Hanię.  Przekazują im najważniejsze wartości, dają im ciepło i bezpieczeństwo, spędzają razem każdą wolną chwilę. Czy starsza pociecha także pójdzie w ślady rodziców? Niezależnie od tego, którą drogę wybierze, otrzyma od bliskich ogromne wsparcie!

A co jest sekretem szczęścia małżonków? Według aktorskiej pary receptą na udaną i zgodną relację jest rozmowa. „Jak najwięcej rozmawiać i przytulać się”, wyznała Ewelina Kudeń-Nowosielska w rozmowie z Super Expressem.  

Życzymy wszystkiego, co najpiękniejsze!  

[Ostatnia publikacja na Viva Historie 24.06.2024 r.]

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.